Problem z Płynnością.

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Navi_PL
Posty: 3
Rejestracja: 06 lipca 2010, 13:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem z Płynnością.

Post autor: Navi_PL »

Witam wszystkich.

Mam problem z płynnością Army II ( i nie tylko ).
W niedzielę kupiłem sobie Sony Vaio i od razu zainstalowałem grę. Działała mi świetnie na wysokich ustawieniach, grało się cacy. Potem zacząłem robić updata laptopa by mi się nie zjarał. Następnie zaktualizowałem grę do 1.7 i tu krach. Gra działa fatalnie, nawet na najniższych ustawieniach grafiki, nie da się grać wo gule. O co tu biega? Gra jest pożyczona od kolegi który ma słabszy komputer od mojego i jemu śmiga płynnie.
Moje podzespoły:
- Intel core i5
- GF 330 GT 1GB
- 4 GB RAM DDRIII
- Dysk 500GB
- Wyświetlacz full HD.
Ma ktoś takiego laptopa i zna może rozwiązanie tego problemu?? W innych grach wystarczy włączyć rozdzielczość HD Redy ( co mnie dziwi bo koledze jak już wspomniałem te gry [ BFBC2 ... ] chodzą płynnie przy maksymalnej grafice ). Wie ktoś jak w I5 włączyć maksymalną wydajność w grach? ( zauważyłem że używa tylko połowy ramu i mocy procesora )
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Problem z Płynnością.

Post autor: PROCIK »

Jak to masz grę pożyczoną? :o
Navi_PL
Posty: 3
Rejestracja: 06 lipca 2010, 13:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z Płynnością.

Post autor: Navi_PL »

Normalnie, kumpel ma oryginał, ale teraz pocina w OA, więc pożyczyłem od niego wraz z jego kluczem CD. Proste:)
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Problem z Płynnością.

Post autor: DRIVER »

Co rozumiesz przez pojecie "update laptopa by mi sie nie zjaral"? I jakiego rodzaju update?

Przeinstaluj gre i zobacz jak chodzi na patchu 1.05. Chodz wydaje mi sie ze to nie bedzie mialo zwiazku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Navi_PL
Posty: 3
Rejestracja: 06 lipca 2010, 13:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z Płynnością.

Post autor: Navi_PL »

Pewna seria Sony Vaio grzeje się niemiłosiernie, było kilka przypadków poparzeń. Przeinstalowanie nic nie daje. Miałem nadzieje że ma ktoś na forum ten model, albo i5 i zna rozwiązanie problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”