Nowy beta patch 1.16.5277 !

Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: mant3z »

Też używam XP.
Możliwe że kombinacja XP + nVidia = minimalne zmiany.
Mów mi milordzie łapserdaku!
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: centurion_94 »

Szok! Czesi naprawdę te patche robią jako taki fundament poprawek z ArmA do ArmA II :o ! Zrobiłem teraz misję w Avgani i mówię wam zaczynają inteligentnie badać teren, i mądrzej walczyć w zabudowaniach osłaniając się nawzajem! Niby malutka poprawa, ale widać!

P.S.
Oczywiście żołnierze muszą być w jednej grupie. Inaczej nie współdziałają ze sobą... ;)
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: mant3z »

centurion_94 pisze:Szok! Czesi naprawdę te patche robią jako taki fundament poprawek z ArmA do ArmA II :o ! Zrobiłem teraz misję w Avgani i mówię wam zaczynają inteligentnie badać teren, i mądrzej walczyć w zabudowaniach osłaniając się nawzajem! Niby malutka poprawa, ale widać!

P.S.
Oczywiście żołnierze muszą być w jednej grupie. Inaczej nie współdziałają ze sobą... ;)
No ja bym się kłócił, wczoraj przelazłem przez to miasteczko na wyspie Porto, raczej wolnym tempem... większość się pogubiła a medyk się zapętlił i ciągle krzyczał SUPPORTING po czym gdzieś tam biegł, wracał, znowu się oddalał... :roll: w sumie to rozpraszał przeciwnika :roll: szkoda tylko, że w końcu go straciłem.

Grałem na 1.16 + hifi + villas pack
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: Artek3333 »

A ja na jednej misji jako para snajperów przechodząc przez wieś koło drogi mój towarzysz broni utknął koło przystanku i ni pierona nie mógł iść dalej wołając na mój rozkaz ODMAWIAM :rant a ja akurat w tym miejscu zapisałem grę. :roll: Zostawiłem go więc a z ciekawość odpaliłem misję na 1.14 wczytałem zapis i chłopa ruszyło. :o Potem znowu odpaliłem misje na 1.16 i nie ruszy za pierona. :lol: Czyżbyśmy się cofali z patchami 8O
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: centurion_94 »

Wydaje się, że idą do przodu, a tu się cofają. Jak nic Moonwalk :D
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy beta patch 1.16.5277 !

Post autor: FOX-PL* »

Jak dla mnie patch 1.16 coś wniósł bo przynajmniej mogę wykożystać cały sprzęt jaki posiadam ale cóż różnicę odczują jedynie ci co maja Vistę, więcej jak 3GB Ramu no i grają na serwerach 1.16.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”