Temat stary jak świat - czy pójdzie na tym złomie?

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

^THUNDER^
Posty: 26
Rejestracja: 15 grudnia 2006, 02:48
ID Steam:

Re: Temat stary jak świat - czy pójdzie na tym złomie?

Post autor: ^THUNDER^ »

Niestety Yorgoo ten Jaszczur to nie nasz jaszczur to gość co mu nicka pod....dolił, ustaliłem to z naszym "Gadem" na GG , wiec sry panie ale z tobą w klanie nie będę na bank ,narta!!!
Awatar użytkownika
yorgoo
Posty: 26
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 10:21
ID Steam:

Re: Temat stary jak świat - czy pójdzie na tym złomie?

Post autor: yorgoo »

Oooo to nie ladnie sie za kogos podszywac! Chyba ze to dzielo przypadku (w co watpie) wracajac do tematu wszyscy ci - co chca na zawal kupowac nowe sprzety by ARMA zagoscila na ich monitorach niech sobie dadza na wstrzymanie, poczekaja jeszcze pare miechow na bardziej grywalne patche i wtedy wroca do tematu, takie jest moje zdanie ta gra nie jest warta na dzien dzisiejszy inwestowania grubszej kasy.
grunt to w ch.. prąd i okna na front
Awatar użytkownika
Cooba
Posty: 65
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 23:21
ID Steam:

Re: Temat stary jak świat - czy pójdzie na tym złomie?

Post autor: Cooba »

O gustach się nie dyskutuje a czy gra się podoba w obecnej postaci czy nie to własnie kwestia gustu :)
Ja na przykład uważam że ArmA jest przepiękną grą i mimo wielu bugów jest jak najbardziej grywalna i potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń. Właśnie dla tej gierki wydałem ostatnio sporo kasy na upgrade kompa.
Tworze ten post tylko dlatego aby zaznaczyć, że są różne głosy w tej sprawie i szanuje kazdy z nich. Jednak niech ewentualny przyszły gracz nie sugeruje się jednostronnym głosem opinii.
Najlepiej, jeżeli jest możliwośc, pograc pare dobrych godzinek u kumpla i wtedy zdobedziemy najlepsza opinie z możliwych...czyli swoją.

Hepi Niu Jer :!:

:)
Awatar użytkownika
Jaszczur
Posty: 11
Rejestracja: 15 grudnia 2006, 14:24
ID Steam:
Numer GG: 7641311
Lokalizacja: Świecie

Re: Temat stary jak świat - czy pójdzie na tym złomie?

Post autor: Jaszczur »

yorgoo pisze: Oooo to nie ladnie sie za kogos podszywac! Chyba ze to dzielo przypadku (w co watpie) wracajac do tematu wszyscy ci - co chca na zawal kupowac nowe sprzety by ARMA zagoscila na ich monitorach niech sobie dadza na wstrzymanie, poczekaja jeszcze pare miechow na bardziej grywalne patche i wtedy wroca do tematu, takie jest moje zdanie ta gra nie jest warta na dzien dzisiejszy inwestowania grubszej kasy.

Nie wiem za kogo mnie macie. Powiem wam jedno nie znacie mnie i tego jestem pewien. Moja ksywa to Jaszczur i za nikogo się nie podszywam!
A jeśli chodzi o Armed Assault to wierzę że ewentualne błędy występujące w grze na pewno ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA Combat Photography

Post autor: Matte »

Może to nie combat photography ale lol jakich mało ^^

Obrazek
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”