Opinie z gry w ArmA2 - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Uważam, że Arma 2 w ogólnej ocenie ...

Zaskoczyła mnie pozytywnie i przerosła oczekiwania.
11
17%
Zasługuje na pozytywną opinię i spełnia moje oczekiwania.
18
29%
Spełnia moje oczekiwania choć są rzeczy do poprawki.
21
33%
Nie jest zła, wiele rzeczy trzeba by poprawić.
10
16%
Zasługuje na negatywną opinię i nie spełnia moich oczekiwań.
1
2%
Rozczarowała mnie i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań.
2
3%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Dawidson »

Rafael3D pisze:właśnie na TS Burton zdaje nam relacje z grania w ARME2 i tak: - gra już mu chodzi na maszynie AMD 4000+ 1GB RAM, ATI 1950PRO no to mnie cieszy jako posiadacza 1950 AGP ;) Proc co prawda mam mocniejszy (C2D 2.2) i 2 GigsyRamu. Pytanie: co oznacza "już mu chodzi" - czy może odpalić i popat...
Obrazek
RIDER
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Andriey »

Ups. Nie doczytałem. Kiepsko sie nawiguje na telefonie;-) dzięki.
Spec Służby
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Rafael3D »

Andriey pisze:To całkiem dobrze jak na taki sprzęt. A ile ramu posiadasz Rafael?
2 GB - uwaga - DDR1 400 MHz ;)
system XP 32 bit Pro eng
procesor C2D 4400 2,0 @ 2,2 GHz
HD Samsung F1 1TB
Radek chłodzony Zalmanem ALCU 7000 (mała przeróbka z coolera dla CPU, temperatury idle 35st, stress 50st max)
system zoptymalizowany, żadnych zbędnych aplikacji, usług, wodotrysków czy obciążających tzw. antywirusów (jedynie firewall Kerio 2.1.5, Spybot, ATi Tray Tools, komunikator Tlen)
Wracając do ustawień - średnie oprócz postprocessingu (nisko) i cienie (wył). Misje treningowe płynnie, w kampanii (1sza misja, dalej nie grałem ze względu na artefakty) przy włączonych cieniach FPS spada prawie o 10 klatek (niegrywalne 10-20).
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: FOX-PL* »

Rafael3D pisze:(jedynie firewall Kerio 2.1.5, Spybot, ATi Tray Tools, komunikator Tlen).
To i tak sporo u mnie na Vista Ultimate 64bit chodzi raptem Kaspersky i TS (wczasie gry jednak gdy nie gram to mam zamiast TeamSpeak gg) reszte mam wyłączone warto msconfig co nie co jeszcze powyłanczać z aplikacji no i parę usług.
Awatar użytkownika
Lord Chaos
Posty: 28
Rejestracja: 15 lutego 2008, 12:16
ID Steam:
Numer GG: 11197886
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wołomin

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Lord Chaos »

GŁOŚNIK pisze:Wiem o tym ale zanim kupiłem ARME 1 to też testowałem na pra... :violent
Bo chce wiedzieć co kupuje ARMA 1 mnie przekonała a ARMA 2 jeszcze nie. :dworship :angel
Nie ściąga się pirata tylko czeka się na demo.
"Były niegdyś mroczne czsy,gdy gracze jak bydło zabędzani byli wzdłuż wąskiej ścieżki gier-Bohema Interactive niczym Che Guevara dał im wolność".

Intel Core 2 Duo 2,53 GeForce 8600GT 1G 2G ram Matrox 500G

http://cristgaming.com/pirate.swf<= ;)
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: FOX-PL* »

Lord Chaos pisze:Nie ściąga się pirata tylko czeka się na demo.
Na te demo czekałem jak do usra... śmierci po pierwsze po drugie jest strasznie okrojone plynność na demie jest większa niż na pełnej wersji gry, dlatego bardziej się opłaca skożystać z pirata, żeby się przekonać czy gierka jest warta wydania tyle kasy i czy pujdzie na kompie przeciętnego gracza mieszkającego w Polsce. A co do nielegalności to jesli ktoś ściągnie pirata tylko dla testów po czym zakupi oryginała to ja osobiście nie zjade takiego gracza. Bo wydać 50 euro i wywalić do kosza jest idiotyzmem.

Za tą wypowiedź użytkownik dostał czasowy zakaz pisania (2 tygodnie).
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Forrestal »

2 tygodniowego.

Panowie, mam na polce 7 pudelek z grami takimi jak OFP i ArmA, w najblizszym czasie dojda kolejne zwiazane z ArmA2? Administracja forum nie jest glupie i wie ze czesc z userow tego forum gra na pirackich wersjach ArmA2. Nic nie mozemy zrobic, nie padniemy wam na chate i nie sprawdzimy czy macie wersje gry made by Razor1911. Nie jestesmy w zaden sposob zwiazani z polskim wydawca ani z BISem, w zasadzie powinno nam to wisiec co kto ma ale dla zachowania porzadku ladu i skladu nie bedziemy tolerowac otwartych dyskusji o piractwie. Obojetne czy to dotyczy OFP, ArmA, czy ArmA2 czy kazdej innej gry. Osobiscie potrafimy zachowac choc odrobine przyzwoitosci i naprawde namawiam was do tego samego.

To tyle jesli chodzi o kwestie piractwa i banow na tym forum. Osobiscie zawsze jestem najbardziej poblazliwym "inkwizytorem" jesli chodzi o wtracanie sie w wasze dyskusje nie mowiac o banowaniu ale rozsadek trzeba zachowac.

F.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Cleric »

Lord Chaos pisze: Nie ściąga się pirata tylko czeka się na demo.
Tyle że demo powinno byc wydane przed wydaniem samej gry :roll:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Equi »

Cleric pisze:
Lord Chaos pisze: Nie ściąga się pirata tylko czeka się na demo.
Tyle że demo powinno byc wydane przed wydaniem samej gry :roll:
To już stara i nieaktualna zasada klecho. ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: kondor »

Cleric pisze:
Lord Chaos pisze: Nie ściąga się pirata tylko czeka się na demo.
Tyle że demo powinno byc wydane przed wydaniem samej gry :roll:
a co za problem poczekać trochę na demo zanim się kupi grę?
Zresztą, wg mojej prywatnej opini, posiadanie pudełkowej wersji gry w wersji poniżej 1.02 jest męczące.
Marqz
Posty: 101
Rejestracja: 08 lutego 2007, 08:17
ID Steam:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Marqz »

Eh stękam co do wydajności, ale gram sobie wczoraj w 3 lub 4 misję sp gdzie atakuje się 4 gościami miasteczko idąc w dół (jestem w pracy nie mam giery więc nie sprawdzę nazwy). Kolesi puściłem humvee na 2 stronę żeby z karabinu postrzelali a sam pobiegłem w miasto. Jak przebiegałem koło haty to szkło eksplodowało mi z okien na pysk jak do mnie pk-sista trzepał. Potem wezwałem airstrike i dałem na mapie w przybliżeniu BRDM-a. Chłopcy przylecieli, zrobili kibel i odlecieli. Jak wszedłem do wiochy to 3 fury się paliły 2 budynki nadburzone BRDM się hajcuje jeden rusek leży zdechły a dwaj stoją nie daleko pojazdu z rękami na głowach a pod stopami leżą karabinki i pakuneczki amunicji. Podbiłem na bajerkę ale była jedynie opcja greetings, więc idąc za przykładem Lorda Vadera nie brałem jeńców :evil:
Następnym razem nalot w ten PGR tam zaj.ee.bie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”