Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MARCEL
Posty: 6
Rejestracja: 12 lutego 2014, 22:19
ID Steam: MARCEL

Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: MARCEL »

:1th Serwer można znaleźć wpisując "polska" dużo informacji i regulamin na www.altis-life.pl :violent
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: FOX-PL* »

-----
Ostatnio zmieniony 17 marca 2014, 11:41 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: FOX-PL* »

------
Ostatnio zmieniony 17 marca 2014, 11:44 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
vass
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2013, 07:45
ID Steam:

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: vass »

Zdecydowanie nie polecam.
Pierwsze 2 dni grało się fajnie, ale potem zaczęły się akcje z nieogarniętą policją, która nie posiada wiedzy na temat tego jak należy się zachować, a do tego nadużywająca władzy i psująca zabawę. Zamiast wzbudzać respekt, wzbudza agresję i nie jest to tylko moje zdanie. Policja to sprzedawczyki, o czym dowiedziałem się już po pierwszym dniu grania.

Pomysł fajny, ale wiele brakuje, żeby zabawa była tak dobra jak na serwerach UK.

Walenie paralizatorem, czy zabicie zamiast sparaliżowania przez policję jest na porządku dziennym.
Szkoda, że potem przez taką pomyłkę martwy jest w plecy wszystkie graty jakie ma przy sobie.

Jest nieodparte wrażenie, że ten serwer jest postawiony właśnie dla policjantów.

Masa błędów powoduje, że nie da się legalnie tam zrobić oto przykłady:
1. Śmierć bez powodu - nie z głodu, nie z pragnienia... stoję i już nie żyję.
2. Jeden raz płynąłem pontonem i ze znajomym umarliśmy bo.. nie wiem bo co... bo tak i już... kilkaset tysięcy w plecy.
3. Stoję na planatacji marychy po chwili nie mogę się ruszać. Pomaga restart i dopiero przy przerabianiu dowiaduję się, że nie mam dostępu do bagażnika swojego własnego auta. Żeby mnie nie złapali z pełnym bagażnikiem, musiałem to auto sprzedać (kolejne $ w plecy).
4. Wyjmuję auto z garażu wsiadam do niego i... auto znika. Ciągle słychać jak ludzie przy garażu się wkur... na to.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: FOX-PL* »

-----
Ostatnio zmieniony 17 marca 2014, 11:42 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
vass
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2013, 07:45
ID Steam:

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: vass »

FOX-PL* pisze:Dziwi mnie vass że grałeś aż do momentu dostania bana (pomimo wielokrotnych strat jak to napisałeś) za odzywki na side channel cywili zwłaszcza obrażając administrację, wydaje mi się że w tym momencie twoje argumenty są całkowicie niewiarygodne albo inaczej tracą wartość.
Nie obrażaj mnie pisząc kłamstwa, że obrażałem kogoś, bo tak nie było.
Dostałem bana jak powiedziałem, co myślę na temat zarządzania tym serwerem (jakbyś nie zauważył to pewne głosy poparcia się odezwały) i to był ta kropla, która przesądziła, że się tu wypowiadam. Najłatwiej napisać, że ktoś jest chamem i dlatego dostał bana. W tym przypadku powiedziałem głośno, to co ludzie mówili na placu gdzie pokazówkę wali policja.
Ja powiedziałem, że robicie kibel na serwerze, to dostałem kicka. Średniowieczny sposób, ale wszystko jest tam tak zarządzane.

Niewiarygodne argumenty:) no to już jest smutne:). Nic nie muszę nikomu udowadniać.
Ostrzegam tylko ludzi, żeby się zastanowili, czy nie lepiej wybrać zagraniczny serwer i żeby przypadkiem nie zmarnowali czasu.
FOX-PL* pisze:Pomimo jeszcze pewnych błędów serwer jest rozrywany przez graczy zdarza się wielokrotnie w porach szczytu kilkanaście minut spamowania aby wejść, fakt wpada dużo dzieci :P
Pewnych? Mało powiedziane.
FOX-PL* pisze:Z tych błędów które opisałeś 3 punkt zgadzam się jest upierdliwe niestety nie wszystko jesteśmy wstanie ogarnąć. A zachowanie twoje na pewno ma wpływ na wydłużanie tych procedur niż pomoc w ich naprawieniu. Dlatego kolego zastanów się co robisz i nie pisz bzdur.
Moje zachowanie? O jesu, a co ja takiego zrobiłem? Wypowiedziałem się, że zrobiliście Państwo policyjne? Przypadek, że szef policji to administrator?
Niech i to będą bzdury dla Ciebie, dla innych niesprawdzona informacja.

A najlepiej pokazuje to co napisałeś: nie jesteśmy wszystkiego ogarnąc, ale to twoja wina bo ci sie nie podoba i tym przeszkadzasz....
Zamiast brać się do roboty i przeszkolić policjantów, to daje się bany (a sporo ich podobno leci).
Takich jak Ash to powinniście wyj... na pysk i jeszcze przeprosić cywili, że musieli mieć z nim doczynienia.

PS. Serio policja może mieć nightstalkery? Może jeszcze NLAW?
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: FOX-PL* »

------
Ostatnio zmieniony 17 marca 2014, 11:42 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MARCEL
Posty: 6
Rejestracja: 12 lutego 2014, 22:19
ID Steam: MARCEL

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: MARCEL »

Vass jeżeli nie potrafisz się zachować/grać z ludzmi gdzie sam Ci zwracałem uwagę i mówiłem że za to co robisz jest ban (nie pomogło) sam zapracowałeś na BANa
vass
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2013, 07:45
ID Steam:

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: vass »

MARCEL pisze:Vass jeżeli nie potrafisz się zachować/grać z ludzmi gdzie sam Ci zwracałem uwagę i mówiłem że za to co robisz jest ban (nie pomogło) sam zapracowałeś na BANa
Zwróciłeś mi uwagę? Napisałeś, że dostanę bana za wylogowanie przy aresztowaniu. To było zwrócenie uwagi?
Może trzeba było napisać prawdę jak było? Że policjanci nie potrafili mnie aresztować i przez kilka minut walili we mnie paralizatorem jak leżałem, może dla zabawy albo z powodu bycia nieudolnym albo z tego powodu że tu też macie błędy na serwerze? Po kilku minutach takiej durnej zabawy 12 latków wylogowałem się i zalogowałem ponownie, też Ci pisałem, że miałem się zgłosić, ale od razu dostałem info po relogu, że leci ban... no dziecinada. Wyzywacie od dzieci, a sami ledwo sięgacie takiego poziomu. Smutne.

A o bana sam poprosiłem mówiąc, że jak nie potaficie ogarnać serwera i policji to ja sram na taki serwer i chcę bana.

Żeby pokazać jaki jest profesjonalizm serwera to przykładowo:
- Nie znalazłem konkretnego regulaminu serwera w internecie (może jestem ślepy, ale pytałem ludzi i z kilku zapytanych nikt nie znalazł). Regulamin jest taki jaki humor w danej chwili ma policjant.
- Policja przy aresztowaniach nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania jeżeli chodzi o moje aresztowanie tylko często wali paralizatorem, nawet jak siedziałem sobie spokojnie.

Przykładów jest wiele, które tylko pokazują kto tu nie potrafi się zachować i grać z ludzmi. Więc nie obrażaj mnie tym razem ty, tylko zajmij się sobą, bo ja osobowo nie czepiam się ciebie, tak jak to robią na waszym forum pisząc o przekroczeniu uprawień przez ciebie. Być może sprawdza się tu zasada uderzenia w stół gdzie odzywają się nożyce.

Temat ze swojej strony zamykam i nie zamierzam więcej go odwiedzać, więc jak ktoś sobie życzy ciągnać ta dyskusję lub zapytać o to co się dzieje na tym serwerze zapraszam na prv.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: FOX-PL* »

Nie polecam serwera, administracja rządzi ma w d ludzi w policji i w rebelce robią teatrzyk istna szopkę. Wprowadzają regulamin prawa kodeksy mające pełno niedociągnięć i ostrych sporów. Można określić ich jak to ktoś mi powiedział uważają się za bogów, wydaje mi się lecz nawet tworząc grupę społeczność jakiejś gry robię to dla siebie i dla ludzi a zwłaszcza a zwłaszcza dla innych graczy przy misjach kategorii RP.
Przyznaje że przymykałem oko na sposób jaki odnosili się czy to do cywili/rebeliantów a policji. Wiele płaczu i lamentu pojawiło się na tym serwerze i skarg które nie były rozpatrywane wolą walnąć donatorstwo zbierać kasę na utrzymanie serwera aniżeli zająć się burdelem jaki wywołali obracając od siebie osoby nawet te które ich spierały skryptowo teksturowo sugestiami prawami opisami technicznymi.

Nie toleruje dyktatury i stawiania administracji ponad wszystko muszą się liczyć z opinią graczy przynajmniej tych którzy działają lub działali na rzecz dobra i rozwoju serwera i jego społeczności.
Hammer
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2014, 08:51
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: Ruszył pierwszy rozbudowany serwer Altis Life

Post autor: Hammer »

Jak można tak kaleczyć armę? :| Od tego jest GTA SA MP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”