ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: r2d2 »

Te plodila napisala
wszystko brednie paza punktem 5
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Rafael3D »

Dzis pogralem troche w multi. Po paru probach wbicia sie na MP w kocu zalogowalem sie. Gosciu hostowal gre dla 16 graczy. 2 druzyny. Powiem ze nie bylo tragicznie, ale pingi oscylowaly w okolicach 200 :)
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Radeon »

plodzilla pisze:Mirage.

Mam takie samo zdanie tylko zamienilbym gry. To Arma2 wg mnie jest beznadziejna, a OF jest duzo lepsze. ARMA moze i jest bardziej realistyczna i ciekawsza jesli chodzi o swiat ale OF DR jest grywalne a obie army niestety nie. Dlaczego?

OFP2 vs Arma2
1. ARMA- pseudo realizm ze sciemnionym cieniowaniem i natezeniu swiatla
2. prowadzenie smiglowcem w armie jest niegrywalne, duzo lepsze jest w OF.
3. Arma2 ma miliard przyciskow funkcyjnych, wychylanie sie, skakanie -po co to komu?? to nie jest COD ani SWAT4 tylko gra na zupelnie otwartym terenie, a dodatkowe przyciski tylko zasmiecaja klawiature
4. Pojazdy w Arma2 sa nierealistyczne, poruszaja sie nierealistycznie, robia obrot o 360 stopni w 1,5 sek jak na wrotkach
5. Po co komu krzaki w Arma2 skoro w zblizeniu przez celownik snajperki po 100m wszystkie krzaki znikaja?? wiec po co w ogole te krzaki skoro nie mozna sie schowac??
6. Arma2 - ai strzelal do mnie (bylem pieszo) z wyrzutni przeciwpancernej stojac... ee. cos tu nie gra?
7. W armie 2 nie da sie celowac- celujesz na prostych rekach - a chyba celownik powinien byc troche blizej oka? W of tak jest. W armie celownik tylko przeszkadza.
8. Itd itd
OF DR> Arma2
Gratuluje zarejestrowania się na forum tylko po to, aby poklepać troche głupot. +20 do lansu na dzielni i +10 do respektu u miejscowych dresów. Brawo! :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: JonPL »

Bitka bitka! Na gołe klaty w syropie!




A2 i igrzysk!
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Drone »

plodzilla pisze:Mirage.

Mam takie samo zdanie tylko zamienilbym gry. To Arma2 wg mnie jest beznadziejna, a OF jest duzo lepsze.
Niezłe prowo 10/10.
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: DRIVER »

plodzilla pisze:Mirage.

Mam takie samo zdanie tylko zamienilbym gry. To Arma2 wg mnie jest beznadziejna, a OF jest duzo lepsze. ARMA moze i jest bardziej realistyczna i ciekawsza jesli chodzi o swiat ale OF DR jest grywalne a obie army niestety nie. Dlaczego?

OFP2 vs Arma2
1. ARMA- pseudo realizm ze sciemnionym cieniowaniem i natezeniu swiatla
2. prowadzenie smiglowcem w armie jest niegrywalne, duzo lepsze jest w OF.
3. Arma2 ma miliard przyciskow funkcyjnych, wychylanie sie, skakanie -po co to komu?? to nie jest COD ani SWAT4 tylko gra na zupelnie otwartym terenie, a dodatkowe przyciski tylko zasmiecaja klawiature
4. Pojazdy w Arma2 sa nierealistyczne, poruszaja sie nierealistycznie, robia obrot o 360 stopni w 1,5 sek jak na wrotkach
5. Po co komu krzaki w Arma2 skoro w zblizeniu przez celownik snajperki po 100m wszystkie krzaki znikaja?? wiec po co w ogole te krzaki skoro nie mozna sie schowac??
6. Arma2 - ai strzelal do mnie (bylem pieszo) z wyrzutni przeciwpancernej stojac... ee. cos tu nie gra?
7. W armie 2 nie da sie celowac- celujesz na prostych rekach - a chyba celownik powinien byc troche blizej oka? W of tak jest. W armie celownik tylko przeszkadza.
8. Itd itd
OF DR> Arma2
Jak mowisz o smiglowcach w nowym OFP to jest na maxa pojeba**. Nie chodzi o samo sterowanie tylko o to ze taki smiglowiec potrafi sie wyjebac zanim jeszcze wystartuje.... twoche przykre.

Co do krzakow faktycznie nie sa specialnie dobrze zrobione :)

Ja tu dodam tylko ze znacznie lepiej mi sie jezdzilo Humerem w OFP2 niz w ArmA2... W ArmA2 faktycznie jazda humerem jest maxymalnie sztywna.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Maćko »

W ArmA 2 strasznie sztywna...

a w OFP: DR to ja tym hamerem kręcę bączki wokół drzew i pale gumę... zawieszenie to jest porażka :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Luk
Posty: 34
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:19
ID Steam:
Numer GG: 3482731
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Luk »

Tu macie fajna(smieszna) recenzje OFP DR hahaha:D

http://gamecorner.pl/gamecorner/10,8665 ... .html?bo=1
Konsola zjadła OFP2 :)
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

Najśmieszniejsze jest to, że obaj po części mają rację, obaj zapędzają się w kozi róg z argumentami :)
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: OFman »

Najśmieszniejsze jest to, że wszystko to o czym mówi ten pierwszy można również przypisać Armie a ten drugi w niczym się nie myli (no może po za tym, że gra może być jednocześnie realistyczna i dawać frajdę - misje CFOGa).
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: JonPL »

Cóż...

Czy tylko ja mam wrażenie jakoby Ci dwaj byli w prezentowaniu gier po prostu...SŁABI?

Zaczynam rozumieć dlaczego zazwyczaj dogrywa się tylko komentarz bez prezentera :)


a do wcześniej jeszcze
Andriey pisze:skakanie? Ty chyba pomyliłeś Armę z BF ziom...
Nie ziom, nie trzeba być geniuszem by domyśleć się że mówi o przeskakiwaniu przez płotki :)

Generalnie to głupio przywalił - lepiej okrążać mały płotek bo urodzeni mordercy nie mogą go przeskoczyć?

PS: Wojsko Polskie Cię potrzebuje :D
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”