Problem z menu Telefonu w Arma III Old Man

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Skorpion
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2023, 23:32
ID Steam:

Problem z menu Telefonu w Arma III Old Man

Post autor: Skorpion »

Przy grze single misja Old Man i uruchomieniu mapy klikając na opcję alarm pokazuje mi się zegar i mogę przestawić czas jednak klikając na inne opcje np. mapa, zadania, wywiad, sms... nie wyświetla się boczne menu...
Sterowniki najnowsze, Nitro 5 RTX 3060, i5-12500H, visual C++ też aktualny, pliki gry sprawdzone, windows też - Nie mogę znaleźć rozwiązania. Nie wiem co przegapiłem. Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”