Xfire in game

Pytania i porady na tematy techniczne związane z Arma2 oraz Arma2OA.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc"
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Komaro
Posty: 16
Rejestracja: 18 sierpnia 2009, 07:42
ID Steam:
Numer GG: 5233240
ID gracza: 0

Xfire in game

Post autor: Komaro »

Zna ktoś jakiś sposób aby tą opcję uruchomić w Arma II. Szukałem na google są tam jakieś rady z edycją plików xfire ale niestety nie działają u mnie. Xfire nie wykrywa Army trzeba ręcznie dodać i pokazuje tylko tyle ze gram w Armę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: Xfire in game

Post autor: Tajgeer »

Xfire jeszcze nie wspiera ArmA II in-game.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Xfire in game

Post autor: kondor »

A czy już wspiera? Niby widziałem filmiki o armie2 na stronie xfire i xfire wykrywa mi armę2, ale skrót od robienia filmików i w ogóle jakakolwiek integracja z grą wydaje się u mnie nie działać.
Awatar użytkownika
Pokrakk
Posty: 13
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 12:51
ID Steam:
ID gracza: 4883

Re: Xfire in game

Post autor: Pokrakk »

Mam to samo.

Filmiki jednak zawsze możesz zrobić Frapsem czy innym PlayClawem a potem wrzucić przez Xfire na profil, jak i ja to czynię choćby tutaj (zwróć uwagę na napis "www.fraps.com" u góry ekranu): http://www.xfire.com/video/2e1eb5/
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Xfire in game

Post autor: kondor »

Poradziłem sobie już z tym. Jakiś plik konfiguracyjny xfire jest niepoprawny dla army2. Na BIF jest temat jak należy go zmienić. Niestety po update xfire, nadpisuje ten (poprawiony ręcznie) plik i znów jest popsuty, więc trzeba sobie zrobić jego kopię zapasową
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna oraz FAQ”