Arma 2 Free

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
serCarlos
Posty: 1
Rejestracja: 29 października 2012, 18:25
ID Steam:
Numer GG: 3009335
Lokalizacja: Świętochłowice

Arma 2 Free

Post autor: serCarlos »

Witam wszystkich. Jestem nowym forumowiczem oraz graczem. O grze Arma dowiedziałem się z filmików na Youtubie.

Jeden z linków podaje na dole.

http://www.youtube.com/watch?v=wh06bA5ftaw

Bardzo mnie zainteresowała ta gra, choćby dlatego że grają w nią dobrze zgrani gracze i zawsze pociągały mnie gry w których można zagrać w sposób jak byśmy byli w skórze 100 % żołnierza który jest na misji w Afganistanie.

Temat założyłem aby zapytać się czy ktoś z Forumowiczów grywa może na Arma 2 Free

Kolejne pytania to :

1. Jak dostać Grę Arma 2 oraz Arma 2 CO
2. Ile mnie to wyniesie jeżeli chodzi o koszta.
3. Co potrzebuje oprócz tych 2 tytułów aby zagrać z Polakami w wspólnym Coorpie jak na filmiku.
4. Dlaczego pisze o Arma Free jeżeli che grać w zwykłą ano dlatego że na razie nie mam kasy żeby się w oryginały zaopatrzyć.
5. Chciałbym aby ktoś pomógł mi przebrnąć przez podstawy instalacji, kupna co gdzie i jak i rozpoczęciu kariery żołnierza.


Jeżeli są ochotnicy do wspólnej misji na Arma II Free niech tu piszą, z chęcią zagram z wami bo angole czy germańcy grają na hurra nawet żaden mnie podleczy tylko obok przebiega byle samemu nawalać.

Proszę o szybkie odpowiedzi na moje pytania i zarazem na chętnych na wspólną grę.

Pozdrawiam

serCarlos
==== Wiara Jest Moją Są ====
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma 2 Free

Post autor: polikerski »

Witaj. Postaram się teraz odpowiedzieć na Twoje pytania.
1. Możesz kupić Armę 2 oraz Operation Arrowhead gdziekolwiek w sklepie, lub poprzez steam, na przykład Cobined Operations (ArmA2 + dodatek Operation Arrowhead)
2. No cóż, Armę 2 można na allegro za 10 zł kupić, czego jednak odradzam gdyż zazwyczaj jest z nimi coś nie tak. Możesz za to kupić klucz na allegro do steam, Combined Operations chodzi tam chyba za 60 zł czy coś w tych okolicach.
3. Najpierw musisz się dostać, prawdopodobnie do ich klanu. Tam będziesz miał podane wszystkie mody które będą potrzebne. Zazwyczaj grają klany na A2+OA+mod ACE i jego pochodne. Możesz też sprawdzić w przeglądarce serwerów, jakie mody są wymagane na danym serwerze.
4. A jakie jest pytanie?
5. No cóż. Potrzebujesz CO NAJMNIEJ Operation Arrowhead ale tylko w tedy gdy kombinacja ArmA2 Free+OA działa z modami, gdyż jedną cechą ArmA2 Free jest to, że nie możesz instalować do niej modów. No i oczywiście, nie wiem jak to jest dokładnie, ale w niektórych serwerach mogą wymagać pełnej A2. Dopiszę że na ArmA2 Free bez modów możesz grać z tymi co mają pełną wersję.
Gdy już w tytuł się zaopatrzysz, pobierz najnowsze patche i je zainstaluj po znalezieniu się gry na dysku. Ja kożystam ze strony armaholic.com gdzie pojawiają się nowe update'y. Do A2 znajdziesz TU, a do OA TU. Oczywiście instalujesz według daty.
No cóż, ja osobiście teraz najczęściej gram w DayZ z kolegami (tak, wiem. jako hardkorowy gracz A2 powinienem się trzymać z daleka :lol: ) ale czasami jeszcze się zagra. Tylko że najczęściej bawię się w edytorze :coffee .
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”