Big Battle

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: DRIVER »

Ostatnio gralem na BB... i nie wiem co tam Equi masz a problem... bez problemu mozna dojsc do poszczegolnych OBJ bez koniecznosci kozystania z pojazdow(no ja ani razu nie wsiadlem w zaden pojazd) baaa nawet flankowanie nie zajmuje jakos duzo czasu :)

Co do mapy "front" Pomysl calkiem w pupe(dobry :) ) tylko tu juz chyba naprawde bedzie trzeba miec spora ilosc graczy... i server na taka ilosc osob :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: VoY »

Pomysł FRONT to nie walka na wyspie. To cykl map takich jak Piggery czy Airport ustawionych w lini tworzącej linię frontu. Rozgrywka raz na tydzień ( 12v12 ) i odpowiednio do wyniku albo niebiescy albo czerwoni przesywaja się po wyspie. Potem grana jest kolejna mapa aż do wyparcia przeciwnika z wyspy.
Nie będzie to granie klanowe ... mix. Każdy zgłosi się do wybranej przez siebie armii.

[US.F]
[R.A]
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: DRIVER »

Aha kumam... taka kampania przez neta... hmmm ciekawe :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: mant3z »

Całkiem całkiem to Big Battle :) do następnego!
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: VoY »

Przygotowałem ( testowaliśmy wczoraj ) dwie nowe mapki z pakietu Big Battle. Już dzisiaj wieczorem obie powinny być dostępne na serwerze 8BZ.

BigBattle Sobor
BigBattle Vybor

Zainteresowanym proponuję spotkać sie w niedzielę. Zapraszam.
Obrazek

Obrazek
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: 2M1R »

Chętnie wpadne w niedziele bo jakiś czas na forum nie wpadałem i dzisiaj był wielki fail jak wbiłem na TS'a a tam jakaś impreza zamknięta (chyba) była. Pisze chyba bo nie miałem odwagi zapytać ;) Ogólnie to poznacie mnie odrazu bo mam wadę wymowy :)

p.s. Sorry VoY ze wam nerwów lekko napsułem
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: VoY »

Witam.
Tak pamiętam Twoją osobę. Zostałeś usunięty z TS bo coś tam się działo. Chyba zagłuszałeś nas a bardziej chyba Twoja mama.
Musisz wyregulować czułość mikrofonu.
Wada wymowy nie powinna być problemem. Ważne abyć słuchał na TS i wiedział jak organizowana jest gra.

Kanał "wieczorki bitewne" przemianowany został na "BigBattle Night". Nie zmieniają się jednak zasady wchodzenia na ten kanał. Ma do tego prawo każdy chcący zagrać w gronie polaków na naszych serwerach.
Grywamy obecnie na 8BZ War server i 1st CAV server - public.
Obrazek

Obrazek
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: 2M1R »

Tak to jest jak się samemu nie mieszka... A po 2 to moja wina bo zle TS'a skonfigurowałem dopiero później się kapnąłem że mogłem aktywacje na przycisk dać. Ogólnie to wyszłem na niepoważnego gówniarza a nie na 21 letniego dojrzałego faceta :oops: 2 raz już się to nie powtórzy...
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: mant3z »

VoY sprawdź ammo do G36c SD, chyba jest złe bo pociski trafiały dużo powyżej tego co wskazywał celownik. Z tego co pamiętam na jednej z pierwszych map było OK.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: VoY »

Faktycznie sprawdziłem i strzały trafiają lekko nad celownik. Sprawa o tyle dziwna żę sprawdziłem klase broni i jej magazynki i jest ok.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nexus
Posty: 87
Rejestracja: 12 sierpnia 2009, 07:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: BIG BATTLE - virtual battles

Post autor: Nexus »

mant3z pisze:VoY sprawdź ammo do G36c SD, chyba jest złe bo pociski trafiały dużo powyżej tego co wskazywał celownik. Z tego co pamiętam na jednej z pierwszych map było OK.
Problem ten jest dosyć popularny i wada ta dała się zauważyć na innych rodzajach i typach map, najprawdopodobniej jest to jakiś błąd Army bo to przewyższenie widoczne jest również podczas strzelania na spore dystanse więc pokusił bym się o stwierdzenie, że to błąd w jakimś skrypcie broni.
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Multiplayer”