ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Jajcor »

Nie wiem czy to już było ale jak nie to zapraszam do lektury :D (szkoda, że na X-boxa)
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,7 ... ising.html
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
Ikeos
Posty: 40
Rejestracja: 31 marca 2008, 21:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Ikeos »

Cyt."Twórcy postawili sobie bardzo ambitne zadanie – ukazać jak najwierniej współczesne pole walki. Symulacyjny charakter został jednak należycie zbalansowany, aby zagwarantować widowiskowość i dynamikę."
Albo jedno albo drugie , podejrzewam że gra bedzie po "środku"miedzy widowiskowoscią a realizmem.Mnie to nie cieszy.
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Jajcor »

No to jak ktoś nie ma dość czytania to jeszcze 1 recenzja z wczoraj :)
http://www.gry.gildia.pl/gry/operation_ ... g/recenzja

Gra jaka będzie to zobaczymy pewnie jutro lub pojutrze ale jeśli mutlti tylko na 32 osoby to i tak będzie porażką dla fanów grania w duże bitwy i oni pozostaną napewno przy Armie bo OFP:Dragon będzie w tym wypadku tylko przerywnikiem dla prawdziwej wojny...... :violent
Ostatnio zmieniony 07 października 2009, 12:21 przez Jajcor, łącznie zmieniany 1 raz.
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Tyran »

Ja już zacząłem grać na 0FP2. :hapy
Po testuje jeszcze jak wrócę z zakupów i dam znać. :coffee
Awatar użytkownika
bobi
Posty: 19
Rejestracja: 02 marca 2007, 12:44
ID Steam:
Lokalizacja: Lokalizacja

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: bobi »

Moim skromnym zdaniem Operation Flashpoint Dragon Rising może konkurować tylko i wyłącznie z Ghost Recon Adwanced Warfighter 2. Liczyłem na walkę ArmA 2 vs OFP 2, ale ArmA 2 pożera nowego Flashpointa. Gra ta może chodzi dużo lepiej od Army, ale też wygląda gorzej i nie ma w ogóle klimatu OP. Myślałem że jutro pobiegnę z bananem na ustach do Empiku ale po sprawdzeniu gry w praniu, kupię ją na pewno ale kiedyś, przy okazji i jak cena spanie. Taka jak czuć, że przy Armie pracował zespół pasjonatów, tak OFP 2 to dla mistrzów kodu jeden z wielu projektów. Innymi słowy - nie ma się czym podniecać.

Recka:
http://www.gry.gildia.pl/gry/operation_ ... g/recenzja
Chcę być uczciwy, ale poszukuję wspólnika. Sam nie będę się wygłupiał.
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Tyran »

No dobra silnik graficzny jest ok nawet jak na moją kartę GF9600 GT.FPS nie schodzi po niżej 40 a wszystko ustawione jest prawie na full oprócz rozdzielczości i AA.Muszę jeszcze dojść jak się daje widok z 3 osoby :o i przyzwyczaić się do trochę dziwnego sterowania.Edytor jest skopany ale za to jak rozbudowany. :o
Czyli jak na tom chwile widzę 40%Far cry 2,30%Battlefield 2,30%OFP jak nie mniej. :D
Ostatnio zmieniony 07 października 2009, 20:51 przez Tyran, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Maćko »

Tyran pisze:No bobra silnik graficzny jest ok nawet jak na moją kartę GF9600 GT.FPS nie schodzi po niżej 40 a wszystko ustawione jest prawie na full oprócz rozdzielczości i AA.Muszę jeszcze dojść jak się daje widok z 3 osoby :o i przyzwyczaić się do trochę dziwnego sterowania.Edytor jest skopany ale za to jak rozbudowany. :o
Czyli jak na tom chwile widzę 40%Far cry 2,30%Battlefield 2,30%OFP jak nie mniej. :D
chyba nie ma widoku z 3 osoby. Przynajmniej jak grasz piechotą.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Tyran »

Widok z 3 osoby jest tylko w pojazdach :rant sprawdzałem.
Mi się wydaje że tom OFP2 czeka więcej pachy nisz ARME jak damnie szkoda.
np.jak wchodzę na jakiś karabin lub granatnik ruchomy to przez chwile jest czarne tło.
np.lecąc cobrom lecisz 200 a prawie jak byś stał w miejscu.A o rozpędzaniu już nie wspomnę do tych 200. :rant :lol:
Plusem jest ta śmieszna trawa jest jej mnóstwo a da się grać na słabszych sprzętach takich jak mój.
Jeszcze po testuje.........
Aha najważniejsze w chodząc do helikopterów za pilota same się odpalają.Ja pier...e to gra dla dzieci. :o
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Tajgeer »

Wg. Ciebie gra dla dzieci, a może okazać się bardzo popularna, szczególnie pod względem esportowym...

http://www.espmania.pl/premiera-operati ... on-rising/
Awatar użytkownika
cuc
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 00:56
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: cuc »

W Bydgoszczy w Media Markt gra już jest. Za 5 minut jadę kupić. :)
aaa
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Trance »

Dajcie znać, jak będzie w Waszawie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”