Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Informacje o imprezach, spotkaniach.
Dział ogólnodostępny.

Moderatorzy: Romanov, Inkwizytor

Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: Romanov »

bedzie pełnometrazowy film z imprezy
ale na to troszke czasu potrzebuje
mam 2 wesela do ogarniecia
jak skoncze to zrobimy
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Max 76
Posty: 2
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 08:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: Max 76 »

Super impreza, to był mój pierwszy raz :lol: , jak bozia da zdrowie i czas to widzimy się za rok.
Max76=MAX
gremdek
Posty: 261
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 16:53
ID Steam:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: gremdek »

dziękuję za miłą imprezę.
samochód się zakopał i dzięki temu dostał gruntowne mycie.

co do asg to ja myślę, że najlepsza formuła to była rok temu, gdzie ci co nie chcą się strzelać/nie mają sprzętu sobie mogli popatrzeć. np. już dnia drugiego tego roku sobie odpuściłem asg bo pogadania z ludźmi by było dużo mniej.

w konkursie mimo moich starań nie zająłem ostatniego miejsca, nawet jak mi rzucaliście kłody pod nogi(erto zepsuł mi karabin,a potem rozstroili przyrządy celownicze ;) )

coś bym jeszcze napisał ale byłoby bez sensu.
cfog skończył się na kill'em all
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: Uncle Blues »

Pomimo tego, że nic nie widziałem, bardzo podobał mi się pierwszy scenariusz z blokadą drogi. Miałem niedosyt kiedy punkt 12 padło hasło "koniec". Z drugiej jednak strony miałem cały czas świadomośc, że tego wieczora występił konflikt interesów. Trzy grupy - obrona, atak i "cywile" - wszyscy oczekiwali po ASGowie zupełnie czego innego. Nie sposób było to wszystko pogodzić. Wniosek: warto się zastanowić czy piątkowe i sobotnie strzelanie nie "skróciło" za bardzo Romanova.

Mając tego wszystkiego świadomość odpuściłem sobie strzelankę drugiego dnia. Myślę, że integracja na ławeczkach :coffee była równie, jak nie bardziej, wartościowa niż strzelanie :violent na cegielni.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: shelton »

Romanov pisze:bedzie pełnometrazowy film z imprezy
ale na to troszke czasu potrzebuje
mam 2 wesela do ogarniecia
jak skoncze to zrobimy
Czekamy z niecierpliwością ;)
Awatar użytkownika
Donio
Posty: 69
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 22:27
ID Steam:
Numer GG: 5163334
ID gracza: 796676
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: Donio »

Zdecydowanie :)
Awatar użytkownika
ErTo
Posty: 19
Rejestracja: 18 lutego 2008, 13:01
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: ErTo »

gremdek: Ty sie lepiej ciesz, że Ci zwróciłem uwagę na ten przetarty kabel bo by Ci sie bateria ugotowała jakbyś miał zwarcie
gremdek
Posty: 261
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 16:53
ID Steam:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: gremdek »

ErTo: to był żart tam w nawiasie. a i tak mam tam taki układzik, że zwarcia by nie było. a i nie kabel przetarty tylko robota moja spartaczona :oops:
cfog skończył się na kill'em all
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: chewie »

tylko wszystkich kalamburów do filmiku nie wrzucaj bo będzie sie dłuzyło, ale jakoś je wrzuć na serwer, albo YouTube :) z podpisem kto jakie opowiada hasło :P
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: VoY »

Romku jak co roku uklony za organizację, wytrwalość i jaość obsługi. Uklony dla Pań łącznie z Romka mamą. Jadło jakiego nie ma na żadnej wojnie :)
Niezmiernie miło było poznać tak liczne grono "głosów" z TS. Impreza, ludzie i kaszanka - rewelacja.

Druga strona medalu:
W czasie trwania imprezy kilkukrotnie zawiązała się dyskusja "czy idziemy w dobrym kierunku"? Ktos powiedzial że odczuł klimat Romkova przez jakieś 45 minut ... Cieszy ( smuci ) mnie fakt który tu opisuje ekipa FIA iż może więcej integracji przy grillu z piwem w ręku niż z repliką w krzaczorach!? Juz w zeszłym roku zwrócilem uwagę na "rozbijanie" imprezy przez tego typu zabawy. W tym roku nie był to już incydent a wręcz codzienny element. Panowie chyba nie o to chodzi w imprezie pod nazwą Romanovo? Jeśli mamy mieć 45 minut Romanova to róbmy tak jak Koli - wpadnijmy na te 45 minut do Romka w przyszlym roku.
Romanovo to grill, picie pifffka, wymiana poglądów, wieczór świńskich kawałów i spanie vadera na trawie z otwartym okiem :). To moj wzorzec tej imprezy - może się mylę. Chętnie wyslucham innych opini.
Bardzo podoba mi się propozycja opisana przez Chewie i Erto.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: Romanovo 2009 podsumowanie imprezy

Post autor: chewie »

a tak apropo ma ktos moze zdjecie jak odbieram dyplom? ;)
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Zablokowany

Wróć do „Imprezy”