Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Cleric »

SiD pisze:... GRU Sniper'a (ktoś pamięta? :D) czy jak?
ahahaaha to był dopiero rozbitek :D
omg ten gościu był rzeczywiście szu szu :lol:
w swoim czasie bardzo mnie "polubił" - do tego stopnia by biegać po serverach pod moim nickiem :1th :dworship :mrgreen:
ponoć teraz na arme sie przesiadł ale ja i tak wiem że nadal w OFP pogrywa ;)
Equi pisze:
SiD pisze:A tak spytam, bo mało aktywny na scenie byłem wcześniej - co się stało z lukeo? Przeszedł na stronę GRU Sniper'a (ktoś pamięta? :D) czy jak?
Nie chce kablować, ale rozpisał się cztery posty wyżej. (licząc od mojego) 8)
heheh z jego opinia z OFP to tez bym znmienił nicka przesiadając się na ArmA - całkiem to logiczne i uzasadnione racjonalnie :D
minimi pisze:bardzo często gramy przeciwko sobie- a wtedy można zobaczyć, czy ktoś, kto walczy wspólnie z tobą cituje czy też nie (speed, nakierowanie broni itd)- nie zauważyłem nic dziwnego walcząc w parze z dewilem czy brokerem
Abstrahując od tego czy ktoś czituje czy nie - jeśli robi to w tajemnicy to przecież naturalne jest że nie bedzie tego robił podczas gry tylko ze swoimi clanowiczami w jakiegoś dm czy cos a'la montignac 8) tak samo jak nie bedzie publikował publicznie filmików na których widać jak czituje :roll:
Obrazek

Obrazek
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Rainbow »

Gru Sniper śmiga teraz w ArmA pod inny nickiem. Możecie być pewni, że większość z was na pewno go spotkała. Jego nowa ksywka ma charakter arabski :D
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Mefiu »

Ba! Gru Sniper_pl udzielał się także na forum armedassault.pl :)
minimi
Posty: 6
Rejestracja: 18 listopada 2007, 00:34
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: minimi »

w związku z tematem - jak gramy we własnym gronie to też nic się nie zmienia- Bloodangel jest lepszy o 50% od Brokera - i tak 3 razy lepszy ode mnie albo od każdego z grupy średniaków, przy czym nauka średniaków polega m.in. na tym, że biegamy za Brokerem i podpatrujemy- nikt nie lubi być wiecznym celem. Każdy z grupy szturmowej (m.in Broker, Cobra itd) jest lepszy od grupy wsparcia (ja, Andriej, Spetznaz 77). Tak więc na naszych obozach szkoleniowych- DM we własnym gronie albo wewnętrznych ctf, kiedy grupa wsparcia podpatruje grupę szturmową wyniki i tak grupa szturmowa ma lepsze pomimo braku wallhacka czy innych cheatów- sorki- to jest skill- jak podpatrzyłem u kogoś z forum- ganiaj na trening lamo :D (treningi mamy 5 razy w tygodniu- czego i Wam życzę)
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: itan »

Minimini grałeś w OFP? Jeśli tak, to od kiedy?
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Rainbow »

minimi pisze:w związku z tematem - jak gramy we własnym gronie to też nic się nie zmienia- Bloodangel jest lepszy o 50% od Brokera - i tak 3 razy lepszy ode mnie albo od każdego z grupy średniaków, przy czym nauka średniaków polega m.in. na tym, że biegamy za Brokerem i podpatrujemy- nikt nie lubi być wiecznym celem. Każdy z grupy szturmowej (m.in Broker, Cobra itd) jest lepszy od grupy wsparcia (ja, Andriej, Spetznaz 77). Tak więc na naszych obozach szkoleniowych- DM we własnym gronie albo wewnętrznych ctf, kiedy grupa wsparcia podpatruje grupę szturmową wyniki i tak grupa szturmowa ma lepsze pomimo braku wallhacka czy innych cheatów- sorki- to jest skill- jak podpatrzyłem u kogoś z forum- ganiaj na trening lamo :D (treningi mamy 5 razy w tygodniu- czego i Wam życzę)
Toż to chyba jakaś kolonia karna, że tak 5 razy w tygodniu :D A do tego jeżeli dobrze wyczytałem to wygląda na to, że z ArmA robicie CSa, czyli kto ma AIMa, a kto nie ma. A myślałem, że to taka fajna taktyczno-drużynowa gra :P :D
minimi
Posty: 6
Rejestracja: 18 listopada 2007, 00:34
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: minimi »

Jest gorzej niż myślisz- czasem gramy nawet każdy w dzień tygodnia :D - ten co chodzi po serwach ten widzi. Tak poważnie gramy dla zabawy i dla mnie - z tego właśnie powodu nie ma bardziej śmierdzącego gnoja niż cheater- bo psuje mi właśnie zabawę, z tym, że ja po prostu opuszczam grę i przenoszę się na inny serwer, pyskówki mnie wkurzają tak samo jak cheatowanie bo są bez sensu i sprawiają tylko niezdrową radość tym łobuzom. Obóz karny to nie jest- jest to tylko klan "starych ludzi", z którymi dobrze mi się gra z powodu ponadprzeciętnego jak na gry komputerowe wieku. OFP grałem z doskoku Itan tak od 2002 roku, ale dopiero armię gram regularnie. Kończę ten wątek Panowie i tak- ja z cheaterami nie gram i też Wam radzę z nimi nie grać. Jeżeli uważacie, że Dyny to cheaterzy to po prostu nie grajcie z nami i kwita bo to bez sensu. Armia to jest tylko gra i nie ma po co zatruwać sobie życia podejrzeniami i domysłami. Jak widzę kogoś kto cheatuje to go omijam.Ja zapraszam zawsze do wspólnej gry na naszym serwie na zasadzie zabawy. W moim pojęciu gra w armię to zabawa dla przyjemności- co wyklucza granie z cheaterami, ale również czasem (na szczęście niezmiernie rzadko) niestety spotykane dziwne odniesienia narodowościowo- historyczne, bo ani Broker nie jest potomkiem Hitlera ani Spetz potomkiem Stalina (durnie zresztą bo to Łotysz), a takie rzeczy na naszym serwie też zauważyłem. Starałem się wytłumaczyć żródła skillu klanu i jak ja to widzę, jak kogoś przekonałem- miło jak nie to trudno. Serwer jest otwarty i byłoby naprawdę fajnie, gdyby Polskie klany częściej się na nim pojawiały, czy to w celu sparingu, zabawy- grupowo albo każdy z osobna. Jesteście zawsze mile widziani :D
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: klamacz »

dzieki Minimi za cierpliwosc. Tak powinno byc w kazdym ban... sorry w klanie ;)
temat zamykam
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Ogólne o multiplayer”