Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Artek3333 pisze:Ceną gry się nie przejmujcie, a raczej modernizacją, albo całkowitą wymianą sprzętu. :twisted:
Myślicie, że mój pociągnie? :|
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

Mam wrażenie, że opis gry został żywcem wyrwany z translatora i na szybcika skorygowany... Ale nie zmienia to faktu, że czekam z niecierpliwością... :rox
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Andriey »

Na Bohemie dalbym i 300 zl. Mimo ze z sianem krucho poki co:) Ale jest ze mna niemal polowe zycia i tak zostanie do konca. Trzeba ich wspierac, bo robia dobra robote. Bez czechow mielibysmy militarny crap. Ale fakt faktem, nowe zabaweczki i prototypy nie bardzo mi leza. Ale poczekamy i obadamy sprawe.
Spec Służby
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

http://www.armaholic.com/page.php?id=16152
Jeszcze nikt nie zauważył nowych screenów.
Pierwszy wskazuje na to że będą jaskinie a potem entuzjazm opada... no będę grał ale będzie mnie męczyła cała ta przyszłość... trochę za daleko to poszło...
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: RozekPoland »

Moim zdaniem gra jest na wstępnym etapie produkcji, zatem jest zbyt wcześnie na wyciąganie wniosków.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2021, 03:00 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 1 raz.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Spoko... te 11 lat mnie nauczyło, że zbyt dużo nie można wymagać od takiego małego twórcy... chodź w sumie ostatnio to nie jest małe studio :)
Mów mi milordzie łapserdaku!
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

Myślę, że bardzo prędko po premierze wyjdą mody "uwspółcześniające" grę (do ArmA II wychodziły dziesiątki AddOnów z jednostkami współczesnymi, nie bazującymi na BISowskich modelach, a nie mieliśmy chyba nic z "zabawek" które niedługo zagoszczą na hamerykańskich, rosyjskich i chińskich polach bitew). Poza tym ta futurystyka to może być ciekawy powiew świeżości, może dodać nowy punkt patrzania na serię, daje twórcom wolną rękę w tworzeniu, miejmy nadzieję, smacznej i zakręconej jak włoski makaron fabuły. Dużo tych cudeniek już jest w fazie prototypów, a pamiętajmy że ta gra "dzieje się" za 20 lat. Generalnie ciekawi mnie jak będzie wyglądała obsługa tych wszystkich zabawek.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Niestety albo i stety czuję tu podstęp, prawdopodobnie wykonano taki krok nie tylko by dać upust fantazji grafikom czy designerom ale również ktoś tu pewnie ostro się wziął za balans stron konfliktu którego niektórym brakowało ukrywając to pod futurystyczną mgłą wojny.
Ja nigdy na narzekałem że Ci mają to a tamci gówno... i nie będę narzekał i jak będzie równo.


Nie czuje jak rymuje :coffee
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Ja tam nie narzekam :P Wygląda bardziej realistycznie i chyba ładniej niż w armie 2 a ten cały futuryzm daje nam też możliwości przetestowania zabawek, które są, ale w fazie testów. A modów na pewno będzie multum, więc nie ma co się martwić. Nie wszystko wybiega tak bardzo w przyszłość bo jak widać dużo pojazdów i broni jest wykorzystywanych nawet od dawa (SU-25, Mi-28 itp.)
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: SaS TrooP »

Oj Mantez Mantez, zrzędziłeś kiedyś o Warfare pod OA że hameryka ma M1A1 a Takistan jakieś szajskie T34, T55 i T72. Wypominam, ale było :P
CO do futuryzmu, to ciekawi mnie jedno: z jednej strony jakieś buggy i Irańczycy wyglądający jak osy, z drugiej... czy ja widzę wiekowego Albatrosa na skrinach?
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

Grecy podupadli gospodarczo, to i cięcia budżetowe w wojsku robią :D . A tak na poważnie - ciekawi mnie co to za "super broń", którą amerykanie chcieli przechwycić i jak będą funkcjonowały te kombinezony "Osa" (może dostaniemy rozszerzony HUD, extra wytrzymałość? :D )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”