Hall of shame...

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Hall of shame...

Post autor: PROCIK »

Niestety w pracy nie mam polskich znakow. W domu tak. Jak mam polskie znaki to ich uzywam.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Hall of shame...

Post autor: SaS TrooP »

A miałem dopisać najmniejszą czcionką: teraz okażę się że pół forum ma klawiatury z Niemiec. ;D
Jest przeca autokorekta. Można zawsze jechać wyraz po wyrazie.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Hall of shame...

Post autor: PROCIK »

Sas Troop daj juz sobie siana , ja nie mam w komputerze czcionek a nie na klawiaturze.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Hall of shame...

Post autor: SaS TrooP »

No to to już jest fail na całego, tyle z mojej strony :D
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Hall of shame...

Post autor: Dawidson »

@ufoman zamiast w ilość trzepanych słów na minute zainwestuj w jakość i pisz z ogonkami.
Wtedy sam Ci przyklasnę w walce z całej maści „babolami”.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Piromaniack
Posty: 42
Rejestracja: 04 października 2007, 19:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Hall of shame...

Post autor: Piromaniack »

Niektórzy może nie znają w ogóle lub nie pamiętają czasów nie tak wcale odległych kiedy polskie znaki diaktryczne wyświetlane były przez mało co czego efektem było że u innych pojawiały się charakterystyczne krzaczki chociażby na ircu gdzie stosowanie polfontów postrzegano jako faux pas. Zresztą do dzisiaj masa rzeczy ich nie obsługuje jak np część gier mmo czy niektóre fora na hamerykańskich skryptach więc niestosowanie ich wydaje mi się całkowicie zrozumiałe w pewnych przypadkach. Na tym forum regulamin akurat nie precyzuje tej kwestii zatem uważam że decyzja leży w gestii użytkownika faktycznie taki zapis zazwyczaj jakoś szczególnie nie wpływa na odbiór czytanego tekstu przynajmniej przez niżej podpisanego. O wiele bardziej rarzom mnię błenty ortograficzne nieznajomość odmianów w języka polski niestosowanie znaków interpunkcyjnych takich jak przecinek myślnik oraz nawias a także także powtarzające się parokrotnie wyrazy wyrazy. Każdemu może się zdarzyć popełnić lapsus ufoman wskazuje jednak słusznie na że to tak określę recydywistów. Fakt popełnienia przez niego błędu przy tej okazji jest dość komiczny jednak z pewnością nie dyskwalifikujący w dyskusji...

----
Proszę bardzo - "wall of text" z wtrąceniami, usunąłem wszystkie znaki interpunkcyjne, prócz kropek. "Popoprawiałem" skróty i skrótowce, chciałem też całą wiadomość poprzeplatać błędami ortograficznymi, ograniczyłem się jednak. Jako rekompensatę dodałem kilka powtórzeń oraz źle odmienionych wyrazów. Jak ktoś stwierdzi, że dobrze się to czyta i napiętnować takiej pisaniny nie ma potrzeby, zobowiązuję się wymierzyć sobie publicznie karę na rynku Miasta Stołecznego, okładając się po łbie jedną ręką słownikiem poprawnej polszczyzny, drugą zaś bić się w pierś, powtarzając "Mea culpa!" ;).

Inspirowałem się radosną twórczością Tyrana, którą już kiedyś przytaczałem - niestosowanie przecinków w każdym napisanym poście jest ewenementem godnym odnotowania... I bana. Jeśli zaś coraz poważniej traktuje się przepisy, które pozwalałyby na rekwirowanie aut pijanym kierowcom, to jego postępowanie jest godnym zarekwirowania klawiatury :P.

Temat ufomana przypomina mi "Ścianę płaczu" z forum Polish VatSim - trafiały tam posty lamerów/newbies, którzy wykazywali się rażącą nieznajomością zasad VFR, funkcjonowania opcji "szukaj" lub innymi "wybitnymi" cechami, dostarczając wiele rozrywki komentującym i czytającym to wszystko, więc serdecznie jego pomysł popieram :D.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Hall of shame...

Post autor: kondor »

Argorden pisze:Ja też jestem na tym samy etapie prac ale nic więcej nie zrobię dlatego założyłem ten temat żeby pomogła mi jakaś doświadczona w edytingu osoba...
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Hall of shame...

Post autor: SiD »

Piromaniack, na ircu stosowało się polskie czcionki, ale nie na kanałach dla lamerów-lemingów. Oczywiście, jak ktoś nie umiał sobie klienta skonfigurować, to traktował to jako faux pas, a było niczym innym jak niewiedzą użytkownika czytającego te krzaczki. Fora, które nie są kodowane w UTF-8 to amatorszczyzna administratora. Jak chcę, to mam prawo pisać cyrylicą i nic innym do tego.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hall of shame...

Post autor: ufoman »

Miki009 pisze:co to pbo?
zainstalowałem ale nie wiem co robić i ma ten plik i to wyglonda jak biała kartka no taki biały plik
napisześ instrukcie morze filmy
Inne posty sa podobne... zbiera sobie na warna.
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Hall of shame...

Post autor: ProteziakSaSPL »

Z całym szacunkiem, ale liczby w nicku Miki009 to data urodzenia (2)009, lub iloraz inteligencji. Choć trzeba na to patrzeć z innej strony: mamy przynajmniej jednego trolla na forum. Może kiedyś dogonimy onet :D
Awatar użytkownika
Argorden
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2009, 21:35
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Hall of shame...

Post autor: Argorden »

ufoman pisze:
Miki009 pisze:co to pbo?
zainstalowałem ale nie wiem co robić i ma ten plik i to wyglonda jak biała kartka no taki biały plik
napisześ instrukcie morze filmy
Inne posty sa podobne... zbiera sobie na warna.
Koleś może się przedstawiać-JESTEM HARDCOREM
Zresztą na tym forum i chyba na prawie każdym tekst podświetla się na czerwono gdy coś pomylimy? :D
A jak ktoś ma problem poprawić nawet jak go poinformuje czerwona linia to wystarczy RightClick i wybieramy :1th
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”