Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

kyp89
Posty: 5
Rejestracja: 06 grudnia 2009, 16:21
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: kyp89 »

Przeszedłem tą misję i też zauważyłem masę bugów.
Nie trzeba podbijać całej wyspy, ale daje to większe szanse na rozbudowę i kasę. Baza czedaków znajduje się na wschodzie.
Co do Łaptopewa (czy jak mu tam leciało). Popłynąłem tam łodzią, potem go zraniłem, i wykończyłem resztę strażników, ale trzeba to zrobic szybko by nam nasz przyjaciel się nie wykrwawił. Potem przylatuje Helikopter i zabiera na do bazy. Z bazy zaś jedziemy oddać jeńca Rosjanom. Też miałem tu błąd że wszystkie postacie zastygały, wystarczyło nacisnąć esc i wybrać "pomiń", wtedy wszystko wracało do normy, no może poza kompanami którzy nagle zrobili się ranni i każdemu trzeba było udzielić pierwszej pomocy i odrazu kazałem wsiadać im do ciężarówki. Noktowizor zdobyłem od oficera pilnującego Łpatopewa, a dla reszty drużyny zdobyłem na zabitym specnazie, zaraz po cut scence. Tak tylko pisze dla tych co mają problem z ta misją. I tak tu już była masa spoilerów:) Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

problem z misją "Dogs of War"

Post autor: thisrox »

A mianowicie nie mogę budować nowych budynków czy szkolić nowych wojsk w nowo zdobywanych miastach mam taka możliwość jedynie w tym co zaczynam misje! wiec jak mam niby bronić te miasta przed atakiem wroga??? skoro jak tylko zdobędę miasto i wyruszę na podbój następnego to poprzednie natychmiastowe jest atakowane przez wroga :rant :rant ,a wracać się kilkadziesiąt Km do początkowej lokacji tylko po to żeby skołować ze 2 czołgi wcale mi się nie widzi wiec nie wiem czy to jest kolejny Bug w grze czy rzeczywiście tak ma być? ma ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu???
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: problem z misją "Dogs of War"

Post autor: polo »

thisrox pisze:A mianowicie nie mogę budować nowych budynków czy szkolić nowych wojsk w nowo zdobywanych miastach mam taka możliwość jedynie w tym co zaczynam misje! wiec jak mam niby bronić te miasta przed atakiem wroga??? skoro jak tylko zdobędę miasto i wyruszę na podbój następnego to poprzednie natychmiastowe jest atakowane przez wroga :rant :rant ,a wracać się kilkadziesiąt Km do początkowej lokacji tylko po to żeby skołować ze 2 czołgi wcale mi się nie widzi wiec nie wiem czy to jest kolejny Bug w grze czy rzeczywiście tak ma być? ma ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu???

Zostaw dowodzenie komputerowi(poprostu jak się ciebie zapytają czy chcesz dowództwo, to się nie zgadzaj).Komputer tym lepiej się zajmie, i czy zainstalowałeś patcha 1.04 ?

Taki temat już był !
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: thisrox »

nie instalowalem jade na patchu 1.03 ale w sumie pomoglo to zostawienie dowodzenia AL z tym że zdecydowanie za szybko padają już jak dostaje rozkaz zdobycia nowego soboru to praktycznie nie ma zadnego sojusznika :/ ,a sam nie wytwarza nowych wojsk
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

thisrox pisze:nie instalowalem jade na patchu 1.03 ale w sumie pomoglo to zostawienie dowodzenia AL z tym że zdecydowanie za szybko padają już jak dostaje rozkaz zdobycia nowego soboru to praktycznie nie ma zadnego sojusznika :/ ,a sam nie wytwarza nowych wojsk

To w graj 1.04 może on troche pomoże :)
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: thisrox »

Ta po wgraniu 1.04 kolejny bug moi żołnierze wcale się nie kwapią to zabicia jakiegokolwiek wroga :rant tzn czasem może zabiją z jednego ale tak to stoją jak słup soli a wrogowie walą do nich jak do kaczek,a potem jeszcze bezczelnie proszą żeby ich uleczyć to samo jest jak czołgiem kieruje nieważne czy stoi mi przed czołgiem kilku wrogów czy są oddaleni ale i tak są w zasięgu ataku żaden z obsługi działka nawet nie pomyśli żeby ich rozstrzelać eh te bugi :rant
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

thisrox pisze:Ta po wgraniu 1.04 kolejny bug moi żołnierze wcale się nie kwapią to zabicia jakiegokolwiek wroga :rant tzn czasem może zabiją z jednego ale tak to stoją jak słup soli a wrogowie walą do nich jak do kaczek,a potem jeszcze bezczelnie proszą żeby ich uleczyć to samo jest jak czołgiem kieruje nieważne czy stoi mi przed czołgiem kilku wrogów czy są oddaleni ale i tak są w zasięgu ataku żaden z obsługi działka nawet nie pomyśli żeby ich rozstrzelać eh te bugi :rant

Zaniedługo patch 1.05 może on ci pomoże !
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

kyp89 pisze:Przeszedłem tą misję i też zauważyłem masę bugów.
Nie trzeba podbijać całej wyspy, ale daje to większe szanse na rozbudowę i kasę. Baza czedaków znajduje się na wschodzie.
Co do Łaptopewa (czy jak mu tam leciało). Popłynąłem tam łodzią, potem go zraniłem, i wykończyłem resztę strażników, ale trzeba to zrobic szybko by nam nasz przyjaciel się nie wykrwawił. Potem przylatuje Helikopter i zabiera na do bazy. Z bazy zaś jedziemy oddać jeńca Rosjanom. Też miałem tu błąd że wszystkie postacie zastygały, wystarczyło nacisnąć esc i wybrać "pomiń", wtedy wszystko wracało do normy, no może poza kompanami którzy nagle zrobili się ranni i każdemu trzeba było udzielić pierwszej pomocy i odrazu kazałem wsiadać im do ciężarówki. Noktowizor zdobyłem od oficera pilnującego Łpatopewa, a dla reszty drużyny zdobyłem na zabitym specnazie, zaraz po cut scence. Tak tylko pisze dla tych co mają problem z ta misją. I tak tu już była masa spoilerów:) Pozdrawiam:)

U ciebie też Myste było główną bazą Czedaków ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

thisrox pisze:Ta po wgraniu 1.04 kolejny bug moi żołnierze wcale się nie kwapią to zabicia jakiegokolwiek wroga :rant tzn czasem może zabiją z jednego ale tak to stoją jak słup soli a wrogowie walą do nich jak do kaczek,a potem jeszcze bezczelnie proszą żeby ich uleczyć to samo jest jak czołgiem kieruje nieważne czy stoi mi przed czołgiem kilku wrogów czy są oddaleni ale i tak są w zasięgu ataku żaden z obsługi działka nawet nie pomyśli żeby ich rozstrzelać eh te bugi :rant

A wydałeś im rozkaz "fire at wild"? ;)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: SaS TrooP »

To się chyba nazywa profesjonalnie Mad Minute :mrgreen:
Albo kłusownictwo? :D
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: thisrox »

Proponuje żeby twórcy AA2 przy następnym Patchu zajeli sie tą misją chce ją w końcu skończyć ,a wraz z wydaniem patcha 1.05 przeszli samych siebie! wogóle nie można budować nowych oddziałów! klikam kup nowe jednostki wyświetla mi sie okno ,a listy..... puste! mimo że odpowiednie fabryki mam wybudowane! to samo dotyczy poprzedniej misji zle ziemie czy jakos tak fabryki mam ,a jadnostek do kupienia nie! jedynie mozna bron kupic ale to nie ratuje sytuacji :rant
ktoś ma jeszcze taki sam problem czy tylko ja kupiłem trefną wersje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”