Pytanie

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
agro18
Posty: 3
Rejestracja: 09 sierpnia 2012, 23:34
ID Steam:

Pytanie

Post autor: agro18 »

Witam jestem tutaj nowy i mam do was parę pytań odnośnie tej gry.Dziś zainstalowałem ta grę bo kolega mi polecił zainstalowałem patch 1.05 bo ponoć gra ma błędy a ten patch to poprawia nie mam żadnych dodatków sama czysta gra Arma 2 i tutaj jest mój problem.Na pierwszy rzut oka gra wygląda fajnie graficznie ale jak trochę pograłem to boże święty co to jest czytałem na forach że gra jest realistyczna bardzo ale że aż tak!Gram na poziomie recriut i zacząłem kampanie EW nie wiem co to jest za kampania pierwsza misja to AH-64 jest i tutaj jest problem czy jest coś jakiś patch albo nie wiem co, który poprawia celność bo ten helikopter ma rakiety samonaprowadzające a mimo tego strzela gdzieś na boki z dala od celu mimo że jestem blisko.Drugie pytanie to chodzi mi o celność wroga jest wręcz idealna mimo ze w opcjach ustawiłem novice to i tak Bóg wie z kąd mnie trafia jednym pociskiem i nie da sie po prostu przejść wiec nie wiem czy ta gra jest tak skopana czy czegoś wymaga no bo sory jeżeli rakiety samonaprowadzające nie trafiają w cel tylko gdzieś kilometr obok to nie wiem ktą ją robił bo na realu to na pewno tak by nie było.Będę wdzięczny za pomoc bo już nie wiem jak mam przejść misje skoro nie ważne jak polecę to i tak zaraz ginę.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Pytanie

Post autor: Artek3333 »

Czy aby twoja wersja gry jest oryginalna? Dla wiadomości, jeśli jedziesz na piracie, to zrezygnuj, bo gra ma takie ukryte zabezpieczenia w postaci wad, a między innymi brak celności. Dawno nie grałem w EW, ale nie przypominam sobie, aby rakiety samonaprowadzające nie trafiały w cel. Pozdrawiam.
agro18
Posty: 3
Rejestracja: 09 sierpnia 2012, 23:34
ID Steam:

Re: Pytanie

Post autor: agro18 »

Gra jest pobrana z torrenta ale klucz kupiony oryginalny z allegro wiec chyba nie ma to żadnego związku z tym.
A mam pytanie mam wersje 1.05 mogę pobrać normalnie ze strony arma patcha 1.11 czy muszę po kolej instalować 1.06,1.07 itd?czy mogę odrazu 1.11 zainstalować?
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie

Post autor: FOX-PL* »

Dla świętego spokoju instaluj po kolei różnie bywały gdy instalowało się od razu ostatni bynajmniej przy samej AA2.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Slawek »

agro18 pisze:Gra jest pobrana z torrenta ale klucz kupiony oryginalny z allegro wiec chyba nie ma to żadnego związku z tym.
Jak widzisz ma. Klucz nie jest jedynym sposobem weryfikacji legalności. Wątpliwe jest abyś pobrał czyste pliki z tej lokalizacji.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
agro18
Posty: 3
Rejestracja: 09 sierpnia 2012, 23:34
ID Steam:

Re: Pytanie

Post autor: agro18 »

To co mam kupić całą grę?Skoro ludzie kupili już 100 kluczy na allegro i facet napisał ze trzeba pobrać tylko samą grę z torrenta albo z innego źródła to z kąd mam pobrać legalna wersje?
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie

Post autor: FOX-PL* »

Niestety tak to bywa ze sie człowiek niezna i uczy sie na błedach. Ech te elektroniczne kupowanie to tylko rozleniwia ludzi zamiast pujsc i kupic normalnie w sklepie to pobieraja z niepewnych zrodeł i maja pozniej problemy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”