Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Nie za bardzo rozumiem, co z tymi wymaganiami? Procesor może ciut mocniejszy, ale karta grafiki to taka sama jak zalecana pod Armę2, a DirectX10 to rzadko która karta teraz tego nie ma.
Arma3 zapowiedziana jest na 2012, co znaczy, że wyjdzie pewnie nie wcześniej niż za 1,5 roku (mając na uwadze poprzednie opóźnienia).
Najgorsza jest, z mojego punktu widzenia, zmiana systemu, której nie potrzebuję.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

Trochę nie za bardzo podoba mi się ta przyszłość i żołnierze jak z Ghost recon Adwanced Warfighter. Mam nadzieje, że sprzęt będzie w miarę realny a nie jakieś kosmiczne zabawki :). Zobaczymy jak będzie więcej informacji co to z tego będzie. Kupić i tak kupię.
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Tam było widać głównie F2000 z kolimatorem a to nie taka nowa broń, wygląda gdzieś na rok 2013- mówmy szczerze, większość sprzętu ze screenów to jest już używana, a ten śmigłowiec to miał być produkowany dawno temu, ale wycofano go ze względu na zbyt wysokie koszty.

Nawet jeśli procesor będzie ciut mocniejszy... ArmA 2 i tak chodzi mi płynnie na niskich detalach, i to jeszcze gdy na mapie jest mało jednostek
I może ktoś wie czy na Ati Radeonie 4850HD pociągnie z DX11?

P.S. Czy kiedykolwiek komuś z tego forum udało się ustawić bitwę na 1000+ jednostek przy najlepszej grafice i żeby jeszcze działało płynnie? :D . O tym to chyba można tylko pomażyć :ohno
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

@up
Nie rozpoznałem, że to ma być f2000 pamiętam pierwsze zdjęcia z taaakimiii wielkimi celownikami. Więc jeśli broń będzie taka jaka jest współcześnie lub za parę lat używana to nie mam nic przeciwko. Byle tylko nic z głowy nie wymyślali, jakoś nie lubię tych super przebajerzonych karabinów.
F2000 praktycznie nie używana w armiach, no parę krajów ma w sumie pewnie z 8 tyś sztuk jest użytkowane. Comanche tak jak pisałeś anulowany, a ten "rosyjski" to chyba jakaś hybryda :)
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Cholera wie co to jest ale na pewno nie f2000. Ani to Tavor, Steyer, nawet nie przypomina nowego Steyera a2 czy też famasa. To chyba po prostu kolejna natazja deweloperów.
Mów mi milordzie łapserdaku!
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

@mant3z
Famas albo Styer chyba leży przy tym trupie. To jednak miałem chyba dobre przypuszczenia, że te karabiny jakieś dziwne, Zaczynam się bać o to co będzie z tą grą. Byle nie broń laserowa :) chociaż ostatnio amerykanie na jednym statku przetestowali i działała więc może BI zaszaleje :).
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Ktoś chętny do moda "dzida laserowa"?
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

Ja chcę lightsabera, tego podwójnego :lol:
Mów mi milordzie łapserdaku!
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: eJay »

Ja zachowuję spokój. Po pierwsze, ta zapowiedź była formalnością (ktoś już na forum bisu znalazł notkę, że Czesi wykupili domenę arma3.com). Po drugie, PhysX może zmienić wiele rzeczy i to w zasadzie na dobre (optymalizację też). Po trzecie, na E3 BiS pokaże na pewno więcej rzeczy bo mają swoje stanowisko. Po czwarte, nie wierzę że zrobią z tego Ghost Recona, obstawiam bardziej nowoczesny content z możliwością uploadu rzeczy z ArmA 2 i OA. Silnik też przejdzie na pewno masowy retusz, wszak odsprzedali starszą wersję Rosjanom do ich własnej gry, więc siłą rzeczy trzymają coś w zanadrzu (może będą to dynamiczne destrukcje budynków). I robią to pod DX10 co napawa optymizmem, bo DX9 był już męczący i odbijał się wydajnością na super sprzęcie.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

No tu raczej większość będzie zgodna... nowa wyspa jest piękna i duża, obserwując ją z google widać, że będzie zróżnicowana, DX10 i physyx powinny wnieść dużo świerzości. Nowe opcje customizowania szpeju i bronii napewno też będą bardzo przydatne. Dzięki łodziom podwodnym i nurkowaniu w końcu będziemy mieli pole bitwy kompletne!

Ja daje :zolta za Future Stuff...
No ch** zobaczymy co czas przyniesie.


Edit:
FN2000 Tactical, to chyba będzie to:

Obrazek
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Marine91
Posty: 186
Rejestracja: 21 października 2009, 13:37
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Marine91 »

Dla mnie okropnością były karabiny SCAR w ArmA II Operation Arrowhead (chwała twórcom ACE 2, że podmienili to na na M4, szkoda tylko, że termowizja i noktowizja jest tylko w SCAR-ach) a co dopiero takie np. FN 2000. Może po prostu dlatego, że nienawidzę broni typu Bullpup i ogólnie takich które mają nowoczesne konstrukcje (np. SCAR, XM8 czy właśnie F2000). Z tego co widzę po Waszych wypowiedziach, nie tylko ja wolę klasyczną broń typu AK 47 czy M4/M16 ;) Odnośnie pojazdów mam identyczne poglądy.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”