ARMA 2! TAK, prezentacja na GC 2007 i cała reszta!!

Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Jacobss »

Zgodzę się z tobą, że rewolucji nie ma. Grafika nadal Armowata, fizyka jest zbyt sztuczna jak dla mnie. Powinny kawałki lecieć jak rozwalasz budynek, a nie strzał - upadek ściany - koniec. AI jest chociaż dobre, aczkolwiek jak teraz patrzę, to nadal ArmA 1.5. Start Hinda nadal flaszpointowy, tylko animacje wsiadania mi sie podobają. Ogólnie to dużo jeszcze pracy przed nimi. Przede wszystkim w kwestii technologii, bo w misjach mam nadzieję, jest już klimat flaszpointa zaimplementowany.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Rainbow »

Taaak...helikoptery odbijające się od siebie skrzydłami i AI tańczące break-dance'a. Te zniszczenia budynków jako tako się jeszcze prezentują...pewnie dodadzą do tego dużo dymu i będzie git. Mieć tylko nadzieję, że te zniszczenia będą interaktywne...szczególnie dla AI...
MaKo
Posty: 35
Rejestracja: 18 października 2007, 19:04
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: MaKo »

interaktywne zniszczenia??
a co ty w CoD 4i pół ;P czy w BoB chcesz grać
OFP to OFP nieważne jaki numerek serii dostanie
tak jak ArmA to ArmA choćby i dziesiąta osłonę miała

przejrzyjcie na oczy i odkryjcie że błędy i wszystkie "ale" będą
bo taka jest natura tej gry

nie gralibyście w serie GTA jeśli 3cia częśćpolegałąby na malowaniu samochodów w garażu
a w Hitmanie 2 przyszłoby wam pozbywać się wrogów za pomocą kiepskiego dowcipu

jka walczysz o kasę i emeryturę nie robisz cudów albo czegoś od nowa
tylko coś co przyniesie zysk

a dla twórców gier oznacza to jedno: ulepszyć ale nie zmieniać
8 Brygada Zmechanizowana
Obrazek
I`m a bomb technican - if you see me running => try to keep up!!!
Medic!!!

Obrazek
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Rainbow »

No moim zdaniem nie robią raczej tego, co dawało by zysk, bo ArmA jakiegoś rekordu sprzedaży nie pobiła, a skoro ArmA2 zdaje się być mocno podobna do jedynki to na większe zmiany co do tej części bym nie liczył.

Zysk to oni robią na VBS2 i moim zdaniem powinno im to wystarczyć. Tutaj powinni skupić się na jakości.

Mając na myśli interaktywne zniszczenia chodziło mi o to,że jak wejdę w tą zawaloną część budynku to nie ugrzęznę w niewidzialnych teksturach albo kij wie czym innym.
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: klamacz »

Rainbow pisze:No moim zdaniem nie robią raczej tego, co dawało by zysk, bo ArmA jakiegoś rekordu sprzedaży nie pobiła, a skoro ArmA2 zdaje się być mocno podobna do jedynki to na większe zmiany co do tej części bym nie liczył.

Zysk to oni robią na VBS2 i moim zdaniem powinno im to wystarczyć. Tutaj powinni skupić się na jakości.

Mając na myśli interaktywne zniszczenia chodziło mi o to,że jak wejdę w tą zawaloną część budynku to nie ugrzęznę w niewidzialnych teksturach albo kij wie czym innym.
zysk robi sie na kazym produkcie, taki biznes. Robiac gre kieruja sie checia zysku w pierwszej kolejnosci. Jakosc prowadzi do wiekszej sprzedazy a co za tym idzie do wiekszego zysku. Takie tam aksjomaty ...
Interaktywne zniszczenia (1)nie sa interaktywne (2) sa w fazie tworzenia, wiec dodatkowe elementy jak pyl i kurz maja sie pojawic (3) niewidzialne tekstury, muahaha, to byly w OFP, w Armie 1 juz ich nie ma, wiec i w 2 nie bedzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Rainbow »

Klamacz, nie musisz mi opowiadać tego, co obejrzałem i usłyszałem na filmikach.
Oczywiście, że biorę pod uwagę, że gra wciąż jest WIP.
Zniszczenia może nie są interaktywne tak jak to miało być w Game2, ale na pewno będzie więcej możliwości w przypadku każdego budynku.

Skoro BIS nie zamierza zmieniać wiele w ArmA2, bo nic na to się nie zapowiada, to wątpię by gra osiągnęła większą sprzedaż od 1 części (która apropos nawet nie osiągnęła 1 miliona). Zresztą, to już nie nasz problem jak oni widzą tą strategię sprzedaży. Ważne by zrobili dobrą grę, a reszta sama przyjdzie.
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Jacobss »

Moim zdaniem BIS bez problemu osiągnie milion. Ale tylko i wyłącznie dzięki wersji na X360. ArmA się sprzedała wyśmienicie (300 tysięcy) jak na pecetową grę. O wiele popularniejszy COD 4 na PC osiągnął tylko 500 tysięcy, więc jest dobrze. Teraz trzeba tylko dobrze rozreklamować wersję na 360 i mamy hit.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: kondor »

Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: mant3z »

:| na razie żaden postęp, jak to zwiększy znacznie zapotrzebowanie hardware'owe to nawet nie warto będzie sięgać do portfela.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Matte »

Większość tego co zobaczyliśmy na Trailerze VTK zobaczymy (prawdopodobnie) w ArmA2
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Firefly »

Matte pisze:Większość tego co zobaczyliśmy na Trailerze VTK zobaczymy (prawdopodobnie) w ArmA2
Ale w trailerze VTK nie bylo nic nadzwyczajnego. Nawet ta "podczerwien" nie jest warta 1500$... :roll:
Retired. Unavailable until further notice.
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”