ARMA 2! TAK, prezentacja na GC 2007 i cała reszta!!

Zablokowany
Awatar użytkownika
warchlaq_przebiegly
Posty: 83
Rejestracja: 30 lipca 2007, 10:16
ID Steam:
Numer GG: 1212210
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: warchlaq_przebiegly »

tak tak whiteman 250pln, teraz sprzedają za 1500$ ale na pewno zrobią dla Ciebie promocje ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: whiteman »

Ej, no przecież napisałem że to tylko moje marzenie i zdaje sobie sprawe z tego że niestety nie realne, więc po co te głupie docinki. Chłopaki z BIS :party nie są. :)

Elej - masz racja, tam jest gruba kasa tyle że kontrakty z wojskiem kiedyś się mogą skończyc, tym bardziej że tacy amerykańcy mają swoje zespoły zajmujące się tego typu rzeczami, chociażby ekipa od Americas Army. A wśród zwykłych graczy zawsze będzie zapotrzebowanie na takie gierki a BIS zgarnia i jeszcze długo będzie zgarniał największy procent zysków w tym temacie, bo konkurencja jest bardzo mała. Tyle że patrząc na ich sztandarowy produkt (VBS2) Armowcy mogą poczuc się troszke olani przez BIS. A my czekamy na rewolucje w porównaniu do ArmA1 bo to przeciez miał byc wypust łatający tylko dziure coś ala rosyjski T-72 przed wypuszczeniem T-84. Ale z tego co widze to ArmA2 będzie prawdopodobnie czymś w rodzaju T-72 + reaktywny pancerz. :)
Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 230
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk / Warszawa

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Jerry »

whiteman pisze:(...)
Elej - masz racja, tam jest gruba kasa tyle że kontrakty z wojskiem kiedyś się mogą skończyc, tym bardziej że tacy amerykańcy mają swoje zespoły zajmujące się tego typu rzeczami, chociażby ekipa od Americas Army. (...)
AA bym nie mieszał bo to zwykły shooter sieciowy de facto a nie symulator pola walki
:8bz
Obrazek
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: whiteman »

"AA bym nie mieszał bo to zwykły shooter sieciowy de facto a nie symulator pola walki"

No doskonale o tym wiem i nie mieszam gatunków tylko chodzi mi o to, że mają swoich ludzi którzy w razie czego mogli by spokojnie zastąpic ziomali z BISu. A doświadczenie mają, chociażby te zdobyte właśnie przy pracach nad AA. Więc nie musieli by znowu zlecac tego firmie z zewnątrz.
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: whiteman »

Jeszcze jedno chciałem powiedziec. Chociaż wiem, że to niepotrzebne wracanie do zamierzchłych czasów, ale moim zdaniem gdyby nie ta rozłąka z Codemasters to już dawno byśmy mieli OFP2 i to kto wie, może i w leprzej formie niż ArmA2.

A bym zapomniał, ma ktoś może linka do tych pierwszych screeów Game2, którymi to tak się podniecał Radeon???
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Rainbow »

Widzę, że pojawił się kolejny snujca bajek (jak to mawiam) na temat, co by było gdyby VBS2 został wydany dla publiki. Główną różnicą między VBS2 a ArmA jest to, że to pierwsze nigdy nie zostanie wydane dla publicznego rynku, dlatego BIS zamieszcza w nim exclusivy, które nawet znajdują się w umowie partnerskiej. Pieniądze, które Armie musiały zapłacić za własną wersję VBS2 wielokrotnie przewyższają możliwe zyski, gdyby VBS2 pojawił się na rynku w cenie zbliżonej do ArmA.
A propos OFP2...jutro bodajże mija rocznica zapowiedzi tej gry przez Codemasters. Może z tej okazji dadzą na jakieś nowe...rendery? :mrgreen:
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Firefly »

whiteman pisze:bo to przeciez miał byc wypust łatający tylko dziure coś ala rosyjski T-72 przed wypuszczeniem T-84.
T-84 to jugosłowiańska wersja T-72. Nie wiem czy o takie porównanie Ci chodziło ;)
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: whiteman »

Rainbow pisze:Widzę, że pojawił się kolejny snujca bajek (jak to mawiam) na temat, co by było gdyby VBS2 został wydany dla publiki. Główną różnicą między VBS2 a ArmA jest to, że to pierwsze nigdy nie zostanie wydane dla publicznego rynku, dlatego BIS zamieszcza w nim exclusivy, które nawet znajdują się w umowie partnerskiej. Pieniądze, które Armie musiały zapłacić za własną wersję VBS2 wielokrotnie przewyższają możliwe zyski, gdyby VBS2 pojawił się na rynku w cenie zbliżonej do ArmA.
A propos OFP2...jutro bodajże mija rocznica zapowiedzi tej gry przez Codemasters. Może z tej okazji dadzą na jakieś nowe...rendery? :mrgreen:
Heh no spoko Rainbow tylko napisz może coś czego ja jeszcze niewiem. Bo chyba każdy sobie z tego zdaje sprawe. A co do tego snujcy bajek, to żadnych bajek nie snuje tylko powiedziałem że fajnie by było. Więc nie gadaj głupot bo jak czytasz co oferuje VBS2, to sam się pewnie nieźle wkurzasz że nie będzie ci dane w to popykac. No chyba, że dopadniesz to gdzieś za parę latek spiracone na torrentach. :D

"T-84 to jugosłowiańska wersja T-72. Nie wiem czy o takie porównanie Ci chodziło ;)"

No to się troszke zakręciłeś kolego bo T-84 to inaczej rosyjski T-80UD produkowany dla ukrainy. A czołg o którym mówisz to M-84 (jugosłowiańska wersja T-72) a nie T-84 ;)

Tak przy okazji Firefly to zauważyłem, że włączasz się do dyskusji jedynie wtedy gdy chcesz wytykac czyjeś błędy. O co w tym chodzi? Jesteś uczulony na nowych forumowiczów czy jak?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 31 marca 2008, 21:17 przez whiteman, łącznie zmieniany 1 raz.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Rainbow »

Generalnie nie zawracam już sobie głowym tym, co w VBS2 jest. Nie zamierzam tracić czasu i debatować nad tym, czy może było by lepiej gdyby było tak a nie inaczej. To w interesie BISu jest by sprzedać jak największą liczbę kopii, a by to zrobić muszą graczy czymś zachęcić. Jak narazie ArmA2 nie zachęca mnie niczym, poza powrotem klimatów z OFP, choć i to niedługo powinniśmy mieć w ArmA dzięki takim modom jak ACE, CWR i innym. Nadzieje pokładane były w Game2, a to jak i legendarny już Independent Lost poleciały do śmietnika. Ostatnia nadzieja w konkurencji, która być może w jakiś sposób wymusić na BISie odpowiednie działania.
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: OFman »

Independent Lost nie poleciał do śmietnika tylko został wchłonięty przez VBS1. Podobny los spotkało Game2 tyle, że w tym przypadku część rzeczy oprócz VBS2 trafiła również do Army1. Mam wielką nadzieję, że BIS wyciągnął wnioski z Army co korzystnie wpłynie na sequela.
W maju mamy E3, mam nadzieję, że BIS się tam pojawi tak samo jak w 2006 roku (wtedy też wydali pierwsze press-demo Army, może tym razem będzie podobnie).
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: whiteman »

"Generalnie nie zawracam już sobie głowym tym, co w VBS2 jest. Nie zamierzam tracić czasu i debatować nad tym, czy może było by lepiej gdyby było tak a nie inaczej."

Spoko napisałeś "już" tzn że jednak kiedyś coś było na rzeczy. :) A teraz nie bierzesz pod uwage tego, że są ludzie tacy jak ja, którzy jeszcze do niedawna nie wiedzieli nic o istnieniu takiego czegoś jak Arma i dopiero się wtajemniczają, a ty oczywiście od razu musisz pojechac po rajtuzach. :)
Powiem tak, Arma zrobiła na mnie naprawde duże wrażenie i już dawno żadna giera mnie tak nie wciągnęła, więc jak zobaczyłem co oferuje VBS2 to mi włosy dęba stanęły. Zrozum, dla mnie to nowośc. Oczywiście grałem w OFP1 już kupe lat temu, ale Arma jest dużo lepsza. Mówie tu oczywiście o trybie Multi, bo w singlu to raczej nie ma polotu do starego dobrego OFP.
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”