ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Maćko »

Na allegro już pełno DR'ów. Na wszystkie platformy :)
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Zgedi
Posty: 58
Rejestracja: 22 sierpnia 2009, 23:03
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: MMz

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Zgedi »

Boże jaka ta gra jest marna.Ten twór nie ma nic wspólnego z OFP.Ja sobie gram na luzaku,wale do ludzi z biegu na full auto jak w doomie.Jak to ma konkurować z Ghost Reconem to przegra z kretesem.Z armą z pewnością nie może bo to zwykła strzelanka jest jakich wiele.Gram na normalu jakby coś.Śmieszy mnie,że jak się trafi przeciwnika to przy celowniku takie kropeczki migają na biało a jak się go zabije to migają na czerwono...żal.W trakcie misji mamy gdzieniegdzie skrzynie z bronią i amunicji co także przywołuje w moich oczach obraz klasycznego FPSa.Oczywiście od przeciwnika także możemy brać sprzęt.Nie będę więcej pisał bo jestem cholernie na nie.Odstawie na kilka dni to coś to,może mi przejdzie.
No,ale faktu to chyba nie zmieni,że przy armie ta gra wypada słabo
Awatar użytkownika
Piromaniack
Posty: 42
Rejestracja: 04 października 2007, 19:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Piromaniack »

Tyran pisze:Widok z 3 osoby jest tylko w pojazdach :rant sprawdzałem.
Mi się wydaje że tom OFP2 czeka więcej pachy nisz ARME jak damnie szkoda.
np.jak wchodzę na jakiś karabin lub granatnik ruchomy to przez chwile jest czarne tło.
np.lecąc cobrom lecisz 200 a prawie jak byś stał w miejscu.A o rozpędzaniu już nie wspomnę do tych 200. :rant :lol:
Plusem jest ta śmieszna trawa jest jej mnóstwo a da się grać na słabszych sprzętach takich jak mój.
Jeszcze po testuje.........
Aha najważniejsze w chodząc do helikopterów za pilota same się odpalają.Ja pier...e to gra dla dzieci. :o
Tyran, skoro już piszesz z takim oburzeniem, że OFP: DR jest tytułem przeznaczonym dla dzieci, może przestaniesz w końcu pisać jak kilkulatek? Mierżą mnie już Twoje posty. Nie znasz elementarnych reguł gramatycznych języka polskiego, popełniasz żenujące błędy językowe, wykazujesz zatrważającą niedbałość o zapis typograficzny. Rozumiem obecność w wypowiedziach literówek, czeskich błędów, ale Ty po prostu bezmyślnie tłuczesz w klawiaturę! Nie rozumiem, jak inaczej można napisać "bobra", kiedy powinno być "dobra" - te klawisze nie znajdują się w ścisłej bliskości, by omyłkowo wcisnąć jeden zamiast drugiego (odsyłam do przedostatniego Twojego postu z tego wątku). Ma to jednak miejsce, a czytając post tuż przed publikacją można taki błąd z łatwością wychwycić i poprawić, z czego wnioskuję, że nawet nie czytasz tego, co napisałeś. Zauważ, że piszesz na forum publicznym, a pozostałym dyskutantom/odbiorcom należy się szacunek - również poprzez dbałość o zgodność własnej wypowiedzi z normami językowymi, co pomaga w odbiorze tekstu. To, co wyprawiasz, uważam za przejaw ordynarnego chamstwa.

Panowie, przepraszam za off-topic, staram się nie "przyp...alać" zbędnie do kogokolwiek, że o - tu ortograficzny, tam językowy, a skoro już mowa o stylistyce... Sam niejednokrotnie piszę nieskładnie lub popełniam bezwiednie idiotyczny błąd. Przyjrzyjcie się jednak "dorobkowi" Tyrana - dwadzieścia pięć postów i ANI JEDNEGO przecinka! Ja nie żartuję i nie przejaskrawiam, przejrzałem wszystkie i nie doszukałem się choćby jednego. To kpina jakaś jest i inaczej tego określić nie potrafię, nie używając dosadniejszego języka.
Awatar użytkownika
cuc
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 00:56
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: cuc »

A tak wygląda edycja kolekcjonerska. Dodano hełm, który na allegro pewnie ze 15 złoty kosztuje. Cena tej wersji w MM 199 zł.
Załączniki
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg
aaa
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Forrestal »

At the end of the day, if the question is whether Codemasters can replicate the success of the original Operation Flashpoint without the help of Bohemia Interactive Studios then the answer is simple. No.
http://www.bit-tech.net/gaming/pc/2009/ ... g-review/1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Tyran »

Piromaniack mój błąd sory.Ale ja tylko chcę pojąć dlaczego ta gra nazywa się OFP2.Z drugiej strony zauważyłem jeszcze kilka ciekawych rzeczy,chodzi mi tu o animacje.Wszystkie mi się bardzo podobają tylko brak wychylania przeraża.A już nie wspomnę że mam grę full pl a edytor jest prawie cały po angielsku.Ja tu nie paczę na pisownie tylko mówię co ludzie kupią.A jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze. :angel Jeszcze jedno,gra po sieci to tylko 3 lub 4 misje. :rant :lol: :lol: :lol:
Przynajmniej ja więcej niedowidziałem. :o
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

Stawiając DR przy pierwszym OFP oceniłbym go na 5-6/10. Dlatego uważam, że to zupełnie inna kategoria gier, inny target. Naprawdę stawianie nowej gry Codemasters w szranki z legendą powoduje, że Dragon Rising dostaje po dupie niemal w każdym aspekcie. Proponuję potraktowac go jako rywala GRAW, Vegas etc. To jest dokładnie ta półka.
byczek
Posty: 79
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: byczek »

Śmiech na sali, nie ma w tym żadnych zabezpieczeń, żadnego antycheata, nic. Wczoraj z ciekawości szukam czy można ściągnąć(nie ściągam żadnych gier, żeby nie było że pirat jakiś) oczywiście na Polskim forum dużo linków do rapidshare, piszę że można grać multiplayer nawet. Sorry, ale to jakiś szajs jak nie ma żadnych cd-key'ów, a każdy może grać sobie multi na piracie. I czytałem wypowiedz polaka, że kampanię przeszedł na "najtrudniejszym" poziomie w 6,5 godziny. To chyba jakiś COD z jedna wielką mapą i pojazdami, i bardziej realistyczny.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: mant3z »

:o uohoho Epic Fail :)
Toż ta gra zostanie pożarta przez MW2, BF3 i Arrow Head. Myślę, że nawet simsy są dla niej zagrożeniem :mrgreen:
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: DRIVER »

Nooo nie jest to ArmA2... faktycznie... ale za to na sieci jest wiecej PvP.... :D jak to cos zmienia :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Artek3333 »

Biedny OFP DR :( nie kartujcie go tak, dajcie mu jeszcze jakąś szanse :( :mrgreen: :mrgreen: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”