Misja Finał z dodatku

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
umo69
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2007, 13:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Misja Finał z dodatku

Post autor: umo69 »

Witam!
Mam problem z Misją Finał z Dodatku Queen's Gambit - kampania Królewski poker. Wykańczam dwa transporty żołnierzy, docieram na miejsce spotkania i gościu mi mówi że muszę jego siostrę załatwić. Jest informacja że odleci śmigłowcem z południa wyspy ale skąd to cholera wie. Zjeździłem prawie całą wyspę i nic.
Na marginesie to gdybym nie miał tak wielkiego sentymentu do OFP to bym w walnął te kampanie w kąt. Są nudne, głupie i jeszcze zabugowane. BIS to się na prawdę należy porządny kop w d... Może by sie obudzili.
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Misja Finał z dodatku

Post autor: klamacz »

uwaga, ponizej odpowiedz

W briefingu jest podane miejsce skad bedzie odjezdzac hummer z Krolowa. Pozniej sa podawane informacje radiowo gdzie tenze byl widziany oraz jest marker na mapie. Nota bene scigasz czarnego, cywilnego humwee, ktorego musisz zablokowac i zniszczyc, nie da sie zmusic Krolowej do wysiadki :P[/spoiler]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Misja Finał z dodatku

Post autor: Dawidson »

Mi uciekała do Vallejo(ten duży hotel), Tiberi, Pesto i na tym zakończyłem bo ile można.
Zablokowałem jej hamera(zepchnąłem go z drogi i centralnie akurat wjechał w ścianę to szybko podjechałem od tyłu i wziąłem go w kleszcze :D ale nic to nie dało wojak z hamera nie wyszedł i oprócz niego nikogo w samochodzie nie ma, królowa chyba się wcześniej ewakuowała).
Obrazek
RIDER
umo69
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2007, 13:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja Finał z dodatku

Post autor: umo69 »

No ta. Musiałem rozegrać misję jeszcze raz. Bo na miejscu spotkania nie odhaczył mi jednego celu i sie królowa na mapce nie pojawiała. Dzieki za pomoc w każdym razie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”