Łączność między oddziałami

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Matix1317
Posty: 9
Rejestracja: 03 maja 2008, 15:18
ID Steam:
ID gracza: 112233

Łączność między oddziałami

Post autor: Matix1317 »

Witam, podczas tworzenia misji, wpadł mi pewien pomysł do głowy, lecz nie mam pojęcia czy w ogóle da się go zrealizować, już mówię co mnie gnębi.

Otóż myślałem o stworzeniu kilku oddziałów, każdy z innym dowódcą. Przykładowo oddział zwiadowczy, oddział szturmowy itp.
Jeden z oddziałów obserwowałby teren na którym znajdują się wrogowie, przykładowo powiedzmy że jest to drużyna snajperska i przekazywał wszystkie dane o wrogu oddziałowi który zaraz wyląduje i wysiądzie z helikoptera (oddziałowi szturmowemu).

Czy jest możliwe stworzenie takiej hierarchii w komunikacji, jednak w podziale na różne drużyny, aby każdemu z oddziałów można było wydawać inne rozkazy?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Łączność między oddziałami

Post autor: tom3kb »

To ma być misja SP czy MP/COOP. Jeśli coop to takie rzeczy załatwia Acre, ludzie sami sobie przekażą info. ;)
Jeśli misja SP to nie widzę za bardzo sensu w robieniu czegoś takiego (w sumie nie wykonalne chyba), w jakim celu? Możesz oczywiście zrobić, że np jak snajperzy będą wiedzieli o wrogu to odział szturmowy wyląduje, zaatakuje wroga itd ale to nie ma nic wspólnego z radiową łącznością. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”