Opinie z gry w ArmA2 - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Uważam, że Arma 2 w ogólnej ocenie ...

Zaskoczyła mnie pozytywnie i przerosła oczekiwania.
11
17%
Zasługuje na pozytywną opinię i spełnia moje oczekiwania.
18
29%
Spełnia moje oczekiwania choć są rzeczy do poprawki.
21
33%
Nie jest zła, wiele rzeczy trzeba by poprawić.
10
16%
Zasługuje na negatywną opinię i nie spełnia moich oczekiwań.
1
2%
Rozczarowała mnie i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań.
2
3%
 
Liczba głosów: 63

DUGAZM
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2009, 12:02
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: DUGAZM »

SaS TrooP pisze:Tak się składa, że ja gram z nimi te cooperativy i lubię realistyczne podejście. A czasem jest nawet za realistyczne, bo słyszałem, iż się na mnie... denerwują.
I właśnie to jest prawdziwy coop. Sugeruję L4D. Idealny dla ciebie.
Nie mowie tu o realizmie i jego braku, tylko o nonsensach jakimi sa stalowe drzewa. Nie mam nic przeciwko strzelaniu przez zarosla, w wykonaniu AI, tylko niech to dziala w OBIE strony...cos sie pomineliscie z tematem.

A jezeli zwiekszenie realizmu ma polegac na strzelaniu przez murki, domy itp to raczej mija sie to z celem.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Trance »

Apropos tego meczu z 1.RC :)

No owszem, tak też można, ale ja osobiście wolałbym podejśc blisko i dzieki swojemu refleksowi położyć drużyne przeciwną na glebe i sobie spacerkiem odniesc flage :). Kwestia podejscia do gry. Mozna sie czaic i skradac przez 10 minut tylko po to, żeby dostać w głowe headshota, a potem zaczynac od nowa, albo, tak ja robie ja, biec frontalnie na wroga i pokonywac go refleksem. Moze i zgine wiecej razy niz inni, ale za to mam prawdziwy fun z gry, bo nie skradam sie i nie oglądam krzaczków, tylko biegam, szukam wroga, wrecz szaleje ;). Ale to gra PvP, bo w grze coop atmosfera, zgranie, skradanie i wzajemne osłanianie robi niepowtarzalny klimat i nie wyobrazam sobie kogos, kto gra w coopa i biega jak rambo.
Takze ja osobiscie sugerowałbym oddzielenie dyskusji na temat gry Cooperative i PvP, bo style gry w tych "trybach" są zasadniczo różne i jeśli ktos probuje grac stylem Cooperative w grze PvP zostanie nazwany nOObem, kamperem i jeszcze kims innym, natomiast ktos stosujący styl PvP w grze coop zostanie nazwany dzieciakiem, gnojkiem psującym zabawe, itd :)

Takie moje zdanie malutkie, nic nie znaczące w tej kwestii :)

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Havker »

SaS TrooP pisze:Sugeruję L4D. Idealny dla ciebie.


Co Ty chcesz. Bardzo dobra gierka (na 2 wieczory)
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: 2M1R »

@Trance: żal mi ciebie z takim podejściem do PvP Army, kup se lepiej UT3 CoD'a albo inne gierki dla przycho-dzieci które chcą tyko hektolitrów krwi na ekranie. To jest ArmA tu się gra w innym stylu nawet PvP. Jeśli ty tego nie rozumiesz to znaczy ze ArmA nie jest dla ciebie.

p.s. Tak mam doszyć gier typu quake gdzie nadpobudliwe dzieci neostrady z ADHD latają po mapach i chwalą się że klikają szybciej niż inni. Tak uważam ich za gorszy gatunek graczy i zdania nie zmienię :evil:

p.s.2 Nie mam nic do nikogo poprostu post Trance sprowokował mnie do tego żebym wylał swoje żale co do tworzonych dziś gier dla komputerowego "plebsu" ;)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: SaS TrooP »

Zgadzam się!
TRANCE, YOU FUCKIN' KID!!!

Była taka jedna gra, nazywała się IC-ArmA. Za moich czasów grało się stylem PvP połączonym z coop. I ci którzy grali na zasadzie PvP zwykle przegrywali.


PS: Fajna liczba postów :P
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Mefiu »

I tu ukazuje sie kolejna zaleta Army - kazdy znajdzie cos dla siebie, skoro Trance lubi dynamiczniejsza gre i gra w Arme i mu sie to podoba to znaczy, ze gra spelnia tez swoje zadanie pod tym wzgledem. Wazne by czerpac z gry to co sie chce i zeby to przynosilo radosc. Moim zdaniem klotnia w stylu hardcorowi gracze coop i PvP nabijacze fragow nie ma tutaj sensu. Kazdy robi to co lubi :)
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

Ogólnie 1RC uchodził za marny klan pod względem zgrania, umiejętności i poziomu gry dlatego tak ich ciągnie do coopów.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: SaS TrooP »

Ciebie ciągnie wszystko co głupie, więc i tak nie są marniejsi od ciebie
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Trance »

@2M1R
Wogole nie rozumiem Twojego wybuchu, szczegolnie nie wiem dlaczego kierujesz go w moją stronę. Uwielbiam gre cooperative, jest ciekawa, wymaga zgrania, robi klimat i wogole ok. Ale to jest Cooperative. Tu sie liczy wykonanie zadania.
Natomiast co sie tyczy gry PvP... tutaj funkconują nieco inne zasady. Jezeli grasz PvP zeby grac, a nie zeby nakopac ludzi po tyłkach i wygrac, to wybacz, ale nie nadajesz sie do gry PvP, nie wiesz o co w niej chodzi, więc sie nie wypowiadaj, a juz napewno nie osądzaj i wyzywaj tak starego wilka w tej grze jak ja . Jezeli masz jakies watpliwosci to zapraszam na solo 1 vs 1, albo ja vs Ty + ilu tylko kumpli zdołasz namówic na gre.
Co do tworzenia gier dla plebsu się zgadzam. Wszystkie te quakopodobne flaki są obrzydliwe, no ale, że uważasz ArmA2 za gre dla plebsu to mnie lekko zdziwiło.

@ Mefiu
Bez zbędnego biadolenia, musze się zgodzic w 100%. ArmA2, podobnie jak poprzednie części, oferuje szerokie możliwości grania, setki razy szersze niż inne gry i to się ceni w tej grze ;)

@prawdziwy
Nie bede osądzał jakim klanem był 1.RC, ale po części muszę sięz Tobą zgodzić. Osoby grające WYŁĄCZNIE (podkreślam) coopy, to są najczęściej osoby, które nie nadają się do tej gry, nie potrafią załapac nawet podstaw skilla. Tutaj mam na mysli szczegolnie masy ludzi grajacych Evolution i Domination na okrągło. Tak jakos zauwazyłem, że 99% z tych ludzi to totalne lamy, część nawet nie wie, którym przyciskiem się przeładowuje broń.

@SaS TrooP
Oooooo Tyyyyyyy..... :evil: :evil: :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: JonPL »

15 latki pozujące na autorytety jadące sobie od "fuckin kid".


Lulz.

Prawdziwy, zapraszamy na CFOGa ogierze
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: r2d2 »

Ja tam lubie takie biegajace sondy działają jak wykrywacz przeciwników.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”