Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Ficzery fajne, ale kurna trochę kują w oko te dziwaczne futurystyczne kombinezony.
Na pewno kupując będę bardzo skamlał o mody do tego cuda :)
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
kalash34
Posty: 52
Rejestracja: 27 października 2009, 09:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kalash34 »

Mogli by chociaż nie dodawać zmyślonego uzbrojenia :( .. Co to do cholery za czołgi T100?! :zolta Teraz nawet z kałacha sobie nie postrzelam :( . Po za tym ta "nowa fizyka" to tylko nowe animacje i nic więcej.. Ile oni chcą jeszcze jechać na tym starym silniku? Aż oczy bolą jak widzę żołnierzy ruszających się jak roboty..
Poczekam jeszcze, zobaczę, najwyżej zostanę przy Armie2CO z modami.
Intel Core i5 2500K @OC 4,5 Ghz
AsRock P67 Pro3
8GB (2x4GB) DDR3 1333MHz CL9 Dual Channel
Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ)
Gigabyte GeForce GTX470 1280MB DDR5
Samsung SH-S223C
OCZ StealthXStream 2 600W
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: SaS TrooP »

Animacje nie zostały jeszcze dodane.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

Na stan dzisiejszy, to raczej mi to przypomina trzeci dodatek do arma 2, dodający jakieś tam zmiany, dodatki i ulepszenia jak w przypadku Arma 2 OA :|
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: FOX-PL* »

Kurde, wam to nigdy dogodzić się nie da. Co wy myśleliście że to będzie jak z nową częścią battlefield'a. Nie powiem też nie które aspekty Army 3 można by uzyskać na AA2 za pomocą modów nawet wiele takich rzeczy. Lecz chodzi o sam fakt, że to zawiera podstawka!!! a nie jakiś tam Acek, któremu i tak brakuje wiele rzeczy bo widzę jak doświadczeni gracze graja nie tylko z Acekiem ale z JSRS WarFX i takie tam. Bo Bohemii jeszcze chyba daleko do pięknych efektów specjalnych i przede wszystkim dźwięków chyba jest za era kamienia łupanego. Bo chyba tam tak wszystkie kamyki stukały jednakowo. I nie chodzi mi o dźwięk realistyczny tylko efektywny choćby przynajmniej jak dobrych filmów sensacyjnych.

A co do ostatnich screenów oraz filmu jestem bardzo zadowolony i mile zaskoczony. Choć trochę drażnią oko takie rzeczy jak stroje kosmitów albo kwadratowe lufy czołgów podobnych do T90. Ale kij też jestem zdania iż na pewno pojawią się mody z normalnymi pojazdami z broniami takimi jak M4/M16 HK416/417 Scarami AK74/47 i takie tam, oby tylko to nie był Acek który za dużo kombinuje.

http://www.armaholic.com/forums.php?m=posts&q=15281
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

Spokojnie jeszcze czas do premiery na pewno poprawią te kwadratowe lufy ;) Ja był bym za to by zrobili konflikt rok 2014 i dali dodatki WWII,Wojna w Wietnamie takie dodatki.Procesory coraz lepsze a cena nie spada nie dobrze :(
Obrazek
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

A ciekawi mnie, jak to będzie wyglądało w przypadku, gdy będziemy latali z tymi "kosmicznymi" okularkami OpForu. Też będą nam wyświetlały jakieś cudowne informacje/namiary na wrogów, czy to tylko będzie taki bezfunkcyjny model...
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Ta dziwna lufa to podobno broń kinetyczna wymagająca solidnej konstrukcji lufy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_Railgun więc lufa chuda raczej nie będzie.
IIR Dwarden lub Buchta powiedział, że te okularki opforu dodadzą jakiś HUD z nowymi informacjami (podejrzewam przynajmniej kompas). Coś pobrzękiwali też o wskaźniku zranienia.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

:no :no :no Jak tak dalej pójdzie z symulatora pola walki powstanie strzelanka.Wskaźnik obrażeń :zolta ?!??!?!?!... oby takie coś nie dodawali ! ! !.Jak tak dalej pójdzie to pozostaje przy Arma2 + dodatek z modami.Pomału zaczynają robic z tego jakieś nie ukrywajmy się gówno.Wiadomo coś o programach modelarskich oraz edytorze misji???
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: eJay »

Niektórzy chyba cierpią na nieumiejętność kojarzenia faktów. Wskaźnik obrażeń (o ile będzie) i inne ułatwiacze będą na najniższym stopniu trudności. Buchta mówił w jednym wywiadzie, że będzie specjalny tryb dla casuali, przy czym zmiana stopnia trudności o jeden wyżej automatycznie otwiera drzwi do Army, takiej jaką znamy.

Do premiery rok, nie zaimplementowali jeszcze 75% animacji (już widać lepiej poruszających się cywilów i łapki na kierownicy). Physx to nie byle co i ufam, że Czesi wykorzystają jego zalety. Nie ma co smęcić. W obecnym stanie A3 przypomina grywalną wersję i to jest ważne. Mam przypomnieć A1 w wersji 1.00??:)
Wiadomo coś o programach modelarskich oraz edytorze misji???
Modelarskie to znajdziesz na Akademii Sztuk Pięknych. Edytor misji będzie 3D, to zostało potwierdzone już dawno.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

:P Przepraszam za słowo,to fajnie ,że w 3D teraz będzie można na spokojnie sobie zobaczyc czy wszystkie jednostki są w odpowiednim miejscu i mam nadzieję ,że ten edytor będzie przejrzysty i łatwy w obsłudze tak jak w pozostałych częściach ;)

Chciałem kupic Radka ale chyba kupię GeForca ;) Ze względu na tą fizykę
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”