NFS:PS

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

NFS:PS

Post autor: SiD »

Nieee, tylko nie NFS:Pro street. To już porażka.
http://www.gamersyde.com/extstream_5096_en
Mózgotrzep wyścigowy, zainwestuj lepiej w kierownice i jakikolwiek symulator, zamiast carbonowej maski.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: Crysis demo SP

Post autor: Ingram »

O co Ci chodzi SiD? :D
Ja jestem fanem NFSa od pierwszej części tej gry więc to jest zetknięcie dwóch różnych poglądów.
Poza tym nie oceniaj pochopnie moich zainteresowań.
Lubię każdy rodzaj wyścigów, mam wszystkie 3 części genialnej Toca Race Driver i kilka innych symulatorów.
Mówisz, że porażka a ja akurat uważam, że to będzie najlepszy NFS ze wszystkich bo wreszcie street racing, który jest dla mnie rzeczą ciekawą przenieśli na prawdziwe realia. Zobacz sobie na TVN Turbo to zobaczysz, że większość street racerów ściga się dziś na torach.
Kolejna sprawa to, że lubię tuning ale oczywiście ze zdrowym rozsądkiem bo np. nie miałbym serca oszpecić jakiegoś klasyka.
Każdy ma inny gust, ja lubię NFSa i nie mogę się doczekać Pro STreet a jak ty nie lubisz to trudno, nie zabije mnie to ani nikogo innego.
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Crysis demo SP

Post autor: SiD »

Może tak - żaden szanujący się kierowca wyścigowy nie uprawiał "street racingu". Oczywiście dużo jest takich kasiastych, co to słabo jadą w prawdziwych seriach, lecz osobiście żaden kierowca takiego WTCC nie wpada mi na myśl. O F1, GP2 już nie mówię w ogóle.
Ale wracając do tematu gry. Tam nie ma niczego z wyścigów, z kierowania samochodem, ani rywalizacji. To jest nic innego jak Snake 3D z kamerą za wężykiem.
O tym jak "genialna" jest toca, to możesz zapytać panów z simracing.pl, którzy jadą po tym tytule ostro i namiętnie. To, że gra jest trudniejsza od większości arcadówek, nie znaczy że jest realistyczna, a co dopiero symulatorem. Colin podobnie należy do tej ciemnej strony gier, do której kierowcy podchodzą z równym szacunkiem, jak maniacy symulacji lotu do ACE Combat, bądź weteran OFP do Soldier of Fortune.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: NFS:PS

Post autor: Ingram »

No ja na to szczęście mam okazję być jednym z najlepszych pilotów SU-27 i F-15 w LockOn. W AC nigdy nie grałem i nie chcę grać.
Jak pisałem wyżej, mam taki gust jaki mam i nic mnie nie przekona źle do nowego NFSa.
Fakt faktem, że Carbon w ogóle mi się nie podobał tak samo jak Most Wanted ale Pro Street według mnie będzie najlepszą częścią NFS'a
Nie podoba Ci się, trudno ale nie próbuj też kogokolwiek odciągać od gier jakie ma w planach kupić.
Mi na przykład nie podoba się Wiedźmin a jakoś nie piszę w temacie o nim o tym jak bardzo go nie lubię i takiego gatunku gier.
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: NFS:PS

Post autor: SiD »

Wiesz, ja nie lubie NF:PS z racji, że jest arcade-ówką, mówię, że nie lubię, bo jest GŁUPIĄ arcade-ówką.
Widziałeś na tym filmiku, który podałem wyżej, jakikolwiek element, który sprawiłby, że ta gra jest jakkolwiek wyjątkowa w pozytywnym znaczeniu? Chyba nie powiesz, aby było nim boksowanie na starcie oponami w miejscu, bądź ten wyrafinowany model zniszczeń połączony z cudowną fizyką (no bo przecież zawsze jak walniesz kogoś w tył z prędkością 100 na godzinę, to tylko zwolnisz, o utracie kontroli nie ma mowy). Może to kwestia tych ambitnych tras złożonych z samych prostych i łuków (chyba nie ma tam żadnego zakrętu, przy którym trzeba dać po hamulcach). Wiesz, można być entuzjastą, podchodziłem do tego tytułu obojętnie, bo słyszałem, że ma się dużo zmienić, ale nie sądziłem że w tą gorszą stronę. Gra na jest świetna, turlałem się po podłodze jak zauważyłem ten start, ale nie przesadzajmy - szybko już opanowałem się i poza parodią wyścigów nie ma niczego w tej komedii, która sprawiłaby żebym się zainteresował nią bardziej. Ale tak, gra ma potencjał na pierwszą komediową grę o wyścigach samochodowych.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: NFS:PS

Post autor: Ingram »

Albo wiesz, że ta gra Ci nie pójdzie na Twoim kompie i jesteś zły albo masz jakiś inny uraz.
Nie wnikam w to i nie chcę wnikać.
Nie zmienisz mojego zdania co do tego NFS'a. Dla Ciebie wydaje się być komedią chociaż i tak przesadzasz bo nawet w to nie grałeś a dla mnie to będzie najlepsza część ze wszystkich NFS'ów.
Gadaj zdrów, mnie to nie rusza.

Zamknijcie ten temat.
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: NFS:PS

Post autor: SiD »

Pójdzie mi spokojnie, ty zaś też nie grałeś i mówisz że fajna, więc gdzie tu logika? :)
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: NFS:PS

Post autor: Firefly »

Logika utonęła w morzu marketingu :violent
Retired. Unavailable until further notice.
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: NFS:PS

Post autor: FriX »

Firefly pisze:Logika utonęła w morzu marketingu :violent
Lepiej bym tego nie ujął. Poza tym... EA... wiadomo czego można się spodziewać :P
alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: NFS:PS

Post autor: alepasztet »

Poza tym... EA... wiadomo czego można się spodziewać
Oj wypraszam sobie. Command and Conquer 3 nie spaprali. :P
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Tyskie
Posty: 100
Rejestracja: 28 marca 2007, 14:19
ID Steam:

Re: NFS:PS

Post autor: Tyskie »

Kiedyś NFS'y były naprawde fajne, mniej wiecej do tej wersji o porsche... która w kilku miejscach była wielkim rozczarowaniem - potem to już wszystkie NFS to dno (według mnie)
Obrazek

AKA Turek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”