ArmA2.pl Teamspeak 3 server - NOWY!

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Zablokowany
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

ArmA2.pl Teamspeak 3 server - NOWY!

Post autor: eJay »

Wczoraj wieczorem ruszył nowy serwer TS3 dla naszego community. Poprzedni padł, ponadto strzelał dziwne fochy co jakiś czas, generalnie nie byliśmy z niego zadowoleni. Oby tym razem nam przyfarciło :) Zapraszamy do wspólnego grania!

Adres: srv2.multigaming.pl
Port: 9521


Wszelkie uwagi, pytania proszę zgłaszać w TYM wątku, ewentualnie poprzez PW.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2.pl Teamspeak 3 server - NOWY!

Post autor: eJay »

Mała prośba - jeżeli jakiś klan/grupa chce własny kanał, piszcie na PW, a nie na GG. Pozwoli to uniknąć pewnego chaosu, bo już miałem przypadek "dajcie kanał, se sam pogram".
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2.pl Teamspeak 3 server - NOWY!

Post autor: eJay »

Przepraszamy za awarię TS'a, ale cały wczorajszy dzień przeleżałem w łóżku przez jakiegoś wirusa (a nocy z niedzieli na poniedziałek nie będę mile wspominać....), byłem wręcz odcięty od świata. Dzisiaj, jak wszystko pójdzie dobrze to na obiad serwer wróci do życia. Do usłyszenia.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2.pl Teamspeak 3 server - NOWY!

Post autor: eJay »

Bardzo przepraszamy za ostatnią serię awarii, ale problem polega na tym, że przerwy w dostawie sygnału są ledwie kilkunastosekundowe i należy po tym manualnie zrestartować serwer. Dostęp do panelu ma jednak osoba, z którą rzadko mamy kontakt, dlatego w przypadku serwera Arma2.pl ten okres może wydłużyć się od kilku do nawet kilkunastu godzin. Cały czas walczymy z tym, aby wszystko działało jak należy (sam provider zapewnia, że dokonuje modernizacji serwerowni).
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia serwisu ArmA2.pl”