ArmA 2, a LEM

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: prawdziwy »

Pan wybaczy.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: mant3z »

No patrz panie, wstaje rano, wchodzę na forum a tu Romek mi jedzie że jestem żałosny. Proszę Cię, wymagający, niecierpliwy ale nie żałosny, tak?
Co do tego patriotyzmu, to całe te zakupy polskich produktów lub niepolskich ale w naszym kraju, aby coś skapnęło do budżetu państwa, to jest kropelka w morzu tego co ukradną później nasi wspaniali polityko-złodzieje. Temat rzeka, szkoda gadać.

Żałosny to jest nasz rząd, który rżnie nas w dupsko przy każdej możliwej okazji a nie ja, ty, czy inni na tym forum.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Trance »

Poza tym zamawiając gre z zagranicy dajemy pracę listonoszom. Cóż za wspaniałe okazywanie patriotyzmu :cry: :cry: (az sie wzruszyłem :D)
Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: PROCIK »

Romku z całym szacunkiem, ale pierdoły piszesz. :twisted: To że Niemcy są potęgą nie wynika z ich bystrości ani z tego, że kupują niemieckie artykuły, oni po prostu jak bandyci podbijali i wykorzystywali inne narody. Robili to już za czasów rzymskich, kiedy byli nazywani plemionami germańskimi.
Popieram wolny rynek i wolność wyboru gdzie, za ile i co kupić. :coffee

Poczytaj o Planie Marshalla. OFman.
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: prawdziwy »

Romek? To znaczy że mam przestać robić zakupy w Lidlu bo tam wszystko z niemcowni?
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: eJay »

Lwia część dochodów z takiej Biedronki czy Lidla idzie do krajów zachodnich (odpowiednio do Portugalii i Niemiec). To żadna tajemnica, kapitał jest płynny.

Dlatego warzywa kupuję w warzywniaku, alkohol w monopolowym, a po mięso wybieram się z nożem do lasu.
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Andriey »

:D eJay z tym ostatnim to Cie poniosło

Ale dobra teoria, nie dawać zarobić na kolejne mercedesy zachodnim kapitalistom. Kupować u siebie :)
Spec Służby
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Ingram »

ArmAII kupiem na wirtusie w angielskiej wersji jezykowej za 159zl.
Jestem jeszcze patriota? :o :mrgreen:
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: PROCIK »

Pojecie patriotyzmu jest bardzo fikcyjne. Urzywają go przywódcy, aby omamić podwładnych. Przecież można mówić o patriotyzmie rodzinnym, pomagamy i dajemy zatrudnienie w pierwszej kolejności osoba z rodziny i przyjaciołom jest patriotyzm miasta, wrocławianin jest patriota Wrocławia i kupuje wszystko, co we Wrocławiu wyprodukowane, jest patriotyzm państwa, Polak popiera i ku poje to, co polskie, ale i jest patriotyzm europejski i na końcu ziemski. W koncu wszyscy jesteśmy ziemianami i powinniśmy wszyscy nawzajem sie szanować i wspierać.

(Przepraszam za wywody nie całkiem zgodne z tematem wątku, juz więcej o tym tutaj nie będę pisał)

Taka ciekawostka. Tu w UK ciągle reklamują i nagłaśniają, aby kupować produkty oznaczone znaczkiem "fairtrade" to znaczy wyprodukowane przez rdzennych mieszkańców Afryki, aby sie oni bogacili a nie przez anglików, ciekawe nie
Ciekawi mnie, co oni tak sie rozczulają ta Afryka?? Może tak sie dowartościowują Znaleźli cel i sens życia haha
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2009, 19:42 przez PROCIK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Romanov »

PROCIK pisze:Pojecie patriotyzmu jest bardzo fikcyjne. Urzywaja go przywodcy aby omamic podwladnych. Przeciez mozna mowic o patrityzmie rodzinnym, pomagamy i dajemy zatrudnienie w pierwszej kolejnosci osoba z rodziny i przyjacilom :) jest patriotyzm miasta, wroclawianin jest patriota wroclawia i kupuje wszystko co we Wroclawiu wyprodukowane, jest patriotyzm panstwa, Polak popiera i kupoje to co polskie, ale i jest patriotyzm europejski i na koncu ziemski. Wkoncu wszyscy jestesmy ziemianami i powinnismy wszyscy nawzajem sie szanowac i wspierac.

(Przepraszam za wywody nie calkiem zgodne z tematem watku, juz wiecej o tym tutaj nie bede pisal)

Taka ciekawostka. Tu w UK ciagle reklamuja i naglasniaja aby kupowac produkty oznaczone znaczkiem "fairtrade" to znaczy wyprodukowane przez rdzennych mieszkancow Afryki aby sie oni bogacili :o a nie przez anglikow, ciekawe nie :)
Ciekawi mnie co oni tak sie rozczulaja ta Afryka?? Moze tak sie dowartosciowuja :) Znalezli cel i sens rzycia haha :D

Ech Procik Procik..... ziemianie ...... nie ogladałeś Men in Blacka i wierzysz ze wszyscy jestesmy ziemianiami ale wydaje ni sie ze ten tutaj na forum "Prawdziwy" to nie jest z gatunku Ziemskiego.
Patriotyzmu jako heroizmu juz nie ma a co do gadania ze to kropla w morzu to z wyborami tez tak jest " ze ja nie ide na wybory bo co tam moj jeden glos pomoze".
Dla mnie to brak swiadomości.
Nie bede juz kontynuował tej dyskusji bo prowadzi do nikąd.
Swoje zdanie mam i basta.
Czołem Pany Szlachta
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: PROCIK »

A ja mam swoje zdanie z ktorym sie nie zgadzam :D

Hehe trzeba by nowy watek o patriotyzmie hehe :D
Patriotyzm to tylko słowo i jest dzisiaj źle kojarzone ze względu na nadużywanie go w celu manipulacji innymi.
To, co Romku piszesz to święta racja, ale jak bym to nazywał odpowiedzialnością. Jesteśmy polakami to bierzemy udział w głosowaniach, dotyczy to nie tylko szczebla na poziomie państwa, ale powiatów i miast. Do tego wszystkiego jesteśmy europejczykami wiec tez musimy być ludźmi odpowiedzialnymi za swoje i innych rzycie i powinniśmy brać udział w głosowaniach na szczeblu europejskim. Idąc dalej może Bedzie kiedyś tez glosowanie na szczeblu światowym.
Wnioski, jakie mi sie nasówają są takie, ze im bardziej niższy poziom narodu lub człowieka tym mniejszy zasięg ma poczucie odpowiedzialności jego obywatel lub ten człowiek. Weźmy Chiny, dla nich liczy sie to co sie dzieje wewnątrz ich państwa, mam na myśli zwykłego chińczyka, nie czuja sie zaiwani z Europa a tym bardziej Światem. Tak samo jakiś wykolejony element ( mam na myśli bandziorów) dla nich pole odpowiedzialności jest jeszcze mniejsze. U nich jest podział na Ja i reszta wiata. W Chinach np. jest podział na My Chincziki i reszta świata. W Polsce może być podział na My Europa i reszta świata. Przyjdzie czas ze ktoś zacznie Myślec My Ziemianie i reszta Wszechświata wszystko zależy od poziomu świadomości takiej osoby lub osób.
Jak Niemka kupuje cos bo to niemieckie to przejawia poziom świadomości równy na poziome z chińczykiem. Co ciekawe poziom świadomości rozwija sie wraz ze znoszeniem granic i rozwojem komunikacji, dlatego nie dziwie sie ze ludzie starsi przejawiają niższy poziom świadomości społecznej. Co nie zawsze oznacza ze to jest źle, nie chce, aby ktoś odebrał tego, jako szydzenia albo negowania, z mojej strony jest to tylko opis zjawiska z pola psychologii społecznej.

ps. poprawione :)
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2009, 19:38 przez PROCIK, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”