[Mody] Zdjęcia Kolgujeva z CWR

http://arma2.pl

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [Mody] Zdjęcia Kolgujeva z CWR

Post autor: Forrestal »

Na wiki mozna znalezc cos takiego:
Release Plan

* 1. Release of initial Demo of Malden and two singleplayer missions (OFP Demo state).

* 2. Release of all the OFP islands and units (OFP 1.00 state).

* 3. Release of the OFP-addon content (OFP 1.46 state).

* 4. Release of OFP:R (Resistance Rearmed), including Nogova (OFP 1.96 state).

From time to time it can happen that we release a CWR Addons file.
Choc wydaje mi sie ze gdzies widzialem bardziej szczegolowa rozpiske.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Mody] Zdjęcia Kolgujeva z CWR

Post autor: Firefly »

Forrestal pisze:Na wiki mozna znalezc cos takiego:
Release Plan

* 1. Release of initial Demo of Malden and two singleplayer missions (OFP Demo state).

* 2. Release of all the OFP islands and units (OFP 1.00 state).

* 3. Release of the OFP-addon content (OFP 1.46 state).

* 4. Release of OFP:R (Resistance Rearmed), including Nogova (OFP 1.96 state).

From time to time it can happen that we release a CWR Addons file.
Choc wydaje mi sie ze gdzies widzialem bardziej szczegolowa rozpiske.
Szkoda marnotrawienia zaangażowanych środków w to co "tworzą". Ni to ładne, ni to poprawne... Skupili by się na czymś zupełnie nowym, choć moze być w tym klimacie - np. Czerwony Sztorm na granicy RFN i NRD :)
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: [Mody] Zdjęcia Kolgujeva z CWR

Post autor: -=HuNTeR=- »

kondor pisze:
-=HuNTeR=- pisze: BTW: Post pod postem to nie najlepszy pomysł;p
Odstęp pomiędzy moimi ostatnimi postami wynosi 1 dobę i prawdopodobnie OFman widział mój wcześniejszy post i gdybym edytował go jedynie być może by w ogóle nie zobaczył tego pytania.
A więc podsumowując zalety mojego 2. postu:
-zwiększenie prawdopodobieństwa ujrzenia pytania przez OFmana i jego odpowiedzi
-nabicie sobie posta
-poza tym dzięki rekacji użytkownika Hunter mogłem, odpowiadając, nabić sobie kolejnego (tego) posta
regulamin pisze:8. Nie wolno pisać dwóch postów zaraz pod sobą w jednym temacie. W celu dodania czegoś do swojej wiadomości należy użyć edycji [klikając w ikonkę edytuj].
Konwertujemy mapy z OFP: Elite
Takie pytanko - jak? Jak wiadomo Elite jest Xboxową wersją, macie jakieś pctowe odpowiedniki, czy druknięte na kartce wyspy? No, ale tak chyba byłoby ciężko z papieru robić wyspy.
...prace nad Nogovą już trwają.
Ile już pracujecie nad Nogovą? Długo trwa taka konwertacja wyspy? A co z Everonem? (Czy tam Maldenem...w demo CWR chyba Malden już był...) Desert Island będzie?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: [Mody] Zdjęcia Kolgujeva z CWR

Post autor: Maćko »

OFman pisze:Niestety nie ma żadnej przewidywanej daty. O ile wyspy są jako tako gotowe to nadal zostało sporo do zrobienia w sprawie niektórych jednostek, szczególnie latadeł. Potem jeszcze sprawa przeniesienia kampanii - część misji po przeniesieniu z OFP jest po prostu nie grywalna na silniku (AI) Army. D o tego będziemy też przenosić Resistance, prace nad Nogovą już trwają.
Kampania to akurat najmniejszy problem ;] Sam dla własnych potrzeb przekonwertowałem ją używając malden z dema cwr, zimowego kolgujewa i Sap Everon + Project'85 czywiście :P I wszystko działa bez najmniejszych problemów (oczywiście nie które komendy, skrypty wymagały napisania ich od początku). I zajęło mi to tydzień ok. tydzień :roll: I prawdopodobnie po wydaniu project'85 moja konwersja zostanie opublikowana...
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Zablokowany

Wróć do „Komentarze do newsów ARMA2.pl”