A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: RozekPoland »

Uważam Jon, że zbyt ostro skrytykowałeś inicjatywę Paxodeusa. Po co ta agresja? :)

Każdy ma prawo założyć grupę i nazwać ją jak mu się żywnie podoba, choć dobrze by było, gdyby nazwa się nie powtarzała, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Mówisz o "podpieprzaniu", przecież każdy się na kimś/czymś wzorował, a jeżeli ten wzór jest sprawdzony i dobrze się sprawuje to warto go powielić. Takie rzeczy jak szablon forum, czy strony to rzeczy czysto uniwersalne, które w przypadku witryn internetowych o tej samej tematyce mają sposobność podobieństwa. Wiele szablonów stron jest dostępnych w sieci za darmo i większość go użytkujących zwykle jedynie dostosowuje je do własnych potrzeb. Jeżeli nie zaszła bezczelna kopia źródła 1:1 to nie widzę tu problemu, co zresztą ponownie podczepia się pod wspomniane wzorowanie się na jakiejś grupie. Stwierdzasz, że pomysł Paxa podczepia się pod "renomę" grupy A2C. Ja się pytam jaką renomę? Fakty są takie, że grupa A2C jest grupą izolacjonistyczną, która operuje we własnym zakresie i wśród graczy preferujących misje coop. Forum armagame.pl zrzesza w większości fanów rozgrywek PvP. Teoretycznie jest to jedna polska scena ARMA, lecz te płaszczyzny trybu rozgrywanych misji powodują, że operujemy w dwóch różnych światach, które rzadko mają ze sobą styczność z małymi wyjątkami. Pisanie o historii, czy tożsamości grupy osobiście uważam już za przesadę. To nie jest partia polityczna, która ma przekonać miliony Polaków do swoich racji. Pax tworzy jedynie swego rodzaju grunt pod rozgrywki prowadzone przez mniej lub bardziej zorganizowane grupy. Oczywiście wiadomym jest, że grupy z wieloletnim stażem, osiągnięciami i historią mają większy prestiż i mogą tym wywierać odpowiedni wpływ, lub pozować za przykład, nie mniej jednak doczepianie takich frazesów stricte ideologicznych do zwykłej zabawy jaką jest granie w ArmA to już dla mnie zdecydowanie zbyt poważne traktowanie gry, a to wcześnie czy później robi się niezdrowe.

Nie piszę tak szerokiego posta bez powodu, ponieważ rozbija się tu o szerszy problem. To forum jest ogólnodostępne i nowe osoby, które dopiero zaczęły grać w ARMA po przeczytaniu przykładowo tego tematu, gdzie powstanie nowej grupy powoduje odzew w postaci wylewu jadu i zawiści zdecydowanie odbierze jej chęć partycypowania w tej społeczności. Osoba z pomysłem i zapałem jest z miejsca torpedowana. Tajemnicą poliszynela jest, że bardzo wielu Polaków nie udziela się w polskim community ARMA właśnie ze względu na to propagandowe "polskie piekiełko" jakie sami potrafimy sobie urządzić.


@Tenk
Pytanie osób z A2C co uważają o "konkurencji" jest dosyć bezsensowne, nieprawdaż? :)
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Tenk »

Rożek pisze: @Tenk
Pytanie osób z A2C co uważają o "konkurencji" jest dosyć bezsensowne, nieprawdaż? :)
Zapewne było by głupie gdybym pytał A2C o opinie itd. jednak tego nie zrobiłem. Chciałem aktywnie wspierać projekt Paxa i wciągnąć w tą współprace całą grupę COSA, porządnie się nakręciłem, dopóki nie dowiedziałem się o tym co zaszło w A2C. kilka dni temu Pax został zbanowany na rok, za nietrzymanie klimatu, pyskówkę do dowódców i chamstwo w stosunku do innych graczy itp. Przekazano mi te informacje dlatego, że pomiędzy COSA i A2C już od długiego czasu istnieje bardzo dobra kooperacja. Wychodzę z założenia, iż osoba nie potrafiąca zachować się podczas rozgrywek u innych, nie osiągnie tego co wypisuję w pierwszy poście, ot co ;)

edit: Aaa i to nie żadna konkurencja, "polityka" obu grup różni się diametralnie, to tak jakby przystawić garbatego do ściany hehe
Awatar użytkownika
Ikeos
Posty: 40
Rejestracja: 31 marca 2008, 21:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Ikeos »

A co postu rożka...
A i owszem. Staramy sie izolować od róznej masci osób które zakłocają życie społecznosci.Duma urażonego głupca jest jednak dla mnie barierą na którą nie mam ochoty odpowiadać zwlaszcza po tym jak sie zachowales wobec mnie i moich kolegów na pewnym forum. Ale twoja bezczelnosc zmusza mnie do tego. Udowodniles kilka razy ze "wisza" ci zasady naszego forum, wobec czego zostales zbanowany.
Teraz odgrywasz dwie role: pierwsza-ofiary (którą niewątpliwie jesteś, ale w zupełnie innym znaczeniu tego słowa) i drugą:"wróg mojego wroga jest TERAZ moim przyjacielem. Celowo podkreślam słowo TERAZ. Swietnie pasuje ci do tego aby sie podczepić i wywołać tu teraz dyskusje przy okazji poczynań pewnej osoby. Teraz zamierzasz "umoralniać" wszystkich wkoło, samemu zapominajac o tym czego ty sam "dokonales" wobec Nas. Dlatego twoje wszelkie wypowiedzi uznaję jako oznakę choroby.
Nie rozumiesz pojęcia "wybór" i dlatego narzekasz na polskie community określając je mianem "polskiego piekiełka".Co za bzdura! Po co sie rejestrowales na forum skoro nie przesrzegasz z góry jego zasad? Po co te proby wchodzenia pod innym nickiem na TS, czyżby w celu zakłócania rozgrywek? Po co te obrazliwe obrazki? Sam tworzysz innym "polskie piekiełko" i żadasz poważania...? czy może po prostu urodziles sie już podatny na tę trwałą i najbardziej osłabiającą chorobę intelektu zwaną zawiscią??.
Zresztą nie odpowiadaj.Nie obchodzi mnie to.
Co do tej sprawy, to potwierdzam że cała ta sprawa została stworzona jedynie w celu chęci odwetu,zemsty,głupiego żartu.Mam niezbite dowody i dlatego prosze Adminów tego forum o zamkniecie tego tematu.
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: RozekPoland »

Nie wiem kim jesteś, ale postaram się odpowiedzieć w miarę kulturalnie pomimo twojego posta, który elokwencją nie grzeszy. W zasadzie ciężko zrozumieć do kogo i co konkretnie kierujesz, ponieważ trudno przebrnąć przez ten niespójny, niegramatyczny i chaotyczny bełkot, jednakże biorąc za punkt wyjścia
Ikeos pisze: Zresztą nie odpowiadaj.Nie obchodzi mnie to.
to po co w ogóle piszesz? Przyszedłeś nawrzucać jakieś swoje chore urojenia i tyle Cię widzieli? Nie do tego służy forum.
Ikeos pisze:prosze Adminów tego forum o zamkniecie tego tematu.
i tylko tu się zgodzę.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: kondor »

Proszę używać przycisku Obrazek lub PM z załączonymi niezbitymi dowodami - moderatorzy nie mają obowiązku czytać wszystkich postów, żeby wyszukiwać potencjalnych próśb do nich.

@Pit
Temat zamykam
Zablokowany

Wróć do „Multiplayer”