Gonitwa

Edytor Arma3 - dyskusje i zapytania o tworzeniu misji, skryptów oraz programowaniu.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
elgyd
Posty: 113
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 18:27
ID Steam:

Gonitwa

Post autor: elgyd »

Taka misja: ja snajper ukryty 700m od celu. Cel w otoczeniu wrogich żołnierzy i transporterów. Ja przemieszam w dogodne miejsce nadal ok 700m od celu. Ustawiam się i oddaję strzał. Cel trafiony. Wróg rusza na poszukiwania.
To można załatwić triggerami tylko ja oddaję strzał z różnych miejsc i skąd wróg ma wiedzieć gdzie mnie szukać?
Jakiś moduł, skrypt?
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Gonitwa

Post autor: Lygi »

Obawiam się że te forum jest martwe już od dłuższego czasu i nikt już nie odpowie na twoje pytanie :(
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Gonitwa

Post autor: Slawek »

Szukałeś w wyszukiwarce internetowej czegoś takiego jak "hunting script Arma3" czy "Arma3 AI hunting player" ?
Możesz też sprawdzić punkt trasy dla AI "pilnuj" w połączeniu z "chroniony przez". https://community.bistudio.com/wiki/Waypoint:Guard
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
elgyd
Posty: 113
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 18:27
ID Steam:

Re: Gonitwa

Post autor: elgyd »

Ok! Udało się, Dzięki.
A teraz kolejna sprawa. Kryję się dobrze moim snajperem. Odległość 800m. Ciągle leżę w jednym miejscu. Strzały oddaje po uspokojeniu się wroga czyli co jakieś 5 minut. Mogę wystrzelać całą drużynę , a nieprzyjaciel nie odda ani jednego strzału.
Czy jest jakiś pewny mod żeby to poprawić??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”