ACE2 SIX M417

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

ACE2 SIX M417

Post autor: FOX-PL* »

Witam. Poszukuje plików acekowych:
acex_c_wep_hk
acex_m_wep_hk
acex_t_wep_hk

w których są zawarte modele i textury Hk417 jeszcze w wersji SIX. Ostatnimi czasy z jakiś niewiadomych przyczyn autorzy ACE2 OA ograniczyli modele HK417 :rant . Nie znam dokładnej daty wydania ACE w którym pojawiło się wiele wersji M417 :| . Prawdopodobnie znajdują się w jakieś starej wersji ACE pod czystą Arme 2.
Jeśli ktoś jest w posiadaniu tych trzech plików gdzie znajdują się modele HK417 razem z texturami prosiłbym o jakiś upload, linka z którego mógłbym to pobrać. :)
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ACE2 SIX M417

Post autor: FOX-PL* »

Wielkość plików świadczy, że na pewno nie ma tych modelów. Poza tym udało mi się przerzucić modele z ACE z Armed Assault, lecz co prawda niektóre modele z celownikami są do kitu.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ACE2 SIX M417

Post autor: FOX-PL* »

Ciekawą rzecz odkryłem przypadkiem nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy mianowicie paczka modeli Scarów Mk16 Mk17 znajdująca w ACE pod Armed Assault nawet z modelami optyki Eotech jest identyczna jak w Arrowheadzie Bisowym, różnica to tylko naniesiona tektura. :o

Na tyle byłem przejęty, że mógłbym wysnuć wniosek iż Bohemia "sama" kompletnie nie potrafi wykonać porządnych modeli karabinków, żałosne. Jedynie AK74 które są zerznięte z Armed Assault można uznać za coś ładnego reszta to teksturowy kicz. :rant
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”