Chcecie kampanię? :)

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Chcecie kampanię? :)

Post autor: eJay »

Jakiś czas temu wydałem kampanię SP pt. "Pustelnik" (The Recluse). Jest ona w języku angielskim (a raczej łamanym angielskim ze wzgledu na brak czasu na dopracowanie dialogów). Nie jest to jakaś rewelacyjna kampania, ale "daje rade", bogiem wsrod missionmakerow nie jestem, poza tym robilem ja sam przez 3 miesiace 8) Kampania typowo dla SF, wymagane addony (lista w readme) - jakies 200 MB do zassania. Recenzja tej kampanii jest tutaj - http://ofpec.com/missions_depot/index.p ... &sort=edid

I teraz pytanie - chcecie polską edycję tego tworu? Zauwazylem, ze nie ma zbyt wielu polskich misji oraz kampanii, a warto by bylo cos ruszyc w tym temacie, tym bardziej, ze patch 1.14 naprawil sporo rzeczy (ktore notabene tez mnie irytowalo przy tworzeniu misji). Edycja polska mialaby polskie dialogi/teksty/briefingi, ogolnie wszystko w naszym jezyku. Wydalbym to w okolicach srodka lipca. Dajcie znac jak to widzicie :)
Awatar użytkownika
warchlaq_przebiegly
Posty: 83
Rejestracja: 30 lipca 2007, 10:16
ID Steam:
Numer GG: 1212210
ID gracza: 0

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: warchlaq_przebiegly »

Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
[PR] Slavko
Posty: 91
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 10:57
ID Steam:
Numer GG: 157910

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: [PR] Slavko »

Jeszcze sie pytasz???? Pewnie że chcemy !!!
Powered by ULi
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: Maćko »

Możesz próbować ją polonizować, tylko ja nie wiem czy ci się to uda... W Armie są problemy z PL znakami i nie wiem czy uda Ci się stworzyć poprawnie działający plik stringtable... wiele razu próbowałem a i tak z tego nici... z briefingami też są problemy ale to jest jeszcze do naprawienia wystarczy kilka zmian w kodzie i działa. No ale jak by nie było ze stringtable i teksami w nim zawartymi możesz mieć spore problemy. Ale spróbować nie zaszkodzi :)
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: kondor »

zdaje się, że jak będzie otwierał pliki poprzez coś co koduje w utf-8, to problemów nie będzie. czyli najpopularniejsze wynalazki typu notatnik czy arma edit odpadają.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: eJay »

Jeżeli chodzi o briefingi to jest to najmniejszy problem (zmiana kodowania). Gorzej z dialogami. Ze stringtable nie za bardzo wychodzi. Pozostaje więc pisać bez polskich znaków, aczkolwiek postaram sie tak spolonizować, aby buraczków było jak najmniej 8)

Jeżeli jednak jest ktoś kto kuma zasady stringtable, niech da znać na PW. Przyjmę każdą pomoc.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: eJay »

Dzisiaj ruszyły prace nad polonizacją. Niestety, polonizuję bez udziału stringtable, co w konsekwencji uwidoczni sie brakiem polskich czcionek. Aczkolwiek pierwsze testy wykazaly, ze dialogi sa zrozumiale i przede wszystkim lepsze od tych z wersji ENG (a zawsze chcialem, zeby takie byly 8) ). Co jeszcze? Polska wersja bedzie znacznie usprawniona i odchudzona z wymaganych addonow.

Poszukuje rowniez betatesterow, ktorzy od dnia mniej/wiecej 10 lipca mogliby testować nową wersję kampanii. Chetnie proszeni są na PW.

Planowana data wydania kampanii to 25 lipca.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Chcecie kampanię? :)

Post autor: eJay »

Wydanie polskiej wersji trochę się opóźni. Jeżeli ktoś jest zainteresowany betatestem to niech się do mnie zgłosi. W środę lub w czwartek podesle grywalną wersję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”