Problem z kontrolą swojej postaci

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alex
Posty: 21
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:23
ID Steam:
Numer GG: 4005561
Kontakt:

Problem z kontrolą swojej postaci

Post autor: Alex »

A zdarzyła się wam utrata kontroli nad jednostką po tym jak ktoś nowo przybyły wszedł na ten sam slot (teoretycznie zajęty)? Mnie już taka przyjemność spotkała kilka razy, widziałem co on robi i nic nie mogłem zrobić. Pomaga kick :)
Tyle że strasznie to psuje klimat no i nie można kopać każdego kto świadomi lub nie (bo tego nie wiadomo) wejdzie na zajętego slota.
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Patch'owanie gry - dyskusja

Post autor: Pit »

Alex pisze: A zdarzyła się wam utrata kontroli nad jednostką po tym jak ktoś nowo przybyły wszedł na ten sam slot (teoretycznie zajęty)? Mnie już taka przyjemność spotkała kilka razy, widziałem co on robi i nic nie mogłem zrobić. Pomaga kick :)
Tyle że strasznie to psuje klimat no i nie można kopać każdego kto świadomi lub nie (bo tego nie wiadomo) wejdzie na zajętego slota.


Miałem tą sytuację, gdy ostatnio grałem coop'a na serwerze w multi.
Grałem z jedna osobą, misja sie już toczyła kiedy dołączyła do nas trzecia osoba.
nie wiem jaki slot zajęła w lobby, ale efekt był taki, że straciłem kontrole nad moją postacią żołnierza.
Mogłem odwracac głowe, dać dwa kroki do przodu, w bok itd. - strzelac nie próbowałem. Zaraz jak tamta osoba wykonała jakiś ruch przejmowała kontrolę nad moim żołnierzem. Dziwne uczucie patrzeć jak postać odwraca , sie i biegnie bez dotykania klawiatury. Kick'a nie próbowałem, poprostu rozłączyłem się sam i połączyłem ponownie.


@Pit: wątek wydzielony z " Patch'owanie gry - dyskusja"
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z kontrolą swojej postaci

Post autor: Mefiu »

Czasami tez zdarza się, że jak AI jest włączone w danej misji w MP, to podczas gry nick gracza jest zastepowany nazwą AI (imieniem i nazwiskiem). Tutaj poprostu pomaga wylaczenie AI przed rozpoczeciem gry.
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Problem z kontrolą swojej postaci

Post autor: Pit »

A tak... dodam, że kiedy taka osoba przejęła kontrolę nad moją postacią, to na czacie moje teksty ukazywały się pod nick'em tamtego gracza. 8O
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”