ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Dawidson »

potwierdza się jak będę chciał polatać i postrzelać bezmyślnie to OFP2 jest dobrym wyborem, znaczy się tak sobie odprężająco pofragować.

No i strasznie mi Ghost Recon-a to przypomina, trochę dodali smaczków jak to w next genach ale GR jak malowany bo OFP mi to nie przypomina.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Artek3333 »

Dokładnie jak mówisz! Wykapany GRAW :D A teren... te drzewa i oświetlenie to mi przypomina z FAR CRY2
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: JonPL »

Prawdziwy:
"I've taken hit to my head. It's nothing serious, I'm just bleeding a bit". To powiedział dev z Codies na prezentacji E3 podczas gry na której to widać. Potem koleś wyjął jakiś tam "syringe" i momentalnie skończył się ból głowy. Więc zbastuj trochę (...dzieciak), bo Maćko wie na ten temat 3x więcej niż Ty, rozumiesz?
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

To była zwykła apteczka. I on się do niej modlił, cały proces trwał parę sekund.
prawdziwego naucz się Jon ingorować - on nie zbastuje.
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Havker »

Tak więc przeczytałem zapowiedz w cda. Ogólnie jest wielki napis na pierwszej stronie "taktyczny FPS bez udziwnień". Liniowa kampania w której nie pogramy pojazdami tylko piechotą. Jakieś śmieszne tryby multi. Autor ten sam co recenzował ostatnio arme2. Napisał że tekstury bliskie są o wiele słabsze niż w armie2 natomiast dalsze o wiele lepsze. Tryb hardcore to zwykły tryb tylko bez podświetlonych celów/wrogów na ekranie(sic). Żeby doświadczyć kierowania pojazdami trzeba użyć edytora. Edytor o wiele prostrzy niż w armie2 - ja to rozumiem tak że bardziej ograniczony i przez to prostrzy. Ogólnie się rozczarowałem. Czyli tak jak to ktoś juz napisał taki Ghost recon z bajerami :( Aha w multi mają być jakieś achiewmenty czy cuś takiego.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: hryst »

"Operation Flashpoint: Dragon Rising Special Edition będzie dostępny także w Polsce"

Tymczasem dziś firma Codemasters poinformowała, że to właśnie wydanie kolekcjonerskie gry pojawi się również w naszym kraju w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 199,90 zł. Zestaw ten, oprócz gry (w polskiej wersji językowej) i instrukcji, zawierać będzie hełm wojskowy z logo OFDR oraz bon na nieśmiertelnik.

więcej na http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Ope ... 22643.html
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Maćko »

Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

Dobrze to wygląda! Czyszczenie budynków, latarka, FLIR, grafika całkiem ładna. Ciekawe jak to będzie działać u mnie. Czekam na demo. Być może ArmA 2 do patcha 1.96 pójdzie w odstawkę.
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: JonPL »

Jon w komciach pisze:Makes me have hope for the OFP:DR

although still, the stance of the (static) MG gunner is lousy
and kicking doors isn't that tactical either (especially when You kick doors You let Your teammates get in first)

and enemy accuracy still worries me
"It's the small things (nie wliczam celności wroga) that can ruin the feeling"
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Rainbow »

Bardzo ładna grafika, i widać, że będzie klimat :D
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: mant3z »

Coś jest nie tak z tym bieganiem... z pierwszej osoby wygląda to dziwnie i nienaturalnie.
Mów mi milordzie łapserdaku!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”