GC 2008 (ArmA2, OFP2)

eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: eJay »

Rainbow pisze:
eJay pisze:Tak chłopaki, czekajcie na OFP 2 i te mega multi na 16 graczy :lol:
Tak chłopaku, czekaj na bitwy na 64graczy i żołnierza, który musi przewinąć 2 animacje, żeby umrzeć :lol:
Masz jakiś problem z animacjami? Bo ja nie mam 8)
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Jacobss »

Spoko eJay, mimo że BIS zmiażdżył codemasters (ingame screeny już nie są takie dobre jak renderki, co Rainbow? :lol: ), to takie typy jak Rainbow dalej będą uważać, że BIS leci w kulki. Szkoda, że rzeczywistość jest trochę inna. <cut>
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Rainbow »

Zmiażdzył? Co ty za głupoty pierdzielisz chłopie. <cut> Rozmawiałem z wieloma ludzmi, którzy grają w gry o podobnej tematyce na temat najnowszych zdjęć z ArmA2 i nie są jak TY zmiażdzeni, a raczej zniesmaczeni, że widzą to samo co sprzed 2 lat tylko pod nazwą ArmA1. Gra Codemasters będzie bardziej przystępna dla przeciętnego gracza, dzięki czemu będzie popularniejsze, ArmA2 zostanie tym, czym była pierwsza część zapewne w kwesti bugów również.

<cut>
Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: resetPL »

Rainbow pisze:Zmiażdzył? Co ty za głupoty pierdzielisz chłopie. <cut> Rozmawiałem z wieloma ludzmi, którzy grają w gry o podobnej tematyce na temat najnowszych zdjęć z ArmA2 i nie są jak TY zmiażdzeni, a raczej zniesmaczeni, że widzą to samo co sprzed 2 lat tylko pod nazwą ArmA1. Gra Codemasters będzie bardziej przystępna dla przeciętnego gracza, dzięki czemu będzie popularniejsze, ArmA2 zostanie tym, czym była pierwsza część zapewne w kwesti bugów również.

<cut>

Zgadzam się całkowicie z tobą Rainbow BIS nic nowego nie pokazał ;)
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Tajgeer »

ArmA 2 = ArmA + patche :angel
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Matte »

Rainbow, zauważ że większość z Nas nie jest typowymi gamerami, którzy rzucają się na każdy nowy tytuł jaki wyjdzie...
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
zzz
Posty: 7
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 23:20
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: zzz »

Matte pisze:Rainbow, zauważ że większość z Nas nie jest typowymi gamerami, którzy rzucają się na każdy nowy tytuł jaki wyjdzie...
<cut>

Rainbow ma 100 % racji, taką kampanię, taką wyspę, takie rysunki w pdfie to i ja potrafię zrobić.

Arma2 to jak Resistance dla OFP, jeżeli to jest koniec ich prac nad grami dla PC to się zbłaźnili i polecieli z nami w kulki. Gdzie to waszystko co obiecywali? Gdzie? Wszyscy czekali na GAME2 i dostali szit.

haha i nad tym 3 lata pracowali? Gdzie do cholery jest GAME2?!?!

Dékuji vám kokoty z BISu, a teraz ide odpalić OFP.

<cut>
jestem zbanowany
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: klamacz »

rozumiem ze sie wszyscy emocjonuja newsami, ale grzeczniej prosze
jak będę musial tu jeszcze raz sprzatac, to sprzedam komus paczke bananow


OFman: czekam na newsy od ciebie!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Matte »

@zzz Twoja kultura wypowiedzi świadczy o Tobie. Tak, jestem fanboyem Bohemii i jestem z tego dumny...
I tak jak klamacz czekam na OFmana, który wyłoży Nam czarno na białym na czym stoimy.
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: Jacobss »

Zmiażdzył? Co ty za głupoty pierdzielisz chłopie. W świecie małym to ty żyjesz skoro takie bzdury opowiadasz. Rozmawiałem z wieloma ludzmi, którzy grają w gry o podobnej tematyce na temat najnowszych zdjęć z ArmA2 i nie są jak TY zmiażdzeni, a raczej zniesmaczeni, że widzą to samo co sprzed 2 lat tylko pod nazwą ArmA1. Gra Codemasters będzie bardziej przystępna dla przeciętnego gracza, dzięki czemu będzie popularniejsze, ArmA2 zostanie tym, czym była pierwsza część zapewne w kwesti bugów również.

Nie błaźnij się gościu bo takie teksty to biedne dzieci konsol tzw. fanboy'e rzucają. Rzucą ci przeteksturowane jednostki + nową wyspę z Visitora a ty srasz pod siebie ze szczęścia. Żyj dalej w tym outworldzie, nie będę ci przeszkadzał.
Haha, jeszcze żeś dowalił argumentację taką, że idzie paść ze śmiechu. Kultury osobistej to ty w ogóle nie posiadasz prawda? :1th

Po 1. O świecie growym to ja mam wcale nie małe pojęcie. Gram na PC, na X360 i PS3. I biedne dzieci konsol to bardziej podchodzi pod ciebie, tyle że bardziej na odwrót, czyli biedne dziecko peceta, bo to właśnie prezentujesz swoją osobą. Żenada chłopie.

No, co to za autorytety, z którymi rozmawiałeś? Chyba, że mówisz o swoich kolegach z osiedla, to wtedy rozumiem.

Co do przystępności - a co mnie przystępność obchodzi? Lepiej ci się będzie grała na myśl, że więcej ludzi tą grę kupiło? Grając w GTA IV, po prostu się śmiałem, jak wielu ludzi wychwala ten tytuł, a jest co najwyżej tylko dobrą grą.
Rozumiem, że jeżeli grę kupi nie milion osób, a 5, to gra wtedy zyskuje coś w twoich oczach? Aha, widzę że ładnie dajesz sobą manipulować.

Ja nie "sram" ze szczęścia, bo zadałem sobie trud przeczytania całego press release i obejrzenia screenów. Co robi Codemasters? Gada i pokazuje średniej jakości screeny In Game. Jeżeli twoim BIS niczego nie pokazał, to idąc takim tokiem myślenia, Codemasters w ogóle na targach nie ma. BIS ma jeszcze z rok developingu (nie wierzę w premierę Q1 2009) więc dodatkowe info będzie dodane z czasem. Codemasters nie dość, że nie dało wcale fajnej fabuły do OFP2 (konflikt o złoża, też mi ciekawe), to na dodatek NICZEGO nie powiedziało o bohaterach, szczegółach pola bitwy i możliwościach. Na razie jadą jedynie na sukcesie gry od BISu, czyli flaszce. Do tego dochodzi jeszcze śmiesznie zapowiadający się multiplayer. A o edytorze 3D i możliwościach modowania, też można zapomnieć. ArmA II będzie grana latami, a brak dużej ilości modów, wysp itd. uśmierci OFP2 szybciej niż ci się wydaje.

I proszę cię, nie mów mi o przystępności gier, bo jak wspomniałem gram na konsolach, i wiem co to znaczy. Ja wyczekuję tytułów wysokobudżetowych (Gears of War 2, Killzone 2 itd.), ale ArmA II również tak samo.

Dalej się poklepujcie po pleckach i utrwalajcie w przekonaniu, że Codemasters wyprodukuje cudo, a ArmA II to tylko ArmA 1 plus Patche. Dobrego samopoczucia życzę. Zastanawiam się tylko, co robicie jeszcze tutaj, zamiast podskakiwać na forum OFP2. Czyżby jedna ArmA miała coś w sobie?

Potraficie więc tylko narzekać, no ale to typowo polskie, więc w sumie to się nie dziwię. Załóżcie własną firmę developerską i pokażcie nam, jak to wszystko powinno wyglądać. A ja sobie wtedy was wygodnie i porządnie skrytykuję. :hapy

Edit: Dodam jeszcze, że obecna ArmA II, nie posiada tylko jednej cechy Game 2 - mianowicie, dynamicznego systemu zniszczeń. Tak wam do szczęścia potrzebny?
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2008, 14:55 przez Jacobss, łącznie zmieniany 1 raz.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: GC 2008 (ArmA2, OFP2)

Post autor: eJay »

Spoko. Ranbow jara się czymś co jeszcze nawet porządnego press packa nie ma, a całośc ogranicza się do profilu w facebooku (ktory notabene robi ludzi w konia dajac materialy juz wczesniej wydane), kilkunastu renderów reklamowych, kilku średniawych screenów in game i jakiejś tam prezentacji w tle + wywiadow, w ktorych tworcy mowia "wow that will be awesome!" :lol:

I ktoś mi wmawia, że zyję w innym świecie... Dobre. :1th
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”