Jak zrobić prosty trening snajperski?

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
PataPon
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:34
ID Steam:

Jak zrobić prosty trening snajperski?

Post autor: PataPon »

Witam wszystkich.
Zalogowałem się na forum, by zadać to jedno pytanie. Jestem totalnym noobem jezeli chodzi o edytory, a wyszukiwarka wyrzuca tyle informacji (może nie potrafię znaleźć), że po godzinie czytania przeróżnych tematów zwątpiłem i postanowiłem zapytac.

Chciałbym zrobić lub skorzystać z gotowej misji, gdzie na płaskim terenie lub lotnisku miałbym skrzynię z kilkoma karabinami wyborowymi i amunicją, a w ustalonych odstępnach od mojej pozycji stały by cele, tarcze lub boty, respiące się po trafieniu.
Chciałbym w jednym miejscu sprawdzić jak się strzela z różnych broni na rózne odległości, sprawdzić mildoty w działaniu itp.

Czy ktoś może mi coś zasugerować lub pomóc?
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak zrobić prosty trening snajperski?

Post autor: FOX-PL* »

W edytorze możesz wstawić tarcze (wyskakujący cel mały) które po każdym trafieniu podnoszą się ustaw je co 100m czyli tyle co jeden kwadrat najlepiej w pionie albo poziomie wstaw sobie skrzynie z bronią zwykła i specjalne w nich będziesz miał karabinki snajperskie jak i dalmierze.
PataPon
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:34
ID Steam:

Re: Jak zrobić prosty trening snajperski?

Post autor: PataPon »

OK, temat ogarnąłem metodą prób i błędów.
Cóż, nie wiedziałem że najpierw trzeba na mapie umieścić gracza, żeby potem mieć dostęp do kategorii jednostek Puste, gdzie są min. skrzynie z bronią cele itp.

Jak na moje potrzeby to już wiem co chciałem. Dzięki za sugestię o wstających celach.
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Re: Jak zrobić prosty trening snajperski?

Post autor: fatboy1909 »

Polecam również Youtube :) Masz tam masę filmów z których możesz skorzystać, szczególnie jeśli chodzi o ACE, wykorzystanie sprzętu do obliczenia prędkośći wiatru, odległośći itd.
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”