problem z celnością 2

Pytania i porady na tematy techniczne związane z Arma2 oraz Arma2OA.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc"
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: problem z celnością 2

Post autor: PROCIK »

Paweł staraj się nie mnożyć postów.
Jeżeli masz już grę zainstalowana to nie odpalasz płyty, jeżeli tak jak zauważyłeś jest wersja gry mniejsza niż 1.05 to wystarczy ze będzie ona w napędzie.
Z wszelkimi spolszczeniami ostrożnie, były tematy na forum poruszane. Spróbuj najpierw bez spolszczeń. Graj raczej przez internet niż przez LAN. Powodzenia.
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: problem z celnością 2

Post autor: osa1942 »

PawelKPL pisze:
osa1942 pisze:A mi tu coś śmierdzi cd-keyem z google. Po co ci hamiachi ? I po co 2 gry kupować? Jak chciałeś grać z tatą przez LAN to wystarczyło 1. No chyba że Ty i twój tata chcecie grać na internecie.
A props celności to może ci się tylko zdaję xD To jest symulator a nie Cod. Tak może też być gdy do oryginalnej gry zainstalowałeś cracka albo jakiś lewy path.
szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej, natomiast wydaje mi się że i po lanie trzeba mieć dwa oryginały bo gra jakoś sprawdzi czy nie są to te samie kopie. ma ktoś pomysła ?, bo chce brata wciągnąć do gry i nie wiem czy mu kupić czy nie ?

ufoman: Nie pisz postow jeden po drugim. Od tego jest przycisk edycji.
Tresc usunieta

ufoman: Gratuluje pierwszego ostrzezenia.
PawelKPL
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 12:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: problem z celnością 2

Post autor: PawelKPL »

SaS TrooP pisze:To może być problem. Nie próbowałem, ale spolszczenia do tej gry bardzo często są traktowane jako piraty przez oprogramowanie. Musisz przeinstalować grę i nie nakładać spolszczenia, innego wyjścia chyba nie ma.
tak i to jest problem , mając orginalną grę angielską i spatchowaną do 1.05 wszystko ok. jak tylko wgrałem polski plik language to gra wariuje - brak celności a teraz stałem się ptakiem, powiem tacie żeby on kreował, wtedy będę miał po polsku. temat chyba do zamknięcia.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: problem z celnością 2

Post autor: PROCIK »

Osa1942 o czym ty gadasz?
Namawiasz do grania dwoma grami na jednym kluczu?
A do tego chwalisz się ze przywłaszczyłeś klucz do gry swojego kolegi, kiedy on obdarzył ciebie zaufaniem porzyczajając Tobie?

Czy na LAN-ie czy w internecie trzeba mieć oryginały!
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 22:43 przez PROCIK, łącznie zmieniany 1 raz.
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: problem z celnością 2

Post autor: osa1942 »

ups przepraszam :oops:
Ale z drugiej strony nie wszystkich stać na kupienie 2 gier tylko po to by pograć sobie z kolegą/tatą/babcią/dziadkiem/homikiem ....
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: problem z celnością 2

Post autor: SaS TrooP »

Jeśli jest źle, idziesz tutaj:

Obrazek

I pieniądze się znajdą.
Skoro ja bez tego nazbierałem pracą na cały komputer, to ty na pewno zarobisz 70zł na grę - i nie będziesz łamał prawa.
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: problem z celnością 2

Post autor: osa1942 »

dorabiam sobie tu i ówdzie, mam też motor do którego muszę kupować paliwo i płacić ubezpieczenie. Dobra źle postąpiłem przepraszam, ale skończmy już ten offtop i zajmijmy się tematem nie ma sensu już tego dłużej ciągnąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna oraz FAQ”