ArmA 2, a LEM

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Romanov »

PROCIK pisze:A ja mam swoje zdanie z ktorym sie nie zgadzam :D

troche to dziwne co napisales hmmmm...............
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: PROCIK »

nie dziwne a przekorne ;) pogadamy na romanovie :)
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: methos »

Romanov pisze: ... na czym dzisiaj poelga patriotyzm ?...
Na czym polega to wiem ale poelga to już nie ;)

A tak dorzucając swoje trzy grosze to teorię o kupowaniu/używaniu itp tylko rodzimych produktów jest do rzyci. Zajrzyj do kampa lub innych przedmiotów często używanych (o ile jest są Twojej) i spr ile razy wystąpi w nim na częściach Made In China ;)
Będąc na pustyni i prawie umierając z pragnienia nie wypijesz wody podanej przez osobę, która Ci ją ofiaruje by Cię uratować tylko dlatego, że nie jest to np Nałęczowianka? :rox
Ja kupuję ze względu na: 1 - jakość; 2 - cena i to wg mnie się liczy. Oczywiście te dwa pkt wykluczają - Made In China - :D
Może niektórzy się z tym nie zgodzą ale PL realia takie już są, a nawet niektórzy kupując stosują odwrotną kolejność 2>1
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Havker »

Gdzie się podział moderator ? :party Dzisiaj dopadlem nowe CDA. Jest w nim recenzja ArmA2. Dostala 8+. Recenzja bardzo przychylna więc jest duża szansa na nowych graczy.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
[PR] Slavko
Posty: 91
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 10:57
ID Steam:
Numer GG: 157910

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: [PR] Slavko »

Havker pisze: jest duża szansa na nowych graczy.
Chyba czytałeś co drugie zdanie, napisane jak wół "dla zwolenników gatunku", ten co grał OFP, ArmA1 bedzie grał i A2 ten kto nie grał a zagra, bedzie psioczył ...takie zycie :coffee
Powered by ULi
Obrazek
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: 2M1R »

Ingram pisze:ArmAII kupiem na wirtusie w angielskiej wersji jezykowej za 159zl.
Jestem jeszcze patriota? :o :mrgreen:
Tak jesteś patriotom ale takim który przepłacił :D
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Dawidson »

2M1R pisze:Tak jesteś patriotom ale takim który przepłacił :D
Raczej dał się wydym...
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Trance »

Tez jestem patriotOM i duzo rzeczy sprowadzam z Niemiec :roll:

A moderatora porwał chyba gatunek prawdziwego... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: ufoman »

Jedni "zostali wydymani" i sobie graja na miesiac przed premiera w Polsce, inni musza czekac.
Starczy gadki o patriotyzmie, jesli to takie wazne, zapraszam do kantyny.
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Havker »

[PR] Slavko pisze:Havker napisał(a):
jest duża szansa na nowych graczy.


Chyba czytałeś co drugie zdanie, napisane jak wół "dla zwolenników gatunku", ten co grał OFP, ArmA1 bedzie grał i A2 ten kto nie grał a zagra, bedzie psioczył ...takie zycie :coffee
Nie bój sie umiem czytać doskonale. Nie wiem natomiast skąd wziąłeś swoje CDA bo ja przeczytałem recenzje jeszcze raz i nie znalazlem nigdzie zdania "dla zwolenników gatunku" natomiast są tam wyrażenia takie jak "dużo radości" , "sporo realizmu" , "prawie jak discovery", "arma 2 wygląda jak wojenny dokument", "morze możliwości", "multum opcji multiplayerowych", "świetny prosty w obsłudze edytor" Jedno zdanie podoba mi się szczególnie - "na wielu płaszczyznach ARMA II wygląda naprawde imponująco, a napewno bardziej realistycznie, niż ostatnimi czasy przyzwyczaił nas wszechobecny unreal engine 3 i jego gorsi przyjaciele Dobra robota !" I nigdzie nie znalazłem zdania które sugerowało by że gra kierowana jest do jakiejs konkretnej grupy docelowej. Autor recenzji wypowiedział się bardzo pochlebnie o ArmaII dodając na koniec, że gdyby gre recenzował w wersji połatanej (recenzował wersje 1.01)dałby jej 9 na które napewno bedzie zasługiwać.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: methos »

[PR] Slavko pisze:
Havker pisze: jest duża szansa na nowych graczy.
Chyba czytałeś co drugie zdanie, napisane jak wół "dla zwolenników gatunku", ten co grał OFP, ArmA1 bedzie grał i A2 ten kto nie grał a zagra, bedzie psioczył ...takie zycie :coffee
Między zdaniami, między zdaniami to przeczytał i ja się pod tym podpisuję. Dla ' przeciętnego wyjadacza' FPP ta gra jest zbyt wymagająca - powiedzmy to sobie szczerze.
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”