ArmA 2: Operation Arrowhead

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: eJay »

Forrestal pisze:A ja tak powiem - biednie to wyglada...

Ja rozumiem, że do filmiku nie dodali darmowego kuponu na milion dolarów, ale na Boga... ten FLIR jest najlepszym FLIREM w grach komputerowych, znacznie lepszym niż ten pseudoflir w MW2 i Dragon Rising. Jedyna jego wada to wybuchy zaznaczonych celów - obraz się lekko zamazuje przez HDR. Ale w kwestii realizmu to absolutny top.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

Ludzie! Wbijcie sobie w te puste łebki że nikt wam nie zrobi 100% realnego symulatora ani nawet nie da wam w łapki tego na czym szkoli się wojsko.
Ni chuja... nie ma takiej opcji, chyba nie trzeba Wam tego tłumaczyć czemu tak się nie stanie, co nie?

Progres jest, flir jest, radar zmienili, gietki będą wam się zacinać, plecaczek będzie, poprawa wydajności od 1 do 10% ma być, nowy system audio, słychać lepszy voice acting, optyka z termowizjerem, ma też być możliwość zmodyfikowania gietki... ech, biednie?


SaST twój staż w arma/ofp to o kant dupy jak ty radaru w czołgu nie widziałeś :D normalnie żal.ru


EDIT!
Proszę! Macie tu swoją biede
http://www.vokr.com/dojmy/arma2-oa/
10/10 100% Taka jest pierwsza ocena!
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

Zrób mi skrina i pokaż ten radar.

Jeśli nazywasz nim ikonkę czołgu pokazującą ustawienie lufy etc. w lewym górnym rogu, to twoja wiedza dot. militariów jest porównywalna z moim rzekomym brakiem stażu :mrgreen:
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: kondor »

Tak wielki fan army, a radaru nie znalazł?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

Owszem.
Od 8 lat nie przypominam sobie o czymś takim.


STOP STOP STOP, chodzi o takie coś, co na stanowisku dowódcy było w helkach i tankach w środkowej części ekranu i pokazywało czerwone, szare, lub żółte kwadraciki?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Maćko »

SaS TrooP pisze:STOP STOP STOP, chodzi o takie coś, co na stanowisku dowódcy było w helkach i tankach w środkowej części ekranu i pokazywało czerwone, szare, lub żółte kwadraciki?
No a co to niby było/jest? Zabawa w kółko i krzyżyk? :lol:
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

Fakt, nie jeżdżę zbytnio tankami i helkami i dawno nie używałem.
Skleroza :lol:

Więc muszę przyznać, że istnienie radaru już mnie tak nie bulwersuje :P
Tyskie
Posty: 100
Rejestracja: 28 marca 2007, 14:19
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Tyskie »

1) Forrestal nie wybrzydzaj, mogło być gorzej (znając BIS)
2) KIEDY? Bo widze że u czechów już preorder http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2600&a_aid=vokr
3) Nie rozumiem. Ten OA to będzie bardziej jak Resistance do OFP czy Gambit do Arma1 ? Mam na myśli bycie obowiązkowym uaktualnieniem żeby pograć czy ekstra content rzadko spotykany w necie
Obrazek

AKA Turek ;)
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Forrestal »

Nie mowie o FLIR, ale ogolnym wrazeniu grafy, jest ladnie ale inni pokazali lepsze lokacje w swoich grach. Czekam na pelna wersje to sie wypowiem szerzej. Oby tylko byl czas na pogranie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

Nie no ładniej to nie będzie, na pewno dorzucą troszkę detali ale już widać, że bez szału... a może i dobrze i tak większości sprzęt puchnie na mediumie :P

Umie ktoś niemiecki?
http://www.gamestar.de/preview/action/t ... whead.html
Przez GoogleT to tak trochę ni w pi*** ni w oko.

BTW SAS T chyba trafi na moją czerwoną listę, dlaczego skłamałeś i podałeś w profilu, że masz 16 lat? To jest niemożliwe, że masz AŻ tyle.
Mów mi milordzie łapserdaku!
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: eJay »

Forrestal pisze:Nie mowie o FLIR, ale ogolnym wrazeniu grafy, jest ladnie ale inni pokazali lepsze lokacje w swoich grach. Czekam na pelna wersje to sie wypowiem szerzej. Oby tylko byl czas na pogranie.
Z twoich słów można wywnioskować, że liczyłeś na grę na zupełnie innym silniku. Grafffa, graffa, graffaaa...idź pograć w BC2, tam na snajperkę można założyć kolimatora bez kropki (wersja hardcore) i robić heady z 5 metrów jak z shotguna :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”