Pytanie o pliki.

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Pytanie o pliki.

Post autor: Madrian »

Tak się zastanawiam. Wiele nowych addonów, ktore ostanio ściągnałem posiada pliki o rozszerzeniu "bisign". Kiedy bawiłem się AA po premierze, czyli już jakiś czas temu, addony posiadały tylko ewentualne dodatki i pliki "pbo".
Co takiego zawierają pliki "Bisign" i czy wystarczy jak siedzą w katalogu z Adonami? Gra mi nie zgłasza z tego powodu błędów.
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pytanie o pliki.

Post autor: ufoman »

Te pliki sa potrzebne w grze MP. Serwer w ten sposob sprawdza oryginalnosc danych addonow, aby ustrzec sie przed cheaterami.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pytanie o pliki.

Post autor: Madrian »

Dzięki. Chyba z tym się będzie wiązał następny problem na jaki trafiłem dzisiaj.
Poinstalowałem sobie nowych addonów całą maść. Chciałem sobie pograć online, ale wyskoczyły mi komunikaty "Tych plików nie chcemy".
Wyczyściłem zatem katalog z addonami, przenosząc pliki nowe, do innego katalogu, żeby ich potem nie szukać.
Niestety przedobrzyłem. Teraz miałem komunikat, że Addon Warfare.pbo (z tego co się zorientowałem jest potrzebny) wymaga pliku "causmc.pbo". To samo mówił mi serwer - potrzebujesz pliku causmc.pbo. Przejrzałem przeniesione pliki i znalazłem tylko plik uscm.pbo. Nagrałem go. Gra nie zgłaszała problemów, ale serwery nadal go chciały. Zmieniłem nazwę uscm.pbo na causcm.pbo. Gra się nie skarżyła. Ale serwery teraz krzyczały, że ten plik nie ma odpowiedniego klucza autoryzacyjnego i żebym go ściągnął. Skąd wziąść taki klucz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”