ARMA - konfiguracja sprzetu

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
specops
Posty: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 11:33
ID Steam:
Numer GG: 2266350
ID gracza: 0
Lokalizacja: 3Miasto
Kontakt:

ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: specops »

Czołem,

mam takie pytanie odnośnie sprzętu i ARMA

Mam:

Intel Core Duo 3 GHZ
4 GB RAM
karta graficzna:

PCOLOR HD3870 512MB DDR4 800/2340Mhz

Wszystko chodzi pod XP

Czy taka konfiguracja pozwoli na ustawienie wszystkich parametrów grafiki na MAXX?
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: Rainbow »

Pamiętaj, że ArmA nie korzysta z wielu rdzeni procesora. Ilość RAM ogromna, k. grafiki też niczego sobie (choć o Power Color różne opinie słyszałem).
Musisz wiedzieć, że nie ma jeszcze takiego PC, na którym ArmA na maksymalnach ustawieniach grafiki chodziła by w PEŁNI płynnie, jednakże twój komp osiąga "wyższe detale". I tak między wysokie a b.wysokie nie ma praktycznie żadnej widocznej różnicy.
Awatar użytkownika
specops
Posty: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 11:33
ID Steam:
Numer GG: 2266350
ID gracza: 0
Lokalizacja: 3Miasto
Kontakt:

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: specops »

ok, dzięki za info.


A tak puszczając wodze fantazji, zakładając nieograniczoną kasę, to jaka była była idealna konfiguracja sprzętu pod arma - maksymalne detale, zasięg widzenia etc?
Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: resetPL »

specops pisze:ok, dzięki za info.


A tak puszczając wodze fantazji, zakładając nieograniczoną kasę, to jaka była była idealna konfiguracja sprzętu pod arma - maksymalne detale, zasięg widzenia etc?

Proszę bardzo już tutaj taki temat istnieje ;)http://www.armedassault.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=1818
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
MaTi
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, 16:51
ID Steam:

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: MaTi »

Wyżej kolega już napisał nie ma takiego kompa bo arma nie wykorzysta jego mocy w pełni. :)
Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 230
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk / Warszawa

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: Jerry »

Rainbow pisze:Pamiętaj, że ArmA nie korzysta z wielu rdzeni procesora. Ilość RAM ogromna, k. grafiki też niczego sobie (choć o Power Color różne opinie słyszałem).
Musisz wiedzieć, że nie ma jeszcze takiego PC, na którym ArmA na maksymalnach ustawieniach grafiki chodziła by w PEŁNI płynnie, jednakże twój komp osiąga "wyższe detale". I tak między wysokie a b.wysokie nie ma praktycznie żadnej widocznej różnicy.
Zdefiniuj "w pełni płynnie"
:8bz
Obrazek
Awatar użytkownika
specops
Posty: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 11:33
ID Steam:
Numer GG: 2266350
ID gracza: 0
Lokalizacja: 3Miasto
Kontakt:

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: specops »

ok, już mam odpowiedź, dzięki
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA - konfiguracja sprzetu

Post autor: Rainbow »

Jerry pisze:
Rainbow pisze:Pamiętaj, że ArmA nie korzysta z wielu rdzeni procesora. Ilość RAM ogromna, k. grafiki też niczego sobie (choć o Power Color różne opinie słyszałem).
Musisz wiedzieć, że nie ma jeszcze takiego PC, na którym ArmA na maksymalnach ustawieniach grafiki chodziła by w PEŁNI płynnie, jednakże twój komp osiąga "wyższe detale". I tak między wysokie a b.wysokie nie ma praktycznie żadnej widocznej różnicy.
Zdefiniuj "w pełni płynnie"
stałe 60FPS.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”