zakup army 2 czy warto?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: FOX-PL* »

Tak jak poszednie posty mogę stwierdzić jak najbardziej, że warto i nie trzeba czekać tak jak w przypadku jedynki aż do patcha 1.14. POLECAM
nihilo
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwietnia 2007, 19:47
ID Steam:

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: nihilo »

Warto kupić Arma2 miłym zaskoczeniem dla każdego pewnie okaże sie fajna cena ,w moim przypadku ( nie mogłem uwierzyć )! i chwilowo przeszło mi ,ze musialem czekać 2 miesiące wiedząc ze niemcy juz mają i *szpilują* strasznie mnie to wkurzało…
ale! drobne rozczarowanie poprostu wymagania ma potężne
zakupilem coprawda za grosze q600 2.4 4giga ramu gf9600gt dyski na sata2 ale gra chodzi srednio na jeża.
No i dziwny klimat ,czarnego ekranu z napisem odbieranie doprowadza do białej gorączki ,znosił ktoś już to? ( jest na to jakies lekarstwo? )
mam viste 32 i nowe sterowniki do geforce.

Jeszcze raz ,WARTO.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: FOX-PL* »

nihilo pisze:No i dziwny klimat ,czarnego ekranu z napisem odbieranie doprowadza do białej gorączki ,znosił ktoś już to? ( jest na to jakies lekarstwo? )
mam viste 32 i nowe sterowniki do geforce.
ściagnij najnowszego direcx z tego roku
Awatar użytkownika
Nexus
Posty: 87
Rejestracja: 12 sierpnia 2009, 07:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Nexus »

Czy warto... pomyślmy:
dobra cena... 69zł
wymagania - wysokie ale może warto się zastanowić czym są podyktowane....:-)
realizm - rewelacja, siła udzwigu ekwipunku, poprawka w kierunku i donośności, i naprawdę sztuką jest trafić kogoś w ruchu. Do sukcesu zaliczam zdjęcie wroga na motorze jednym strzałem ze snajperki, drobne wyprzedenie, poprawka na dystans i "wyszedł z progu jak Małysz"...:-)
Odwzorowanie - można sie doczepić, że skrecając na motorze kręci się tylko kierownica, ale to nie GTA4, za to w G36, który ma przeźroczysty magazynek widać jak ubywają z niego naboje podczas strzelania... to jest dobre detal...

Jestem na TAK, TAK i jeszcze raz TAK... Czarny ekran pojawia sie na chwilę podczas przejścia z mapy do gry ale to dosłownie 2 sek. Gra chodzi na max detalach w roz 1980x1200. Kompem się nie chwalę....to nie na temat.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: JonPL »

Nexus pisze:realizm - rewelacja
Taaaa.
Nexus pisze:za to w G36, który ma przeźroczysty magazynek widać jak ubywają z niego naboje podczas strzelania...
To samo G36 ma 3 nabojową serię. Heh.

Gra jest b. dobra, trudno wrócić po niej np do A1 (grafikę można przeboleć - brak tej samej mechaniki - jak choćby ładowanie w biegu - nie bardzo), jednak jest też solidnie spaprana w kilku aspektach. Masz komp z NASA = Polecam, mimo wszystko trzeba jeszcze spoooro patchy.

Nie masz = Nie kupuj.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: FOX-PL* »

Oj @JonPL trochę przesadziłeś sam wiem o tym i wielu z nas, że ArmA 2 nie jest kompaktybilna co do wydajności dzisiejszego sprzętu ale zastanówmy się czy napewno mamy z górnej półki sprzęt i na tyle nowoczesny. Tylko zaraz ktos zacznie porównywać Armę 2 do wydajności CoD'a BF czy Crysis'a, a to znow byłoby idiotyzmem bo jedyna wspólną cecha tych programów jest zabijanie nic po zatym...
redhand
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 19:44
ID Steam:
Numer GG: 10686998
ID gracza: 0
Lokalizacja: W-wa

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: redhand »

Witam, jestem nowy w społeczności army, ale za to grywałem dużo w operation flashpoint (polecam wszystkim fanom symulatorów), ale ostatnio postanowiłem przerzucić się na arme2. Wszystko jest wręcz bajeczne gdyby nie fakt, że ma niesamowicie wygórowane wymagania, ale gdyby nie to, to śmiało mogę powiedzieć, że gra wymiata i jest bardzo miłą odmianą po ofp. Jestem pod niesamowitym wrażeniem army 2, tak więc jeśli ktoś się waha czy kupić arme 2 to niech się dłużej nie zastanawia, bierze 69,90 zł i leci do sklepu!

Pozdro all.
Straszne czasy nastały dla takich jak my...
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: rossecki »

Gra jest fajna ale jeszcze potrzebuje pare patchy żeby poprawić AL i potrzeba jeszcze troche czasu aby powstał naprawde zarypisty mod...
(dzisiaj TS wieczorne granie któryś z 12 ludków) "No to jakby się ci moderzy jeszcze wzięli i zrobili super mod to... tylko grać grać grać"
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
piotras
Posty: 28
Rejestracja: 19 lipca 2009, 23:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: piotras »

wczoraj grałem na 8bz to rozpierdzieliłeś połowe naszej bazy :lol:
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: rossecki »

;p nie tak miało być xD
Fakt że niewiem co mi się dzieje z myszką bo tym uchatkiem wystartowałem i zamiast do góry to mi nos w dół podzedł i wywaliło mnie w budynek xD
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Awatar użytkownika
Karolus
Posty: 5
Rejestracja: 18 sierpnia 2009, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 1879

Re: zakup army 2 czy warto?

Post autor: Karolus »

ArmA II wreszcie podobna jest w klimacie do oryginalnego OFP. Lepsza bez porównania z ArmA I. Może trochę za mało jednostek ale addonmakerzy z pewnością nie zawiodą. Polecam tym, którzy grali z zapałem w OFP i tym, którzy dopiero zaczynają zabawę z symulatorami pola walki.
Zaraz po instalacji gry zachęcam do ściągnięcia addonu F-16 Footmunch'a - jest rewelacyjny. Wreszcie odczułem prawdziwą przyjemność walki powietrznej w Armie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”