Szukam ekipy

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

kubarski
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 15:36
ID Steam: KUBARO

Szukam ekipy

Post autor: kubarski »

Witam ma 18 lat, szukam ludzi do wspólnej gry. Jestem totalnym żółtodziobem nie wiem o co chodzi, szukam kogoś kto mógłby mnie wprowadzić. Steam: KUBARO.
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Alduric »

Obrazek
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Ashans »

[ciach] Jeśli spełniasz te warunki możesz przy odrobinie szczęscia dostać się do elity community army.

http://www.armatog.com/rekrutacja/

kondor: Zachowaj szacunek dla innych
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 19
Rejestracja: 09 lipca 2013, 12:49
ID Steam:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Maciej »

Czy mógłbyś mi powiedzieć co czyni, że TOG jest taki elitarny na tle innych grup z naszego community?
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Szukam ekipy

Post autor: Zygmunt »

@Maciej Nie nie mógłby. Choćby dlatego, że strzelanie do przygłupawych komputerowych ludków nie jest specjalnie trudne. Co innego rozgrywka przeciwko myślącemu sprytnemu planującemu w czasie rzeczywistym człowiekowi.

@Kubarski Do wprowadzenia na sto procent najlepszy jest samouczek, strzelnica, kampania oraz całkowite zapoznanie się z klawiszologią a tym samym poznanie możliwości gry. Następnie poszukałbym kogoś do grania wspólnego, ale nie określiłeś czy wolisz grać PVE czy PVP. Gdy szukasz PVP to jest chyba tylko jedna grupa, ale za to zrzeszająca klany PAC (Polish ARMA Community).
[PAC-8BZ] Marcin
Nomad
Posty: 24
Rejestracja: 12 marca 2013, 10:17
ID Steam: rafal045045

Re: Szukam ekipy

Post autor: Nomad »

Zapraszam do veterani.pl
Gramy coopy i tvt z innymi klanami często.

Steam rafal045045
Obrazek
kubarski
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 15:36
ID Steam: KUBARO

Re: Szukam ekipy

Post autor: kubarski »

OFF
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam ekipy

Post autor: FOX-PL* »

Zygmunt zanim palniesz kolejny raz taką głupotę to zastanów się czy twoje myślenie nie jest poniżej poziomu Ai. Bo w tym momencie obraziłeś wszystkie grupy coopowe które się opierają przede wszystkim na graniu przeciwko sztucznej inteligencji.

A nie zapomnij że w TvT czy PvP respienie się i walenie do pszodu również staje się nudne a całkiem inny sens przybiera rozgrywka coopowa na jedno życie. Jeden i drugi tryb ma swoje plusy i minusy lecz pokazując wady któregokolwiek nie należy obrażać kogokolwiek zwłaszcza że tych od AI jest znacznie więcej wśród populacji graczy Army.
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Ashans »

Zapraszam Cie na Joint Opsa to zobaczysz, a AI z Bcombatem są celniejsze sprytniejsze od 90% populacji army 3... Ale jak się gra na kadecie to się tego nie wie..
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 19
Rejestracja: 09 lipca 2013, 12:49
ID Steam:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Maciej »

To, że są celniejsze pełna zgoda. Nie znam człowieka który tak celnie strzela przez las, lub z kilometra strzeli ci w sekundę w łeb ze zwykłej giwery. Ale przypisywanie Ai sprytu większego od człowieka jest bardzo przesadzone. Elita community chyba to powinna wiedzieć, co nie?

No właśnie! Ależ co czyni cię taką elitą? Byłbyś miły mi to ujawnić, bo na mój poprzedni post nie odpowiedziałeś?

W wymaganiach do przyjęcia do TOGu stoi punkt o dojrzałości emocjonalnej. Na razie takową dojrzałością się nie wykazałeś, mówiąc innej grupie, że są gorsi. A jako jedyny argument podałeś dziecinnie - "Bo ja jestem lepszy".
Jestem pewien, że taką dojrzałością jesteś w stanie się wykazać i podasz racjonalne argumenty co czyni was tak "lepszymi", lub przyznasz się do błędu i ładnie przeprosisz. Na to chyba stać dojrzałego emocjonalnie człowieka, prawda?
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: Szukam ekipy

Post autor: Ashans »

Panie Maćku z 3 postami, prosze przytocz mi co "obraźliwego" napisałem względem innej grupy ? I tak, AI są sprytniejsze od wiekszości graczy (expert). Zainstaluj sobie TPW i Bcombat to zobaczysz iż Ai potrafi flankować rzucać dymy i wie co to ognień zaporotwy, czego nie można powiedzieć o wiekszej cześći graczy a3.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”