Porównanie kart graficznych

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Porównanie kart graficznych

Post autor: Slawek »

byczek pisze:Co do 450W spokojnie uciągnie więcej dysków, ale bez OC reszty podzespołów.
Więc sam przyznajesz, że decydujesz się na minimum, 550W kosztuje w detalu jakieś 50 zł więcej. Kupując kartę graficzną myślisz nie tylko o minimalnych wymaganiach jakie powinna spełnić, tylko wybiegasz zawsze trochę w przyszłość.
byczek pisze:Nie wiem jakie serwisy wciskają minimum 550W, ale wiadomo jak to jest-wkręcą bajeczkę komuś kto się nie zna na kompach, a zawsze trochę więcej zarobią.
Może jednak porządne serwisy wiedzą co większość robi z zakupionymi u nich komputerami.
Bajeczkę to Ci mogą wcisnąć w przydrożnym sklepie, ale nie komuś z kim współpracują dziesięć lat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
bates911
Posty: 27
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 23:54
ID Steam:
Numer GG: 1668468
ID gracza: 0

Re: Porównanie kart graficznych

Post autor: bates911 »

Powiem tak chytry dwa razy traci, lepiej bo znając życie będziesz kręcił kompa. Zasilacz to podstawa wiec nie warto na nim oszczędzać
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Porównanie kart graficznych

Post autor: mant3z »

Tyran pisze:na bank zasilacz słabiutki
Bzdura, ten zestaw nie weźmie więcej w stresie niż 350W
Mam bardziej wymagające komponenty i ledwo przekracza 350W.

Od razu odpowiem, tak mam miernik, który 24/7 mierzy wszystko co z prądem związane.
Mów mi milordzie łapserdaku!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”