pilotowanie śmigłowców

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
zibi
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2007, 19:26
ID Steam:

pilotowanie śmigłowców

Post autor: zibi »

Witam. Mam pytanko czy DA RADĘ zmienic to durne sterowanie smigłowcami na takie jakie bylo w OF ? szlag mnie trafia jak mam latac smiglowcami...moze zna ktos jakis config lub programik ktory mi to zmieni ?
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Forrestal »

BIS w patchu 1.02 poprawil nieco sterowanie ale modelu lotu jak z OFP nie da sie "zalaczyc".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: kondor »

na forum BISu tez znalezli sie niezadowoleni z nowego modelu lotu, ale zaraz zostali zjechani, ze ten jest bardziej realistyczny i ze jak sie nie podoba to zeby pojsc grac w BF.
ciekawe tylko czy w rzeczywistosci da sie robic petle kazdym smiglowcem, bo w armie nie ma z tym problemow
zibi
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2007, 19:26
ID Steam:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: zibi »

smiglowcem nie latalem ale sadze ze jadac myszka w bok smiglowiec (tak jak w OF) powinien w poziomie obrocic sie w lewo...a nie przechylac na durny bok !!! moze na joystiku fajnie sie lata ale ja mam myszke jak wiekszosc ludzi.
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Desperat »

Trudne sterowanie ? Jak sie przyzwyczaisz , to bedzie latwiej . W OFP , wlasnie sterowanie bylo zbyt banalne . Teraz troche trzeba popracowac .
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Firefly »

zibi pisze:smiglowcem nie latalem ale sadze ze jadac myszka w bok smiglowiec (tak jak w OF) powinien w poziomie obrocic sie w lewo...a nie przechylac na durny bok !!! moze na joystiku fajnie sie lata ale ja mam myszke jak wiekszosc ludzi.
Na joysticku lata sie bez porownania lepiej, tak samo bylo zreszta w OFP. Joye sa teraz tansze niz sredniej klasy myszki. Co do obrotu w poziomie to do tego sluzy orczyk (domyslnie chyba klawisze x-c) zas wychyl mysza w bok dobrze odpowiada nachylowi lopat wirnika a nie kadluba jak w BF2 :P.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: mant3z »

Polecam najpierw zagrać sobie w MSFlightSimulator a potem wrócić do ArmA i pocałować pudełeczko BIS'u z tą grą.

Bardzo ładnie wykonany model lotu... ja jestem zadowolony :dworship
Mów mi milordzie łapserdaku!
Marcin_BM
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007, 00:04
ID Steam:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Marcin_BM »

Co wy pier dopiero w ostatnim patchu poprawili masę a co do myszki to dobrze zrobili orczyk=rotor a pedaly=obrot tylko ten obrot zrobili jak w samolocie bo heli duzo szybciej da sie obrocic bezproblemowo dookola swojej osi
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Firefly »

Marcin_BM pisze:pedaly=obrot tylko ten obrot zrobili jak w samolocie bo heli duzo szybciej da sie obrocic bezproblemowo dookola swojej osi
Tyle, ze samolotu sie w ten sposob nie obraca. Co do obrotu smiglowca, to przede wszystkim zalezy od jego predkosci, im wieksza tym wolniejszy. No ale to juz zupelnie Off topik.
Retired. Unavailable until further notice.
Marcin_BM
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007, 00:04
ID Steam:

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: Marcin_BM »

Dobra wiem że w samolotach sie orczykiem skreca ale mi chodzilo o sama predkosc skrecania, smiglo w zawisie duzo szybciej da sie obrocic niz w grze
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: pilotowanie śmigłowców

Post autor: itan »

Pytajta się Eddie'go z CFOGA. Nie znam lepszego pilota. Na niektorych filmikach widzialem, ze latal joystickiem w ofp
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”