Edytor Misji-Warunki zwycięstwa

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Edytor Misji-Warunki zwycięstwa

Post autor: erere1223 »

Witam moje misje w edytorze polegały najczęściej na desantu z helikoptera oczyszczeniu wioski koniec.A chciałbym zrobic misję gdzie jest podobny scenariusz tylko ,że jak w wiosce nie będzie przeciwnika wyskakuje komunikat np:"Wioska oczyszczona" oraz 2 scenariusz ,że lecę na spadochronie i tu też mam pytanie w pytaniu czy jako spadochroniarz mogę miec inną broń np:Snajperkę??? i jak wyląduję to w wiosce jest wrogi Generał i jak go zabiję to misja wypełniona.Też jestem ciekaw czy da się zrobic taką misję ,że po zdobyciu wioski na mapie masz jak by to powiedziec niebieski obszar taka jak w Company of Heros jak zdobyło się flagę.Czytałem poradniki na temat edytora ale to raczej było omówienie wyrazów a nie "jak zrobic misję z" I Ostatnie pytanie czy jest skrypt ,że grupa już jest w helce bo helka mi odlatuje -,-
Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Edytor Misji-Warunki zwycięstwa

Post autor: kondor »

http://www.armacenter.pl/index.php/ dział Poradniki/Tworzenie misji - chyba posiada odpowiedzi (niebezpośrednio) na wszystkie Twoje pytania
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Edytor Misji-Warunki zwycięstwa

Post autor: erere1223 »

Dzięki wielkie , możesz mi wytłumaczyc o co chodzi z tą logiką bo tam z tymi zombie jest napisane aby atakowały to:Set up logic as you would with Scott's zombies, then place units from East/Res>Horror Pack 3 on your map. nie wiem gdzie to ustawic ;(
Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Edytor Misji-Warunki zwycięstwa

Post autor: kondor »

1 temat 1 zagadnienie.
Jeśli masz inne pytania nie związane z zawartością 1. postu, stwórz nowy temat ze wszystkimi zasadami wspomnianymi w regulaminie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”