Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

prezesmisiura
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 11:18
ID Steam:

Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: prezesmisiura »

Witam.Zapewne nie tylko ja mam z tym problem wiec może razem uda nam sie znaleść wspólne rozwiązanie.W moim przypadku update do 1.02 odbył sie bezproblemowo,zadnych tam prób patchowania w trybie awaryjnym itp,nie mam tez problemów z zabezpieczeniem SF,żadnych komunikatów choć mam zainstalowanego deamona 4.08 więc teoretycznie powinno być wszystko w porządku ale niestety nie jest.

Gra najnormalniej wywala mi sie na pulpit bez jakiegokolwiek wczesniejszego komunikatu,sekunda i jestem na pulpicie.Kolega z forum polecił mi wyłączenie mi w opcjach funkcji EAX i wspomagania sprzętowego,pomogło to nieznacznie czyli zamiast uświadczyc pulpit po minucie moge pograć jakieś góra 10 min a w końcu i tak mam pulpit :(

Tak żeby było wszystko jasne gierka jest oryginalna,odpalana dopiero po spatchowaniu do 1.02,"czystej" pudełkowej wersji nawet nie odważyłem sie uruchamiać :( Patch pochodzi ze strony naszego kochanego Lemu...
W ramach desperacji postarałem sie o najnowsze biblioteki direct oraz sterowniki od karty graficznej.A64 3500 1gb RAM GF7800 GT.Napewno nie tylko ja dostaje cholery z tą gierką,do lemu juz napisałem ale znając życie niespodziewam sie błyskawicznej odpowiedzi,kto ma taki badz podobnu problem i znalazł na to rozwiązanie??? DZIĘKI ZA KAŻDĄ POMOC!!
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: hryst »

nowe stery nie znaczy lepsze jesli chodzi o grafe
Czy gra ci sie zawiesza czy minimalizuje?
Jesli minimalizuje to moze masz jakiś skrót który nieświadomie wciskasz.
Standardowe działania:
- reinstal sterów, sprawdzenie temperatur,

Zainstaluj nowe stery openAL oraz do grafy
jak narazie duzo graczy ma problem wieszania sie gry.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: SiD »

Ponadto warto sprawdzić pamięci jakimś GoldMemory albo innym cudem.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
prezesmisiura
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 11:18
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: prezesmisiura »

Stery do grafy zainstalowane nowe,razem z patchem 1.02 od lema ściagnął mi sie openAL,tak dla pewności sciagnęłem go na własną reke z sieci myśląc ze tu gdzieś leży problem,ale niestety :( polecono mi jeszcze nowe stery audio Realteka zainstalować,zrobiłem tak ale i efekt ten sam..... :( nie wiem,ale chyba trzeba czekać na jakiegos patcha 1.03 i moze jakieś wyjasnienia lemowców :evil:
Awatar użytkownika
FoX
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 14:20
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: FoX »

Sprawdz czy jest geneorwany log bledu przez ARME.

Log znajduje sie na dysku gdzie masz Windowsa w katalogu \Documents and Settings\TWOJA NAZWA PROFILU\Ustawienia lokalne\ArmA\ARMA.RPT

Jest to plik w formacie tekstowym który możesz sobie podejrzec. Bedzie tam dokładna data i godzina wywalenia się ARMY oraz prawdopodobnie plik który może odpowiada za wywalanie sie.

Spróbuj przeinstalowac najnowszego DirectX ze stron microsoft (update z grudnia tego roku) www.microsoft.com/directx

Jaką masz karte dzwiekowa ? Na Sound Blaster X-FI wazne jest zeby zainstalowac najnowsze sterowniki i miec KONIECZNIE ustawiony tryb GAME MODE na innych arma sie wywala straszliwie.
:grom

Pozdrawiam, FoX
Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: Drone »

No mi też czasem wywala, acz ostatnio rzadko. O dziwo czasem (z tego co przyuważyłem) zależy od serwera na którym jestem, a czasem od misji w którą gram. Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna ale dzieje sie to na tyle rzadko, że nie chce mi sie tego dochodzić.
gremdek
Posty: 261
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 16:53
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: gremdek »

ostatnio przez dłuższy czas brak wywalań. a przestało od czasu defragmentacji dysku.
cfog skończył się na kill'em all
prezesmisiura
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 11:18
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: prezesmisiura »

=====================================================================
== E:\Historia\ArmA\arma.exe
=====================================================================
Exe version: Sat Jan 06 18:25:33 2007

graphics: D3D9, Device: NVIDIA GeForce 7800 GT, Driver:nv4_disp.dll 6.14.10.9597
resolution: 1024x768x32
Addons:
Desert in ca\desert\, CAIntroAnims in ca\introanims\, CASounds in ca\sounds\
CAWheeled in ca\wheeled\, CARoads in CA\roads\, CAAir in ca\air\
CA_Anims in ca\anims\, CAAnimals in CA\animals\, CAUI in ca\ui\
CAWeapons in ca\weapons\, CACharacters in ca\characters\, CASigns in ca\signs\
CAFonts in ca\uifonts\, CAMisc in ca\misc\, CAPlants in CA\plants\
CAVoice in ca\voice\, CAData in ca\, CALanguage in ca\language\, CAWater in ca\water\
CA_Anims_Char in ca\anims\characters\, CATracked in ca\tracked\, Sara in ca\sara\
CABuildings in ca\buildings\, CARocks in CA\Rocks\
Mods: CA
No more slot to add connection at De61 (6952.9,8228.9)
No more slot to add connection at Fh71 (11466.8,6127.8)
No more slot to add connection at Fi71 (11613.7,6208.8)
No more slot to add connection at Gh57 (13524.3,8896.8)
No more slot to add connection at Hc39 (14473.8,12501.8)
File read error: addons\plants.pbo,45d
ErrorMessage: Wystąpił jakiś problem z dyskiem. Może być zabrudzony lub uszkodzony.
prezesmisiura
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 11:18
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: prezesmisiura »

Directa mam najnowsze biblioteki,co do audio to mam układ zintegrowany na płycie głównej gigabyte'a+najnowsze stery Realteka
Awatar użytkownika
FoX
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 14:20
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: FoX »

prezesmisiura pisze: File read error: addons\plants.pbo,45d
ErrorMessage: Wystąpił jakiś problem z dyskiem. Może być zabrudzony lub uszkodzony.


No to masz jakiś punkt zaczepienia, możesz spróbowac zgrac ten plik od kogoś innego i podmienic i zobaczyc czy pomoze. Mozesz przeinstalowac cala ARME.

Sprawdz jeszcze czy jest to blad powtarzalny czy za kazdym razem wywala się z tym komunikatem bledu i czy zawsze na tym pliku plants.pbo
:grom

Pozdrawiam, FoX
prezesmisiura
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 11:18
ID Steam:

Re: Ciągłe wychodzenie AA na pulpit

Post autor: prezesmisiura »

problem jest niezmienny,zawsze ten sam z plants.pbo zawsze,próbowałem podmieniac ten plik bezpośrednio z płyty do katologu juz zainstalowanej płyty ale efekt ten sam,teraz tak sie zastanawiam co dalej... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”