Wspólne taktyczne granie

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
slawek89
Posty: 6
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 18:30
ID Steam:
Kontakt:

Wspólne taktyczne granie

Post autor: slawek89 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Poszukuję osób, które chciałby przejść kampanię w Arma 2 bądź inne misje. Stawiam na jak największy poziom taktyczny i realizm. Bardzo mało strzelania, więcej komunikacji radiowej i taktyki. Jestem amatorem z doświadczeniem pozwalającym na czerpanie przyjemności ze wspólnego grania. Poszukuję osób dorosłych i poważnych (nie każdy dorosły jest poważny). Żadnych klanów i innych takich spraw. Oczywiście mikrofon powinien również być.Piszcie na gg 2065283.
gremdek
Posty: 261
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 16:53
ID Steam:

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: gremdek »

sprawdź sobie takie grupy:

a2c
acpl
cfog

są też inne polskie. ale nie pamiętam nazw. powpisuj te nazwy na jutube, to zobaczysz jak to wygląda, każda z grup ma swój kanał.
cfog skończył się na kill'em all
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: FOX-PL* »

Wejdź choćby na Ts'a srv2.multigaming.pl:9521 a na pewno kogoś znajdziesz kto by z przyjemnością zagrał nawet proste misje bardziej z głową i taktycznie.
Sushi
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2012, 20:41
ID Steam:
Kontakt:

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: Sushi »

Jeśli nadal szukasz kogoś do gry to zapraszamy na www.tog.com.pl
--------------------------
"That other may live"
http://www.armatog.com- Strona domowa grupy Tactical Operations Group
http://www.sitrep.armatog.com - Serwis o ArmA i militariach
TOG - Drill Instructor / Medic
JS:Cienie - Pararescue member.
slawek89
Posty: 6
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 18:30
ID Steam:
Kontakt:

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: slawek89 »

Dzięki za zaproszenie Sushi. Grupa może jeszcze mała, ale atmosfera jest świetna, naturalna, przyjazna. Polecam, jeśli ktoś ceni sobie super atmosferę. Nie ma czegoś takiego, jak w większości grup, że znajdzie się jakiś palant, co psuje atmosferę swoich zachowaniem czy czymkolwiek innym. Misje też fajnie prowadzone. A stronka, wg mnie, najładniejsza, jaką widziałem wśród wszystkich grup Arma. Naprawdę polecam.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: Tenk »

slawek89 pisze:Nie ma czegoś takiego, jak w większości grup, że znajdzie się jakiś palant, co psuje atmosferę swoich zachowaniem czy czymkolwiek innym.
A w ilu grupach grałeś kolego, że wypisujesz takie herezje? Bo wnioskuje, że w żadnej...
slawek89 pisze:A stronka, wg mnie, najładniejsza, jaką widziałem wśród wszystkich grup Arma.
Ładna, ale to chyba wszystko bo nie wiele można na niej znaleźć, jak to się mówi, nie liczy się okładka, a zawartość.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: SaS TrooP »

A masz jakiś problem do ich strony? Po co chcesz dyskredytować czyjeś zdanie?
Sushi
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2012, 20:41
ID Steam:
Kontakt:

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: Sushi »

Panowie Panowie, po co robić flame na forum. Każdy ma prawo do swojego zdania. Lepiej byśmy się wzięli za ruszenie sceny ArmA przez takie inicjatywy jak Virtual Battle czy indywidualno-klanowe jak marsz na orientację, zamiast się tu wzajemnie najeżdżać. Lepiej zachować testosteron na pole walki dla tych po drugiej stronie lufy :)
--------------------------
"That other may live"
http://www.armatog.com- Strona domowa grupy Tactical Operations Group
http://www.sitrep.armatog.com - Serwis o ArmA i militariach
TOG - Drill Instructor / Medic
JS:Cienie - Pararescue member.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Wspólne taktyczne granie

Post autor: Tenk »

Oo SaS, dawno Cię nie widziałem, jak leci? :?
Czy wszystkim musi się podobać każda strona? Nie, więc jak znowu masz coś do mnie to napisz mi to na PW albo chodź na TSa. Sushi +1, wybacz wcześniejszy post. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”