Edycja plików paa i p3d

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: Trance »

Coś mi sie zdaje, ze to wszystko da sie zrobić w ArmA, ale trzeba addon makerów i innych speców i zrobia takie cuda.
Obrazek
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: Rainbow »

Taa, pamiętam, że była taka modyfikacja do OFP, że jak się dostało z rakiety, pocisku pancernego, lub granatnika to z zolnierza zostawaly tylko flaki. Fajnie zlagowywalo to gre :D
SebaNR
Posty: 20
Rejestracja: 31 października 2007, 19:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: SebaNR »

apeluję do tych którzy poznali czarną magię (modelowanie 3d) aby coś takiego wykreowali !
Rainbow pisze:Taa, pamiętam, że była taka modyfikacja do OFP, że jak się dostało z rakiety, pocisku pancernego, lub granatnika to z zolnierza zostawaly tylko flaki. Fajnie zlagowywalo to gre :D
co to znaczy "zlagowywało" ? masz słabą kartę graficzną, czy też grasz w te beznadziejne tępę multiplayery w których nie liczy się przyjemność z taktycznej walki, tylko szybkość i ilość ?
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: Rainbow »

Zlagowywalo to znaczy, że gra stała na 5s bez reakcji, po czym dopiero wracała do działania.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2021, 00:45 przez Rainbow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: Trance »

czy też grasz w te beznadziejne tępę multiplayery w których nie liczy się przyjemność z taktycznej walki, tylko szybkość i ilość ?

A powiedz mi, ile grasz w OFP/ArmA, bo cos mi sie zdaje ze niezbyt długo. Zapisz sie do klanu i wtedy poznasz czy te "te beznadziejne tępę multiplayery" faktycznie sa takie złe.
Jeżeli mowa o czystej taktyce, to popatrz na tryp Cooperative - króla taktyki, własnie w multiplayerze.
Innym rodzajem taktyki sa mapy C&H, wymagajace zgrania druzyny i tez stosowania pewnych taktyk.
Najmniej wymagajacym taktyki, ale tez nie zawsze jest CTF, typowy rozluźniacz :P
Obrazek
Awatar użytkownika
whiteman
Posty: 32
Rejestracja: 30 marca 2008, 05:53
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: Edycja plików paa i p3d

Post autor: whiteman »

SebaNR - "PS dzięki Tobie za wszelką okazaną pomoc oby na forach było więcej takich użytkowników jak Ty !"

Przyłączam się do podziękowań dla MATTE. Z tego co zauważyłem na tym forum to jedna z nielicznych osób która wali konkrety i faktycznie pomaga tutaj ludziom. Zamiast sypać enigmą jak co poniektórzy, albo się nabijać z czyjejś niewiedzy. A zapominają jak to sami kiedyś zaczynali zabawe z Armą. Ludzie czego wy się boicie??? Że ktoś zrobi lepszego addona niż wy???

Motto tego forum: WIEM ALE NIE POWIEM...

SebaNR - "czy też grasz w te beznadziejne tępę multiplayery w których nie liczy się przyjemność z taktycznej walki, tylko szybkość i ilość ?"

To my chyba graliśmy w różne OFP/ArmA bo akurat w tych które ja znam to tryb multi jest właśnie bardziej realistyczny i wymagający niż single i granie z tępym AI. Niema to jak partyjka z inteligentnym przeciwnikiem.

Coopy rządzą !!!

Pyknij sobie w Evolution V2 i się przekonasz. Chociaż moim skromnym zdaniem lepsza jest inna, nieco zmodyfikowana wersja tej kampani. Mówie tu o High Civilization. Tylko nie wiem czemu tak żadko spotykana na serwach.

ufoman: Edytuj swoje posty kiedy zamierzasz jeden po drugim napisac. Forum nie ma swojego motto, ale zaraz moze byc nim "banowanie tych, ktorzy przypisuja mu obrazliwe motta".
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”